"Malé" RD od 61-111 m2 NOVÉ ROZHANOVCE ZA CENU BYTU od 203 tis. eur za Štandard, IS - aj kanalizácia

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | 61 m²

JUDr. Adriana Saxová – SAXAREAL ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ rodinné domy v projekte NOVÉ ROZHAN

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rozhanovce

203,122 € 3330 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD na rekonštrukciu na ul Tučekova vo V. Krtíši.

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Št. Tučeka | 100 m²

Ponúkame na predaj starý vidiecky rodinný dom na pozemku o rozlohe 890m2 v pokojnej časti mesta

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

65,000 € 650 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky dom v obci Olováry v okrese Veľký Krtíš – znížená cena.

Reality Olováry

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj starší vidiecky dom na veľkom pozemku o rozlohe 1983 m2 v obci Olováry v okr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Olováry

39,900 € 363 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dva vidiecke domy na pozemku 1,6ha D. Strehová (Prieloh), V. Krtíš.

Reality Dolná Strehová

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj dva udržiavané domy so zachovaným vidieckym charakterom na rozsiahlom pozemk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Dolná Strehová

140,000 € 700 €/m²

člen NARKS

RD (pozemok 9756 m2) v osade Prieloh, okr. V. Krtíš.

Reality Dolná Strehová

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v osade Prieloh v okrese Veľký Krtíš, na veľkom pozemku (9756 m2

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Dolná Strehová

120,000 € 600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou na predaj

Reality Topoľníky

Rodinný dom | Kostolná | 148 m²

Ing. Ildikó Marczellová | RESPECT REAL ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

211,374 € 1428 €/m²

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI TOMÁŠIKOVO

Reality Galanta

Rodinný dom | 169.5 m²

Popis DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: priestranná vonkajšia terasa so vstupom do domu, kuchyňa, špajza, pr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Galanta

179,900 € 1061 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI TOMÁŠIKOVO

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 169.5 m²

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: priestranná vonkajšia terasa so vstupom do domu, kuchyňa, špajza, predsieň

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

179,900 € 1061 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj rodinný dom Michalovce ul.Slovenská

Reality Michalovce

Rodinný dom | Slovenská | 0 m²

Rodinný dom na Slovenskej ulici: Ideálna investícia s výbornou dostupnosťou ​Finanzpartner Real

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Michalovce

104,999 €

REALITY PROGRES PONÚKA 10 ročnú NOVOSTAVBU - RODINNÉHO DOM (DREVODOM)- KÚSOK OD PIEŠŤAN + ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Ratnovce

Rodinný dom | 103 m²

REALITY PROGRES PONÚKA 10 ročnú NOVOSTAVBU - RODINNÉHO DOM (DREVODOM)- 3 KM OD PIEŠŤAN Dom je n

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

249,500 € 2422 €/m²

Na predaj udržiavaný rodinný dom v obci Trhová Hradská

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

Ing. Ildikó Marczellová – Respect Real exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Trhová Hr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

115,000 € 958 €/m²

Štýlový 3-izbový rodinný dom v obľúbenej časti Šalgovík – Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | 85 m²

Predstavte si miesto, kde ráno pijete kávu na slnečnej terase, deti sa bezpečne hrajú na dvore

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prešov

329,900 € 3881 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM | Rodinný dom s krásnou záhradou | Nitra – Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Klastorska | 260 m²

Hľadáte pre svoju rodinu pokojné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Nitre? Ponúk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,650 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RODINNÁ USADLOSŤ PRÍLEPY

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Obecná | 720 m²

Využite jedinečnú zľavu 15% a majte bývanie a podnikanie na jednom mieste alebo si jednoducho v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

650,000 € 903 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívna ponuka: 4-izbový bezbariérový dom snov s nádhernou záhradou!

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 151 m²

Ponúkame vám na predaj túto nehnuteľnosť v Exkluzívnom zastúpení majiteľa. VIDEOOBHLIADKA: htt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

186,900 € 1238 €/m²

Luxusná rezidencia s kachľovou pecou

Reality Sabinov

Rodinný dom | 17. Novembra | 160 m²

Hľadáte bývanie, ktoré reprezentuje váš vkus a zároveň poskytuje dokonalý pokoj v tesnej blízko

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sabinov

355,000 € 2219 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ RD Pokojné bývanie s veľkým pozemkom a súkromím

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | 200 m²

Keď sa z domu stane životný projekt. Tento rodinný dom vznikal svojpomocne s dôrazom na poctiv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

280,000 € 1400 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Malý Šariš Rodinný dom Malý Šariš

Reality Malý Šariš

Rodinný dom | 252.92 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom na začiatku obce Malý Šariš – miesto, kde má pôda pamäť a dom bud

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malý Šariš

279,000 € 1103 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena!!! Novostavba domu s terasou v obci Michaľany

Reality Michaľany

Rodinný dom | Na sídlisku | 124 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj moderný dom s terasou v krásnej obci Michaľany. Tento útulný dom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Michaľany

215,000 € 1734 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: 4-izbová novostavba vo Veľkej Doline – Holodom

Reality Veľká Dolina

Rodinný dom | 117 m²

Hľadáte moderné bývanie v blízkosti Nitry, ktoré si môžete dotvoriť presne podľa svojich snov?

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľká Dolina

146,990 € 1256 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 100 m²

Lokalita: Dvory nad Žitavou – tichá časť obce Typ: čiastočne podpivničený rodinný dom Rok výs

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

95,000 € 950 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch s veľkým pozemkom – ideálna investícia aj bývanie!

Reality Nesvady

Rodinný dom | 200 m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch s veľkým pozemkom – ideálna investícia aj bývanie! P

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Nesvady

139,000 € 695 €/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom na Zobore v Nitre s krásnym výhľadom

Reality Nitra

Rodinný dom | 250 m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom na Zobore v Nitre s krásnym výhľadom Ponúkame na predaj dv

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Nitra

370,000 € 1480 €/m²

Na predaj 2-izbový rodinný dom s garážou vo Dvoroch nad Žitavou – výborná cena!

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

Na predaj 2-izbový rodinný dom s garážou vo Dvoroch nad Žitavou – výborná cena! Ponúkame na pre

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

63,000 € 525 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Upresniť hľadanie