XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

PREDAJ Záhradná chata v obci Badín, Banská Bystrica

Reality Badín

Záhradná chatka | 568 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk alebo 0944 107 803), ponúka na predaj udržiavanú záhradnú c

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Badín

91,000 € 160 €/m²

PREDAJ 2 izb. apartmán Donovaly Banská Bystrica

Reality Donovaly

2 izbový byt | 49.73 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľmi pekný 2-izbový

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

169,900 € 3416 €/m²

PRENÁJOM Výrobno skladová hala Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Výrobný objekt | 656 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom výrobno-skladovú ha

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

2,100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj 3 -izbový byt s balkónom vo Vyhniach

Reality Vyhne

3 izbový byt | 69 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj 3 - izbový byt s balkónom vo V

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vyhne

67,000 € 971 €/m²

PREDAJ - Čučoriedkový sad pod Poľanou

Reality Hriňová

Lúka, pasienok | 5,426 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj čučoriedkový sad p

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

49,900 € 9 €/m²

Predaj- pozemok nad Stožkom - 14,84 árov

Reality Stožok

Rekreačný pozemok | 1,484 m²

XEMAR ( gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907 133 780 ), ponúka na predaj rekreačný pozemok nad S

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stožok

13,356 € 9 €/m²

PREDAJ - Pozemok - Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Pozemok pre rodinné domy | 3,371 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj pozemok v obci Detvianska Hut

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

60,678 € 18 €/m²

Na predaj budova s bytom, Horné Pršany, Banská Bystrica

Reality Horné Pršany

Reštauračné priestory | 200 m²

XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka ekluzívne na predaj prevádzkovú budo

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Horné Pršany

299,000 € 1495 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Reštauračné priestory | 157.5 m²

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663) ponúka na prenájom obchodný priestor v B

Publikované: 02.09.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,260 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj chalupa pri Banskej Štiavnici

Reality Prenčov

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj útulný domček v srdci prír

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prenčov

53,000 € 663 €/m²

Predaj malý domček - Stankovany - exkluzívne

Reality Stankovany

Rodinný dom | 84 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj malý domček v o

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stankovany

45,000 € 536 €/m²

Predaj rodinný dom Selce, Banská Bystrica - exkluzívne

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 220 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj 4-izb. dom v ob

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

186,000 € 845 €/m²

Na predaj moderný 2i byt Banská Bystrica - CENTRUM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 85 m²

🏙️ Luxus, štýl a ticho priamo v srdci Banskej Bystrice XEMAR – Váš spoľahlivý partner v realitác

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

400,000 € 4706 €/m²

Na predaj 1-izb byt, Banská Bystrica-Novostavba

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 29 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,500 € 4466 €/m²

Predaj priemyselný areál ROSKA

Reality Valaská

Prevádzkový areál | 2,950 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj priemyselný are

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Valaská

Cena dohodou

predaj 2 izbový Rúbanisko I, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 46 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku I byt na 6-tom poschodí s balkónom je kvalitne zrekonštru

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,200 € 1787 €/m²

Rodinný dom v Rovňanoch

Reality Rovňany

Rodinný dom | 145 m²

Na predaj rodinný dom v obci Rovňany Rodinný dom má tri izby, kuchyňu, komoru, kúpeľňu, pivnic

Publikované: 05.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovňany

64,800 € 447 €/m²

SKLAD ZVOLENSKA CESTA

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 850 m²

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. (anton.reznicek@xemar.sk alebo 0905 244 392) ponúka na prenájo

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

2,975 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PREDAJ - Priemyselný stavebný pozemok - Kriváň

Reality Kriváň

Priemyselná zóna | 24,119 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rovinatý stavebný

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kriváň

Cena dohodou

Predaj 3 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 65 m²

XEMAR (monika.hlivova@xemar.sk alebo 0907 569 789), ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

246,000 € 3785 €/m²

Predaj dom Banská Bystrica Sásová

Reality Banská Bystrica

Reštauračné priestory | 150 m²

XEMAR ( milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350 ) ponúka na predaj objekt vhodný na rekonštrukc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

147,500 € 983 €/m²

PREDAJ Investičný objekt Banská Štiavnica

Reality Banská Belá

Polyfunkčný objekt | 1,844 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj jedinečnú investičnú

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Belá

439,000 € 238 €/m²

Na predaj komerčný pozemok v Kremničke, BB

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 5,271 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj investičný pozemok vh

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

80 €/m2 80 €/m2

Predaj stavebný pozemok Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 435 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

168 €/m2 168 €/m2