XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

PREDAJ - Rodinný dom - Kováčová

Reality Kováčová

Rodinný dom | 220 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom v obci Kováčová,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kováčová

330,000 € 1500 €/m²

Spevnené plochy - Kostiviarska

Reality Banská Bystrica

Priemyselná zóna | 400 m²

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. (anton.reznicek@xemar.sk alebo 0905 244 392) ponúka na prenájo

Publikované: 07.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Banská Bystrica

400 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Prenájom priestorov pre ambulancie

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | 234 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom menš

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Priestory na prenájom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 441 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom pri

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

2,950 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDAJ Stavebný pozemok, Kačica, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 670 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

375,000 € 560 €/m²

PRENÁJOM - 2 izbový byt - Detva

Reality Detva

2 izbový byt | 64 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 2-izbový byt s lodžiou v ce

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | 100 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s väčš

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detvianska Huta

129,000 € 1290 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Hriňová

Reality Hriňová

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s muro

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hriňová

149,000 € 993 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Madačka

Reality Ábelová

Rodinný dom | 100 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s prís

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ábelová

44,900 € 449 €/m²

Stavebný pozemok Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,122 m²

Na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1122m2 na Škultétyho ulici vo Veľkom Krtíši. Parcely č. 9

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Krtíš

27,000 € 24 €/m²

Predaj pozemku Donovaly

Reality Donovaly

Rekreačný pozemok | 521 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na predaj slnečn

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

62,520 € 120 €/m²

Predaj 2 izbový dom Zvolen

Reality Zvolen

Chalupa, rekreačný domček | 55 m²

XEMAR ( martina.majerova@xemar.sk alebo 0903637308 ) predáva 2 izbový dom pri Zvolenskej priehr

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

143,000 € 2600 €/m²

Rodinný dom Tuhár

Reality Tuhár

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj poschodový tehlový dom v obci Tuhár. -dom v pôvodnom stave s betonovými dlážkami -z

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tuhár

54,000 € 383 €/m²

PREDAJ - Koliba - Kriváň

Reality Kriváň

Reštaurácia | 331 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj zabehnutú kolibu s

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Kriváň

999,000 € 3018 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok s povolením a projektom – Sarvaška

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 1,080 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj stavebný pozemok vo Zvolen

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

267,000 € 247 €/m²

PRENÁJOM 1-izbový byt vo Zvolene, ul. Pražská

Reality Zvolen

1 izbový byt | 3 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom kompletne zariadený a sl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

560 €/mesiac 187 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 234 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom kanc

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárske a skladové priestory v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 176 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0907 537 727, 0948 061 020), ponúka na prenájom kan

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,725 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 71 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj 3-izbový byt v Banskej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

234,900 € 3308 €/m²

PREDAJ Reštaurácia na Donovaloch, okr. Banská Bystrica

Reality Donovaly

Reštauračné priestory | 138 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj atraktívnu investičnú nehnuteľnosť

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Donovaly

197,000 € 1428 €/m²

Predaj 2 rodinné domy Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 180 m²

Xemar ( milota.tóthova@xemar.sk alebo 0948 971 292 ) ponúka na predaj dva rodinné domčeky v tic

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jesenské

87,500 € 486 €/m²

Prenájom obchodných priestorov v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 91 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom obch

Publikované: 17.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

PREDAJ 2 izbový apartmán v Bešeňovej, okr. Ružomberok

Reality Bešeňová

2 izbový byt | 51.74 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

142,000 € 2744 €/m²

Na predaj obchodný priestor Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 1,148 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na predaj budovu

Publikované: 17.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou