XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

Predaj 5 izbový rodinný dom pri Žiari nad Hronom

Reality Dolná Ždaňa

Rodinný dom | 170 m²

XEMAR ( martina.majerova@xemar.sk alebo 0903637308 ), ponúka rodinný dom v pôvodnom stave vhodn

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Ždaňa

98,500 € 579 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 822 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj atraktívny stavebný po

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

199,000 € 242 €/m²

PREDAJ Rodinny dom, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 145 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj rodinný dom pár minút

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

298,000 € 2055 €/m²

Predaj rodinný dom centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 220 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj rodinný dom v Banskej Byst

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

580,000 € 2636 €/m²

PREDAJ - Závodná kuchyňa s ubytovaním - Detva

Reality Detva

Prevádzkový areál | 1,000 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj závodnú kuchyňu s ubytovaním

Publikované: 04.06.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Detva

450,000 € 480 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Šoltýska

Reality Šoltýska

Rodinný dom | 100 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom s murovanou garáž

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šoltýska

79,000 € 790 €/m²

PRENÁJOM | Kancelársky priestor | CENTRUM | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 66 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PRENÁJOM kancelársky priestor v c

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRIESTORY NA ŠVERMOVEJ ULICI

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | 300 m²

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. (anton.reznicek@xemar.sk alebo 0905 244 392) ponúka na prenájo

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

1,200 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária v Banskej Bystrici - Jegorovová ulica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 90 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Ponúka na prenájom kanceláriu v meste Ban

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

765 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Chata na predaj v Ľubietovej

Reality Ľubietová

Chata, drevenica, zrub | 90 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na predaj chatu,

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľubietová

120,000 € 1333 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | 100 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom repr

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - 2 izbový byt - Detva

Reality Detva

2 izbový byt | 60 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom a čiastočne zari

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ - Rodinný dom Hriňová

Reality Hriňová

Rodinný dom | 135 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinné

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hriňová

280,000 € 2074 €/m²

Na prenájom administratívne priestory, 65 m², Banská Bystrica, centrum

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | 65 m²

XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907448751) ponúka na prenájom exkluzívne kancelárske pri

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ | Stavebný pozemok | LAZISKO | Liptovský Mikuláš

Reality Lazisko

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok v obci LA

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lazisko

65,000 € 130 €/m²

PRENÁJOM Parkovacie miestov Banskej Bystrici, ul. Cesta k Smrečine

Reality Banská Bystrica

Plocha pre reklamu | 12 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom parkovacie miesto pri no

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

60 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom - nebytový priestor Pod.Biskupice - Kazanská ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | 54 m²

BEZ PROVÍZIE – XEMAR s.r.o. ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na prenájom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Investičné pozemky 1041m2 a 2716m2 - Devínska Nová Ves (BA IV.)

Realitná spoločnosť XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na predaj inve

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

6,500 € 6 €/m²

Na predaj pozemok Myto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 970 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Ponúkam na predaj slnečný stavebný pozemok

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

150,500 € 155 €/m²

PREDAJ | Stavebný pozemok | SUCHÝ VRCH | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 601 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, EXKLUZÍVNE ponúka NA PREDAJ stavebný pozemo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

186,000 € 309 €/m²

PREDAJ | Garáž | NEMECKÁ | Brezno

Reality Nemecká

Garáž | 25 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ murovanú garáž v obci Neme

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nemecká

15,000 € 600 €/m²

PREDAJ 3-izbový byt v Banskej Bystrici, ul. Povstalecká cesta

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70.8 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj pekný 3-izbový byt v skvel

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2966 €/m²

Prenájom ambulancia Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | 191 m²

XEMAR ( martina.majerova@xemar.sk alebo 0905 570 553 ) ponúkame na prenájom kompletne skolaudov

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 4 izbový byt s garážou Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 126 m²

XEMAR (martina.majerova@xemar.sk alebo 0905570 553) ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový b

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²