XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

Stavebný pozemok Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,122 m²

Na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1122m2 na Škultétyho ulici vo Veľkom Krtíši. Parcely č. 9

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Krtíš

27,000 € 24 €/m²

PREDAJ | Družstevná Hala | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | 349 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ družstevnú halu v Banskej

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

90,000 € 258 €/m²

Predaj stavebný pozemok Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 8,111 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj stavebný pozemok v širšom cen

Publikované: 06.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

181 €/m2 181 €/m2

Ocenenie nehnuteľnosti

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 129 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0948179422, 0915870350) Vám ponúka ohodnotenie všetkých nehnu

Publikované: 20.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

40 € 0 €/m²

Na predaj budova s bytom, Horné Pršany, Banská Bystrica

Reality Horné Pršany

Reštauračné priestory | 200 m²

XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka ekluzívne na predaj prevádzkovú budo

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Horné Pršany

299,000 € 1495 €/m²

Rodinný dom v Podlaviciach na predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 300 m²

XEMAR (filip.zaoral@xemar.sk alebo 0908622233) ponúka na predaj dom na Mlynskej ul., ktorý je s

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

412,000 € 1373 €/m²

PREDAJ | 1 izbový byt | SLOVENSKÁ ĽUPČA | Banská Bystrica

Reality Slovenská Ľupča

1 izbový byt | 33.22 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ 1 izbový byt v obci Sloven

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Slovenská Ľupča

81,750 € 2461 €/m²

PREDAJ | Družstevná Hala | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | 1,000 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

260,000 € 260 €/m²

PREDAJ Záhradná chata v obci Badín, Banská Bystrica

Reality Badín

Záhradná chatka | 568 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk alebo 0944 107 803), ponúka na predaj udržiavanú záhradnú c

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Badín

91,000 € 160 €/m²

PREDAJ 2 izb. apartmán Donovaly Banská Bystrica

Reality Donovaly

2 izbový byt | 49.73 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľmi pekný 2-izbový

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

169,900 € 3416 €/m²

PRENÁJOM Výrobno skladová hala Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Výrobný objekt | 656 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom výrobno-skladovú ha

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

2,100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom Selce, Banská Bystrica - exkluzívne

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 220 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj 4-izb. dom v ob

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

186,000 € 845 €/m²

Predaj chata - obec Baláže, Banská Bystrica

Reality Baláže

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj chatku v obci Baláže, okre

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Baláže

85,000 € 1214 €/m²

Predaj pozemok Senec

Reality Senec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 15,400 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senec

96 €/m2 96 €/m2

Predaj priemyselný areál ROSKA

Reality Valaská

Prevádzkový areál | 2,950 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj priemyselný are

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Valaská

Cena dohodou

PREDAJ - rekreačný pozemok, Valaská

Reality Valaská

Lesná pôda | 275 m²

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931 ponúka na predaj čarovný lesný pozemok v sr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Valaská

9,875 € 36 €/m²

Predaj chalupa pri Banskej Štiavnici

Reality Prenčov

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj útulný domček v srdci prír

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prenčov

53,000 € 663 €/m²

Predaj rodinný dom pri Banskej Štiavnici

Reality Prenčov

Rodinný dom | 80 m²

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prenčov

53,000 € 663 €/m²

Predaj malý domček - Stankovany - exkluzívne

Reality Stankovany

Rodinný dom | 84 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj malý domček v o

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stankovany

45,000 € 536 €/m²

Na predaj moderný 2i byt Banská Bystrica - CENTRUM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 85 m²

🏙️ Luxus, štýl a ticho priamo v srdci Banskej Bystrice XEMAR – Váš spoľahlivý partner v realitác

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

400,000 € 4706 €/m²

Na predaj 1-izb byt, Banská Bystrica-Novostavba

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 29 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,500 € 4466 €/m²

predaj 2 izbový Rúbanisko I, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 46 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku I byt na 6-tom poschodí s balkónom je kvalitne zrekonštru

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,200 € 1787 €/m²

Rodinný dom v Rovňanoch

Reality Rovňany

Rodinný dom | 145 m²

Na predaj rodinný dom v obci Rovňany Rodinný dom má tri izby, kuchyňu, komoru, kúpeľňu, pivnic

Publikované: 05.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovňany

64,800 € 447 €/m²

SKLAD ZVOLENSKA CESTA

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 850 m²

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. (anton.reznicek@xemar.sk alebo 0905 244 392) ponúka na prenájo

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

2,975 €/mesiac 4 €/mesiac/m²