4-izb. zariadený rodinný dom 1241m2 Dvorníky pri Hlohovci,

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 133 m²

Na predaj zariadený, moderný, nadštandardný, 4-izb. rodinndom „bungalov“,sedlová strecha (poch

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZAUJÍMAVÉ 3i dom+kuchyňa+1x parking+záhrada154m2 Krakovany

Reality Krakovany

Rodinný dom | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Krakovany

165,000 € 1897 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Samostatný 5i RD dvojpodlažný vo vyhľadávanej lokalite, Lisková

Reality Lisková

Rodinný dom | - | 170 m²

Na predaj tehlový 5-izbový rodinný dom, 1x parkovanie na pozemku pred domom, 2x vo dvore v tich

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lisková

275,000 € 1618 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Pezinok

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BÁNOVÁ - 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 260 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 6 izb

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

427,000 € 1642 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný rodinný dom, 121 m2, garáž, Pastovce, okr. Levice

Reality Pastovce

Rodinný dom | - | 121 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 121 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pastovce

84,990 € 702 €/m²

Rodinný dom v srdci Svätého Jura

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Pezinské záhumenice | 350 m²

PLATINUM REAL vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v exkluzívnej a dobr

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

749,000 € 2140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izb. rodinný dom, garáž a 30a pozemok | Moldava

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | Záhradná | 110 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom o celkov

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

164,990 € 1500 €/m²

Spoločnosť THE PARTNERS Vám ponúka na predaj RD Moldava

Reality Mokrance

Rodinný dom | Budulovská ulica | 250 m²

Spoločnosť THE PARTNERS Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 - Izbový Rodinný dom v Košiciach - Ob

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mokrance

Cena dohodou

RealityDS - Predaj modernej, nízkoenergetickej novostavby v súkromnej ulici, Veľké Blahovo

Reality Veľké Blahovo

Rodinný dom | - | 148 m²

Prezrite si vizualizáciu priestorov, ako by mohol Váš nový dom vyzerať so zariadením. RK Reali

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Blahovo

259,000 € 1750 €/m²

Priestranný 4 izbový dom s garážou, Senec - Hurbanova Ves

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Hurbanova Ves | 147 m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou, pivnicou, krytou presklenou terasou a záhradným dom

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

343,000 € 2448 €/m²

NA PREDAJ 4izb. rekreačný dom priamo pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | - | 176.17 m²

Ponúkam na predaj luxusnú novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

279,000 € 1584 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne: Rodinný dom, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | - | 83.2 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom typu bungalov, centrum, Spišská Nová Ves. Samostatne

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

387,000 € 4772 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - 4 izbový BUNGALOV- Moravany nad Váhom DOLINKY s pozemkom 669 m2

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Hubinská | 110.86 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

249,999 € 2345 €/m²

3izbový rodinný dom na prenájom s veľkou podzemnou pivnicou v Malinove

Reality Malinovo

Rodinný dom | Bazová | 75 m²

MARLICKPROPERTY vám dáva do ponuky na prenájom 3izbový rodinný dom v Malinove v tichej ulici, k

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Malinovo

1,150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SENEC - predaj 5 izb. samostatného rodinného domu-ideálne bývanie pre rodinu

Reality Senec

Rodinný dom | Drienková | 121 m²

Ponúkame na predaj komfortný rodinný dom v novovybudovanej lokalite Senca – Drienkova ulica. V

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

419,000 € 4320 €/m²

4-izbová novostavba, pozemok 722 alebo 731 m2, Kynek, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj holodom 4-izbového rodinného domu na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

294,000 € 1729 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Lieskovec | 165 m²

STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec Hľadáte ideálne miesto

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

55,000 € 379 €/m²

MALÉ KRŠTEŇANY - Novostavba RD s garážou

Reality Malé Kršteňany

Rodinný dom | - | 87 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v malebnej obci Malé KršteňanyHľadáte pokojné býva

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malé Kršteňany

165,000 € 1897 €/m²

Samostatný rodinný dom 114 m2, v štandarde s kuchyňou, novostavba 2025

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Jamník | 134 m²

Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

290,000 € 2164 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardná nehnuteľnosť v krásnom tichom prostredí Malých Karpát.

Reality Lošonec

Rodinný dom | Lošonec | 636 m²

Ponúkame Vám v krásnom a tichom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec rozostavanú stavbu rodin

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lošonec

420,000 € 660 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Klimatizovaný 4i zariadený dom, 2x parking, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Sadová | 92.74 m²

Na prenájom priestranný 4i rodinný dom v novostavbe, 2x parkovacie miesto vo dvore, Slivková ul

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Lužná

2,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú Luxusnú Vilu v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 223 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky. Navrhovaný rodinný do

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

499,000 € 2238 €/m²

Predaj dvojgeneračný rodinný dom, BA II - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kamenárska | 210 m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom, Bratislav II – Trnávka Ideálne bývanie pre dve generácie,

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

666,000 € 3171 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23091)
Upresniť hľadanie