Rodinný dom na predaj – Komoča kompletne zrekonštruovaný

Reality Komoča

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Rodinný dom na predaj – Komoča Ponúkame na predaj kompletne zrekonštr

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Komoča

174,000 € 1450 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Dulovce na pozemku o výmere 680 m²

Reality Dulovce

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Dulovce na pozemku o výmere 680 m². Dom je zateplený (10

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Dulovce

84,990 € 850 €/m²

Na predaj: 5-izbový rodinný dom – Bešeňov (pri Podhájskej)

Reality Bešeňov

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

REZERVOVANÉ !!! Na predaj: 5-izbový rodinný dom – Bešeňov (pri Podhájskej) Ponúkame na predaj

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Domy na predaj Bešeňov

165,000 € 1100 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Bešeňov s 11 árovou záhradou

Reality Bešeňov

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Bešeňov (okres Nové Zámky) Ponúkam na

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bešeňov

47,999 € 400 €/m²

Na predaj 3-izbový tehlový rodinný dom s veľkým pozemkom – Dubník

Reality Dubník

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Na predaj 3-izbový tehlový rodinný dom s veľkým pozemkom – Dubník Ponúkame na predaj 3-izbový r

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Dubník

33,000 € 330 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – DOM ZA CENU BYTU! Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 150 m²

NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom v Ivanke pri Nitre – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných p

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

115,000 € 767 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY – 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI NITRE

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 200 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY – 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI NITRE Už čoskoro zaradíme do ponu

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

155,000 € 775 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou v tichej časti Šale – smer Vlčany

Reality Šaľa

Rodinný dom | 250 m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou v tichej časti Šale – smer Vlčany Ponúkame na predaj

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Šaľa

235,000 € 940 €/m²

Exkluzívne na predaj - novostavba - 3-izbový byt v rodinnom dome

Reality Baka

Rodinný dom | Nezadaná | 77.13 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu v rodinnom dome, ktorá sa nachádza v obci Baka vz

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Baka

189,000 € 2450 €/m²

Novostavba - 4-i veľký dom s pozemkom v uzavretom areáli (1/2 dvojdomu) - 25 km od BA - v ŠTANDARDE

Reality Rohovce

Rodinný dom | Nezadaná | 120.5 m²

Ponúkame vám kvalitné bývanie za rozumnú cenu v obci Rohovce v blízkosti Bratislavy (28 km), Ša

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na predaj Rohovce

224,900 € 1866 €/m²

Krásny priestranný 4-izbový bungalov s výbornou dispozíciou v kľudnej obci pri Dunaji

Reality Kyselica

Rodinný dom | Nezadaná | 132.9 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu moderného 4-izbového bungalovu na rovinatom oplotenom p

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Kyselica

299,000 € 2250 €/m²

NOVOSTAVBA - Veľký 4 izbový dom v ŠTANDARDE - 25 km od BA

Reality Šamorín

Rodinný dom | Bratislavská | 120.5 m²

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na predaj Šamorín

224,900 € 1866 €/m²

Dom pre pokojnejšie bývanie, než by ste v meste čakali

Reality Komárno

Rodinný dom | Zvolenská | 80 m²

Väčšina ľudí sa po Zvolenskej ulici v Komárne nikdy neprejde. Nie preto, že by neexistovala. Al

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

130,000 € 1625 €/m²

Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s veľkou terasou a modernými technológiami – Plášťovce

Reality Plášťovce

Rodinný dom | Nezadaná | 173 m²

Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s veľkou terasou a modernými technológiami – Plášťovce Po

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 19.05.2025
Domy na predaj Plášťovce

240,000 € 1387 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj v obci Plášťovce (okres Levice)

Reality Plášťovce

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

HĽADÁTE DOM S VEĽKÝM POTENCIÁLOM A TICHÝM PROSTREDÍM? Máme pre vás skvelú príležitosť! Rodinný

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 06.12.2025
Domy na predaj Plášťovce

35,000 € 175 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Rodinný dom v Šahách – časť Homok

Reality Šahy

Rodinný dom | Kuzmányho | 127 m²

Tiché Bývanie s Potenciálom: Rodinný Dom 799 m² v Šahách - Homok s Vlastnou Studňou a Garážou.

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Domy na predaj Šahy

95,000 € 748 €/m²

člen NARKS

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou a terasou | Plaštovce

Reality Plášťovce

Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou a terasou | Plaštovce Ponúkame na predaj priestranný, ko

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Plášťovce

290,000 € 1115 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj novostavbu drevodom

Reality Svodín

Rodinný dom | Veľkolesná | 55 m²

• Novostavba drevodomu 55m² s vlastným pozemkom 147m² v obci Svodín – Kúrenie a interiér podľa

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Domy na predaj Svodín

55,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Znížená cena R Dom Šahy na predaj 2695m2

Reality Šahy

Rodinný dom | SNP | 120 m²

Rodinný dom na predaj v lokalite Šahy v okrese Levice Na predaj: Rodinný dom s veľkým pozemkom

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 25.12.2025
Domy na predaj Šahy

73,000 € 608 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom – Šahy, okraj prírody

Reality Šahy

Rodinný dom | Mlynská | 214 m²

Na predaj: Rodinný dom – Šahy, okraj prírody Hľadáte pokojné bývanie pre svoju rodinu? Ponúka

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šahy

120,000 € 561 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj v obci Plášťovce

Reality Plášťovce

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Objekt 190m2, s pozemkom 470m2 priamo pri HLAVNEJ CESTE v [Plášťovce o

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Domy na predaj Plášťovce

65,000 € 342 €/m²

člen NARKS

Predáva sa rodinný dom/chalupa v Horných Semerovciach

Reality Horné Semerovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Váš Vidiecky Sen s Pozemkom Ako Lúka! Zrekonštruovaná Strecha, Horné Semerovce - €79.000 • Hľad

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Horné Semerovce

79,000 € 527 €/m²

člen NARKS

Znížená cena!!! - Rodinný dom v Leviciach

Reality Levice

Rodinný dom | 227 m²

Rodinný dom sa nachádza v okresnom meste Levice – v centre mesta. Stavba je postavená z klasick

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Levice

184,000 € 811 €/m²

člen NARKS

Investícia, ktorá ukrýva tri rôzne scenáre budúcnosti za jednou bránou.

Reality Šahy

Rodinný dom | SNP | 300 m²

Investícia, ktorá ukrýva tri rôzne scenáre budúcnosti za jednou bránou. Priestor pre vaše ambí

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Šahy

115,000 € 383 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie