Rodinný dom | - | 94 m²
Beplan reality ponúka na prenájom novostavbu rodinného domu, ktorá predstavuje ideálny priestor
1,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 1,086 m²
Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec nad Váhom Hľadáte bývanie
175,000 € 161 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Starší rodinný dom s veľkým pozemkom v Mliečanoch (nutná rekonštrukcia) pri Dunajskej Strede –
119,900 €
Rodinný dom | Jasná | 164 m²
Na prenájom priestranný 164 m² 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite Rovinka – ul
1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 650 m²
TUreality ponúka TOPkový 4-izbový dom vhodný na vývanie či airbnb, s 2 samostatnými bytovými je
195,000 € 300 €/m²
Rodinný dom | Brečtanová | 138 m²
Rodinný dom v Šamoríne-Mliečne s úžitkovou plochou 138 m², ktorý v posledných rokoch prešiel ob
368,000 € 2667 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²
Na predaj veľký rovinatý pozemok pod lesom v obci Beňuš-Gašparovo , okres Brezno – ideálna inve
140,000 € 556 €/m²
Rodinný dom | A. Sládkoviča | 1,750 m²
Luxusný rodinný dom 1750m2 Zvolen – Sliač AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exklu
593,000 € 339 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s udrž
179,900 € 1199 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v Belej s vôňou hôr a obrovským potenciálom! Hľadáte únik
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Ponúkame vám na predaj starší rodinný dom v obci Bardoňovo/ neďaleko termálneho kúpaliska Podhá
36,000 € 277 €/m²
Rodinný dom | Čechy | 94 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - novostavbu v obci Čechy, okr. Nové Zámky. Nachádza sa v o
154,000 € 1638 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 121 m²
PREDANÉ! PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA VZOROVÝ DOM, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. BLIŽŠIE INFO NA TEL:
Info v RK
Rodinný dom | Radava | 110 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Radava. Jedná sa o 4 izbový, dvojpodlažný rodinný d
298,000 € 2709 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 80 m²
EXKLUZÍVNE. Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v Nových Zámkoch. Na pozemk
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme rodinné domy, chalupy a pozemky v okolí obce Podhájska, Šurany, Trávnica, Húl, Dedinka,
Cena dohodou
Rodinný dom | Hlavné Námestie | 136 m²
Ponúkame luxusnú novostavbu 4 izbového rodinného domu s garážou typ bungalov v súkromnej ulici
384,900 € 2830 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 130 m²
PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA V CENTRE MESTA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Môžete bývať už za niekoľk
285,000 € 2192 €/m²
Rodinný dom | Trávnica | 98 m²
Ponúkame Vám na predaj nízkoenergetický rodinný dom v obci Trávnica okr. Nové Zámky. Úžitková
116,200 € 1186 €/m²
Rodinný dom | Širšie centrum | 1 m²
PREDANÉ! PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám novosta
Info v RK
Rodinný dom | Nové Zámky | 121 m²
PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA VZOROVÝ DOM, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. FOTO = VZOROVÝ DOM. EXKLUZÍ
Cena dohodou
Rodinný dom | Hlavné Námestie | 100 m²
Ponúkame luxusnú novostavbu 4 izbového rodinného domu typ bungalov v súkromnej ulici v Nových Z
359,900 € 3599 €/m²
Rodinný dom | 139.5 m²
Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v obci Liptovské Sliače. Užitková plocha 139,5m2+24m2 terasa
319,000 € 2287 €/m²
Rodinný dom | 98.52 m²
Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v obci Malinovo. Užitková plocha 98,52m2 + spevnená terasa (
329,000 € 3339 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.