XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

Predaj 2 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 38 m²

Xemar monika.dianova@xemar.sk alebo +421918962557 ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe pá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 5211 €/m²

PREDAJ Štýlový apartmán s výhľadom na Kriváň | Rezort Dovalovec

Reality Liptovský Hrádok

Apartmán | 30 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj štýlový apartmán s výhľado

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

110,000 € 3667 €/m²

3 izbový byt na predaj

Reality Lučenec

3 izbový byt | 80 m²

XEMAR (vlastimil. borák@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj PRÍJEMNÝ a veľmi DOBRE

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

115,000 € 1438 €/m²

PREDAJ elegantný 3-izbový byt v novostavbe Milestones - Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v prestížnej n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 3630 €/m²

Predaj 3 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 78.05 m²

XEMAR (monika.hlivova@xemar.sk alebo 0907 569 789), ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

249,000 € 3190 €/m²

Pozemok na predaj

Reality Lučenec

Komerčná zóna | 1,990 m²

XEMAR (vlastimil.borak@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj komerčný pozemok , nachá

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

135,000 € 68 €/m²

PRENÁJOM Novostavba obchodných a skladových priestorov vo Zvolene

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | 1,700 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom moderné obchodné, kancel

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

Cena dohodou

Predaj 3 izbový tehlový byt v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 80.44 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v me

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

148,500 € 1846 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Detva

Reality Detva

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s udrž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

155,000 € 1033 €/m²

PREDAJ 3 izb. byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | 70 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt s balkónom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

115,000 € 1643 €/m²

3 izbový byt

Reality Rapovce

3 izbový byt | 92 m²

Hľadáte kľudné bývanie na vidieku v blízkosti Lučenca? *kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rapovce

70,500 € 766 €/m²

Prenájom priestor v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 120 m²

XEMAR (monika.hlivoval@xemar.sk alebo 0907 569 789), ponúka na prenájom reprezentatívny komerčn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

660 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PREDAJ - Rekreačná chata - Hriňová

Reality Hriňová

Chata, drevenica, zrub | 120 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hriňová

125,000 € 1042 €/m²

NA PRENÁJOM 2izbový byt, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na prenájom príjemný a priestran

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Skladové a obchodné priestory na prenájom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 300 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom skla

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Predaj chata - obec Baláže, Banská Bystrica

Reality Baláže

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj chatku v obci Baláže, okre

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Baláže

85,000 € 1214 €/m²

Predaj pozemok Senec

Reality Senec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 15,400 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senec

96 €/m2 96 €/m2

PREDAJ - rekreačný pozemok, Valaská

Reality Valaská

Lesná pôda | 275 m²

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931 ponúka na predaj čarovný lesný pozemok v sr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Valaská

9,875 € 36 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Kotmanová

Reality Kotmanová

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s hosp

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kotmanová

99,000 € 787 €/m²

Výrobné a skladové priestory

Reality Veľká nad Ipľom

Prevádzkový areál | 2,000 m²

Výrobné a skladové priestory v obci Veľká nad Ipľom okr. Lučenec. V areáli bola hliníková zlie

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Veľká nad Ipľom

Cena dohodou

PREDAJ - Rodinný dom - Vígľaš

Reality Vígľaš

Rodinný dom | 200 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom vo Vígľaši, časť

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vígľaš

250,000 € 1250 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Hriňová

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | 266 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne pre Vás pripravujeme na predaj 4 zr

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detvianska Huta

Cena dohodou

Predaj stavebný pozemok Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 8,111 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj stavebný pozemok v širšom cen

Publikované: 06.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

181 €/m2 181 €/m2

Pranájom hala Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 850 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na prenájom halu s pozemkom v Banskej B

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

2,400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²