Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Zrubový rodinný dom na predaj – Moštenica Veľký pozemok 1856 m², Vhodný na bývanie aj na penzi
375,000 € 1705 €/m²
Rodinný dom | Vratičova | 68 m²
Prvá realitná spoločnosť predáva časť dvojpodlažného rodinného domu v Podunajských Biskupiciach
310,000 € 4559 €/m²
Rodinný dom | Trhová Hradská | 240 m²
Ponúkame Vám na predaj zaujímavý rodinný domček v obci Trhová Hradská . Nachádza sa na rovinat
124,000 € 517 €/m²
Rodinný dom | Trstice | 150 m²
Ponúkam vám na predaj viacgeneračný dom v Trsticiach ležiaci na krásnom pozemku o veľkosti 1970
154,000 € 1027 €/m²
Rodinný dom | Šók | 140 m²
Ponúkame Vám na predaj príjemný 3 izbový domček v obci Selice . Postavaný je na pozemku veľk
79,000 € 564 €/m²
Rodinný dom | Vlčany | 120 m²
Ponúkam exkluzívne na predaj 4-izbový RD zo 60-tych rokov s rozlohou cca 150 m2 v tichej uličke
42,000 € 350 €/m²
Rodinný dom | Hadová | 159 m²
Dom o veľkosti 159 m2 úžitkovej plochy. V dome sa nachádza veľká izba, veľká kuchyňa s murovaný
99,000 € 623 €/m²
Rodinný dom | 297 m²
Ponúkame na predaj tradičný tehlový rodinný, situovaný na pozemku s rozlohou297 m2.. Táto príze
109,000 € 367 €/m²
Rodinný dom | Pribeta | 864 m²
Radi by sme vám predstavili unikátne bývanie v pokojnej obci Pribeta, ktoré spája pohodlie s po
79,900 € 104 €/m²
Rodinný dom | Chotín | 880 m²
Dom je navrhnutý s dôrazom na komfort, funkčnosť a flexibilitu využitia. Na prízemí Vás privíta
154,500 € 234 €/m²
Rodinný dom | Donovaly | 178 m²
Luxusný rodinný dom / Rekreačná rezidencia s celoročným využitím v srdci Donovál! Hľadáte unik
380,000 € 2556 €/m²
Rodinný dom | Ul.11.marca | 1,128 m²
Ponúkame Vám na predaj dva staršie prízemné rodinné domy nachádzajúce sa na spoločnom dvore, ul
80,000 € 89 €/m²
Rodinný dom | 589 m²
Ponúkame na prenájom priestranný dvojpodlažný rodinný dom v meste Bojnice. Dom disponuje štyrmi
Cena dohodou
Rodinný dom | 1,737 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, rekreačnú chalupu v pôvodnom zachoval
Cena dohodou
Rodinný dom | 1,062 m²
Predáme starý rodinný dom v stave na kompletnú rekonštrukciu. V dome sa momentálne nebýva. Do b
17,000 € 16 €/m²
Rodinný dom | Veľký Slavkov | 592 m²
Reality ALPIA ponúka na predaj bungalov vo Veľkom Slavkove – časť Panoráma Hľadáte moderné a p
288,000 € 508 €/m²
Rodinný dom | 3,037 m²
Reality Alpia Vám ponúka na predaj "Ideálny dom pre rodinu s deťmi" v obci Lazisko. Tento rodin
415,000 € 137 €/m²
Rodinný dom | 403 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť na ulici SNP v Liptovskom Hrádku, ktorá v sebe spája
333,000 € 826 €/m²
Rodinný dom | 847 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Lomná. Ide o no
270,000 € 319 €/m²
Rodinný dom | 491 m²
Reality Alpia Vám exkluzívne ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Oc
Cena dohodou
Rodinný dom | Kpt.Nálepku | 200 m²
Reality Alpia vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Handlovej. Kvalitná
299,990 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 2,156 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Ráztočno, okr
210,000 € 97 €/m²
Rodinný dom | 494 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojacu polyfunkčnú budovu s veľkým potenciálom využitia, nachádz
104,000 € 211 €/m²
Rodinný dom | 436 m²
Hľadáte dom, ktorý si pretvoríte presne podľa svojho vkusu a snov? Ponúkame na predaj rodinný d
120,000 € 275 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.