471 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 110 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915870350), ponúka na predaj rod. dom pri Banskej Bystrici v
312,000 € 2836 €/m²
2 izbový byt | 51 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908 193 188), ponúka na predaj apartmán na Táloch v obci B
179,000 € 3510 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka 🏡 na predaj rodinný dom v Žiari nad Hrono
330,000 € 1500 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 99 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rozostavanú rekrea
107,000 € 1081 €/m²
Objekt pre obchod | 170 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka budovu so zabehnutou predajňou potravín
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | 218 m²
XEMAR ( 0907 448 751, daniela.ziarna@xemar.sk ) ponúka na prenájom administratívne priestory o
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Lúka, pasienok | 7,452 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188 ) ponúka na predaj pozemok 7452m2 v obci Revišts
73,000 € 10 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Xemar (monika.dianova@xemar.sk alebo +421915962557 ponúka na predaj rodinný dom v Banskej Byst
569,900 € 3562 €/m²
5 a viac izbový byt | 122 m²
XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom 5 -
1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | 231 m²
XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931 ponúka na predaj nádherný pozemok s právopl
49,000 € 212 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s možn
109,900 € 500 €/m²
Záhradná chatka | 343 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj záhradnú chatku v Hriňovej, č
46,500 € 136 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,110 m²
XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj pozemok v obci Priechod okre Bansk
160 €/m2 160 €/m2
Rodinný dom | 150 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj 2-generačný rodinn
108,000 € 720 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 100 m²
XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj chatu v obci Belá časť Belá -Zlieň
199,900 € 1999 €/m²
Lesná pôda | 8,564 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj pozemok s domčekom v korunách
79,000 € 9 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 750 m²
XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Belá okr.
95 €/m2 95 €/m2
Chata, drevenica, zrub | 200 m²
XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na predaj chatu
160,000 € 900 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom na Det
99,000 € 660 €/m²
Garáž | 21 m²
XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ murovanú garáž v Banskej B
19,000 € 905 €/m²
3 izbový byt | 200 m²
XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom ubyt
300 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 55 m²
XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj dvoj izbový
159,800 € 2905 €/m²
Komerčná zóna | 1,625 m²
XEMAR (erika.hudecova@xemar.sk alebo 0907 925 099), ponúka na predaj lukratívny pozemok v meste
84,500 € 52 €/m²
Záhradná chatka | 20 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj záhradnú chatku s atraktívny
88,000 € 120 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.