XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

PREDAJ 3 izb byt, VNKS, Banská Bystrica - Sásová

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. byt, typ

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 € 2214 €/m²

Veľkorysý stavebný pozemok na Vršackej ulici (Fončorda)

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,426 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk, 0948 189 375) vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

400 €/m2 400 €/m2

PRENÁJOM - 3 izbový byt - Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 93 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom 3 izbový byt v D

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory BB - Námestie

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 30 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na prenájom kancelárske priestory v celkovej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

280 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 45 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na prenájom krásny, slnečný a mo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ Garáž vo Zvolene, ul. Hať Podharajch

Reality Zvolen

Garáž | 18 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj murovanú garáž v osobnom vlastníctv

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

22,900 € 1272 €/m²

Priestranný 3-izb.byt s balkónom - Kazanská ul.

Spoločnosť XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na prenájom priestranný

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

880 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ | Stavebný pozemok | Veľký Krtíš

Reality Malý Krtíš

Pozemok pre rodinné domy | 5,382 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok vo Veľkom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malý Krtíš

249,000 € 46 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 825 m²

XEMAR ( marian.muran@xemar.sk alebo 0908 754 585 ) ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

295 €/m2 295 €/m2

Prenájom 1 izbového bytu v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom štýl

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Prenájom dvoj izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 100 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom veľk

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Garáž v Banskej Bystrici, ul. Hviezdoslavova

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom murovanú garáž 19 m2 na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Predaj - Štýlový 2-izbový byt v tichej lokalite BB – Iliaš (Parkovanie v cene)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 44 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 3977 €/m²

PREDAJ: Kompletne zariadený 1-izbový byt v tichej lokalite – THK, BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

153,000 € 5100 €/m²

Predaj 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 79 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt o

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,300 € 2384 €/m²

PRENÁJOM - 3 izbový podkrovný byt - Hriňová

Reality Hriňová

3 izbový byt | 100 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 3 izbový byt s menším balkó

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Hriňová

400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 4-izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 90 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256) ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2611 €/m²

2 stavebné pozemky v srdci Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 427 m²

XEMAR ( milota,tothova@xemar.sk alebo 0918 971 292 ) ponúka na predaj ešte 2 lukratívne staveb

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

86,100 € 202 €/m²

PRENÁJOM 1,5 izbový byt Fončorda Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 38.8 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom, veľmi pekný 1,5 iz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

570 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj: 2-izbový apartmán Donovaly – AD Skalka, výborná investícia

Reality Donovaly

3 izbový byt | 40 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj tento 2-izbový apartmán (45 m²) v o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

109,000 € 2725 €/m²

Predaj 4-izbový rodinný dom v obci Dolný Pial okres Levice

Reality Dolný Pial

Rodinný dom | 160 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Dolný Pial

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolný Pial

65,000 € 406 €/m²

PREDAJ - Pozemok so súpisným číslom - Látky

Reality Látky

Pozemok pre rodinné domy | 1,641 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj pozemok s pozostat

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Látky

160,818 € 98 €/m²

PREDAJ Pozemok v srdci prírody v Lúčkach pri Kremnici

Reality Lúčky

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

75,000 € 50 €/m²

PREDAJ Bývajte pod Tatrami: Slnečný pozemok v Okoličnom so všetkými sieťami!

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 428 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

85,000 € 199 €/m²