471 inzerátov v ponuke
Reštauračné priestory | 1,361 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj multifunkčný objekt s veľkým p
585,000 € 430 €/m²
Rodinný dom | 64 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj pozemok na ktorom sto
84,900 € 1391 €/m²
3 izbový byt | 196.5 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, ktorý s
292,000 € 1486 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom s murovanou príst
239,000 € 797 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Na predaj 1 izbový byt na 3/5 poschodí na Malinovského v Lučenci. Rozloha bytu 35,70 m2, pivn
76,220 € 2117 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²
XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) ponúka na prenájom kancelársky priestor
184 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 175 m²
XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ Penthouse priamo v stredis
Cena dohodou
Objekt pre obchod | 100 m²
XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom obch
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Lúka, pasienok | 799 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj pozemok v okrajovej časti les
59,990 € 75 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 88,826 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj pozemok v Obci Lovčica - Trubín
13 €/m2 13 €/m2
Lúka, pasienok | 388 m²
XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 Ponúkam na predaj slnečný pozemok v malebnej
17,000 € 44 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj exkluzívne slnečný apartmá
225,000 € 3214 €/m²
4 izbový byt | 96 m²
XEMAR ( lenka.melichova@xemar.sk a jozef.kret@xemar.sk alebo 0918 101 696 a 0915 142 544 ) ponú
134,900 € 1405 €/m²
Garáž | 0 m²
XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj garážové parkovacie státie
26,000 €
Záhradná chatka | 80 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj záhradnú chatu s pozemkom o c
114,000 € 1425 €/m²
Prevádzkový areál | 800 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj oblúkovú halu v obci Dolný Ba
69,900 € 87 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 8,616 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj pozemok v okrajove
86,160 € 10 €/m²
Rekreačný pozemok | 625 m²
XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok s projekt
86,000 € 138 €/m²
Apartmán | 43.4 m²
XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ Apartmán s výhľadom na Dem
299,900 € 5876 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj 2 rodinné domy s 2
158,000 € 1053 €/m²
Skladový objekt | 250 m²
XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PRENÁJOM halu v Banskej Bystrici,
2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garáž | 20 m²
XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj murovanú garáž v osobnom v
25,000 € 1250 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 254 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj rekreačné zariadenie – chatu s
525,000 € 2067 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 40 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom kancelárske priesto
151 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.