XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

PREDAJ - 3 izbový byt s garážou - Slatinské Lazy

Reality Detva

3 izbový byt | 91 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s 2 b

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

119,000 € 1308 €/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt - Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 64 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 3-izbový byt s lodžiou vo v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok - Kriváň

Reality Kriváň

Priemyselná zóna | 5,400 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rovinatý priemysel

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kriváň

324,000 € 60 €/m²

PREDAJ | Investičný projekt | MLYNNÁ DOLINA | Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 2,440 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ investičný projekt pozostá

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

318,000 € 130 €/m²

PREDAJ Chata priamo pri vode - ĽUBOREČ - súkromie, pokoj a relax

Reality Ľuboreč

Chata, drevenica, zrub | 54 m²

Predstavte si ráno pri vode, ticho prírody, kávu na terase a miesto, kde na chvíľu vypnete od k

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľuboreč

73,800 € 1367 €/m²

Predaj pozemky pri vleku - Tále

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | 1 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj pozemky v lyžiarskom stred

Publikované: 14.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

35 €/m2 35 €/m2

PREDAJ - Hospodárska usadlosť - Detva

Reality Detva

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj slnečný pozemok s

Publikované: 08.12.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

255,000 € 1700 €/m²

4i byt vo Zvolene/Západ

Reality Zvolen

4 izbový byt | 102 m²

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj 4i byt vo Zvolene na sídlisku Záp

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

225,000 € 2255 €/m²

PREDAJ - 3 izbový byt - Hriňová

Reality Hriňová

3 izbový byt | 62 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj 3 izbový byt o celkovej výmer

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hriňová

110,000 € 8 €/m²

PREDAJ - Stavebné pozemky - Kotmanová

Reality Kotmanová

Pozemok pre rodinné domy | 508 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj niekoľko stavebnýc

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kotmanová

14,980 € 29 €/m²

PREDAJ - Pozemok - Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 4,496 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj pozemok v Detve, časť Kostoln

Publikované: 06.04.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

71,936 € 16 €/m²

Na prenájom skladové priestory BB

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 180 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), Exkluzívne ponúka na prenájom skladové priestory v

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

1,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PREDAJ | Stavebný pozemok | MÝTO POD ĎUMBIEROM | Brezno

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rekreačný pozemok | 640 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok s projekt

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

88,000 € 138 €/m²

Pozemok v Malachove

Reality Malachov

Pozemok pre rodinné domy | 1,085 m²

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. (anton.reznicek@xemar.sk alebo 0905 244 392) ponúka na predaj

Publikované: 08.09.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malachov

57,000 € 53 €/m²

Prenájom priestoru pre obchod Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 100 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom atra

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

17 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ZNÍŽENÁ CENA ! NA PREDAJ 3 izbový dom v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 75 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj krásny 3-izbový nízko

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

433,000 € 5773 €/m²

NOVÁ CENA Stavebný pozemok, Nemecká, okr. Brezno

Reality Nemecká

Pozemok pre rodinné domy | 1,865 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj jedinečnú príležitosť – ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nemecká

186,500 € 100 €/m²

3 izbový mezonetový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 105 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka bývanie s atmosférou rodinného domu: Sln

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

298,000 € 2838 €/m²

predaj 2 izbový byt Rúbanisko I, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 46 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku I 10 byt na 10-tom poschodí s balkónom je kvalitne zrekon

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

88,480 € 1923 €/m²

3 izbový byt

Reality Lučenec

3 izbový byt | 57 m²

Na predaj 3 izbový byt na 5/8 poschodí na Rúbanisku II v Lučenci. Rozloha bytu 60,9 m2, logia,

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

101,200 € 1775 €/m²

PREDAJ rodinný dom Bystrá Nízke Tatry pod Chopkom 4 izby po rekonštrukcii investičná príležitosť krátkodobý prenájom pozemok 630 m²

Reality Bystrá

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodin

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bystrá

247,000 € 1647 €/m²

Prenájom odchodného priestoru Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 160 m²

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 15 m²

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

160 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ 3 izbový byt v Novej Bani, ul. Pod Sekvojou

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 70.79 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v mes

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

164,000 € 2317 €/m²