XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

PREDAJ pozemok v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 4,845 m²

XEMAR (erika.hudecova@xemar.sk alebo 0907 925 099), ponúka na predaj pozemok v meste Banská Bys

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

96,900 € 20 €/m²

Predaj investičná nehnuteľnosť s výnosom 1.370€/mes. – 2 byty, Lieskovec pri ZV

Reality Zvolen

Rodinný dom | 200 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť s

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

248,000 € 1240 €/m²

Na predaj TOP chata Tajov - Králiky

Reality Tajov

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Užite si ešte toto leto nádhernú chatu… -Pozrite si všetky fotografie, video a kompletné info

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tajov

99,500 € 2000 €/m²

Predaj rodinný dom v Banskej Bystrici, Stará Sásová

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 170 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj rodinný dom v Banskej Byst

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

395,000 € 2324 €/m²

Na prenájom skladové - výrobné priestory - BB

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 198 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), Exkluzívne ponúka na prenájom skladové - výrobné a

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie v Banskej Bystrici - Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na prenájom kancelárie o rozlohe 19

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac

PREDAJ | Rodinný dom | DOLNÁ LEHOTA | Brezno

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | 577 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ rodinný dom v obci Dolná L

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

248,000 € 430 €/m²

PREDAJ | Stavebný pozemok | MÝTO POD ĎUMBIEROM | Brezno

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rekreačný pozemok | 535 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 | , ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok s projek

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

76,000 € 142 €/m²

PREDAJ | Stavebný pozemok | MALACHOV | Banská Bystrica

Reality Malachov

Pozemok pre rodinné domy | 638 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok v obci MA

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malachov

98,000 € 154 €/m²

NA PREDAJ Rodinný dom so 4 bytmi a stavebným pozemkom, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 200 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorá Vá

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

565,000 € 2825 €/m²

NA PREDAJ Pozemok v budúcej novej štvrti Zvolen - Rákoš

Reality Zvolen

Orná pôda | 400 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj pozemky o výmere 400 m

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

Cena dohodou

Prenájom priestorov blízko centra BB - 178 m2

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 178.51 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom priestory vhodné na

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

PREDAJ Veľký rodinný dom, obec Bystrá

Reality Bystrá

Rodinný dom | 600 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľký RD v turisticke

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bystrá

450,000 € 750 €/m²

PRENAJOM Kancelárske priestory v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 65.74 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom kancelárske priesto

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

822 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | 402 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj objekt – výmenníková stanica s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

PREDAJ Garáž Uhlisko Banská Bystrica

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk alebo 0944 107 803) ponúka na predaj murovanú garáž v radov

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

25,900 € 1295 €/m²

Na predaj apartmánový dom, Dolný Jelenec, Banská Bystrica

Reality Staré Hory

Chalupa, rekreačný domček | 160 m²

Veľmi dobrá investícia pre podnikanie v cestovnom ruchu! XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Staré Hory

144,000 € 900 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok - Zvolenská Slatina

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | 991 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj stavebný pozemok vo Zvolenske

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

82,900 € 84 €/m²

Predaj chaty v Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 300 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj troj podlaž

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závadka nad Hronom

98,000 € 327 €/m²

NA PREDAJ Exkluzívny veľký dom v Liptovských Revúcach

Reality Liptovské Revúce

Chata, drevenica, zrub | 375.53 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj 10 izbový dom v turist

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovské Revúce

585,000 € 1558 €/m²

Prenájom ubytovania Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Apartmánový dom | 300 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom ubyt

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

300 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

PREDAJ Pozemok s investičným potencionálom Poníky

Reality Poniky

Orná pôda | 1,533 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj pozemok s garantovaným

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Poniky

Cena dohodou

PREDAJ Stavebný pozemok v lokalite Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 411 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj dva atraktívne stavebn

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

115,000 € 280 €/m²

PREDAJ Luxusná rekreačná chata Zvolen

Reality Zvolen

Chalupa, rekreačný domček | 591 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnos

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

488,000 € 826 €/m²