XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

PREDAJ - Administratívno obchodná budova - Kriváň

Reality Kriváň

Obchodné priestory | 1,273 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj budovu s obchodnými a kancelá

Publikované: 11.07.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Kriváň

749,000 € 588 €/m²

PREDAJ - 3 izbový byt - Hriňová

Reality Hriňová

3 izbový byt | 87 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s lod

Publikované: 05.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hriňová

139,000 € 1713 €/m²

Predaj 2 bytové jednotky v jednom dome – bývaj a prenajímaj - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 260 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v m

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

222,000 € 854 €/m²

PREDAJ - Apartmán - Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chata, drevenica, zrub | 77 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj poschodový apartmá

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 2403 €/m²

Na predaj rodinný dom Veľká Lúka

Reality Sliač

Rodinný dom | 132 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256) Rýchla DOSTUPNOSŤ do Zvolena a aj do Banskej Bystric

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sliač

454,500 € 3443 €/m²

Na predaj CHATA KRÁLIKY na lyžiarskom svahu + VIDEO

Reality Králiky

Chata, drevenica, zrub | 180 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažnej chaty na

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Králiky

209,900 € 1166 €/m²

Na predaj stavebný pozemok – Slovenské Pravno (12 km od Turčianskych Teplíc)

Reality Slovenské Pravno

Pozemok pre rodinné domy | 3,334 m²

Realitná kancelária XEMAR EXKLUZÍVNE ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Sloven

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Slovenské Pravno

60 €/m2 60 €/m2

Na prenájom LUKRATÍVNE kancelárie v CENTRE Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 140 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na prenájom kancelárske priestory v celkovej

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDAJ Priestranný 3 izb. apartmán Hotel RESIDENCE Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | 99.8 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) exkluzívne ponúka na predaj štýlový 3-

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

337,900 € 3386 €/m²

PREDAJ 3 izb. apartmán Hotel RESIDENCE Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | 86.56 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový a

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

259,900 € 3003 €/m²

SUPER PONUKA! Stavebný pozemok v Šálkovej, BB

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 178 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj stavebný pozemok s ce

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

84,900 € 477 €/m²

Predaj - pozemok 1700 m2 na RD, HOKOVCE

Reality Hokovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,700 m²

XEMAR emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931 ponúka na predaj : lukratívny pozemok v obc

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hokovce

59,000 € 35 €/m²

Predaj 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 83 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúkam na predaj priestranný a kompletne zreko

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2831 €/m²

PREDAJ 2 izb. byt Donovaly Banská Bystrica

Reality Donovaly

2 izbový byt | 40.7 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 2 izb. byt na Donoval

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

141,000 € 3464 €/m²

PRENAJOM Kancelárie na Zv. ceste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 74.75 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom kancelárske priesto

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

374 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PRENAJOM Kancelária na Zvol. ceste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 36 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom kancelársky priesto

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

180 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj slnečný rovinatý pozemok v obci Veľké Kozmálovce, okres Levice

Reality Veľké Kozmálovce

Orná pôda | 2,540 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok

Publikované: 19.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kozmálovce

95,000 € 37 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | 100 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom s príslušenstvom

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

138,000 € 1380 €/m²

Dom, komerčné a prevádzkové priestory

Reality Lučenec

Rodinný dom | 460 m²

Bývanie s podnikaním -rodinný dom vhodný aj na podnikanie v tichej časti Lučenec Opatová s dob

Publikované: 11.07.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

159,000 € 411 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Halič

Reality Halič

Rodinný dom | 80 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj menší, prízemný ro

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Halič

144,000 € 1800 €/m²

stavebný pozemok Kalinovo

Reality Kalinovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,248 m²

Na predaj stavebný pozemok 2248 m2 v obci Kalinovo Briežky. Pozemok mierne svahovitý, orientov

Publikované: 04.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kalinovo

40,464 € 18 €/m²

PREDAJ - Priemyselný pozemok - areál PPS Detva

Reality Očová

Skladový objekt | 6,495 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rovinatý priemyselný stavebný

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Očová

168,000 € 26 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Kriváň

Reality Kriváň

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s letn

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kriváň

169,900 € 1133 €/m²

PRENÁJOM | Kancelária | JEGOROVOVA | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 45 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PRENÁJOM kanceláriu v Banskej Bys

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

290 €/mesiac 6 €/mesiac/m²