348 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Žarnovická Huta | 70 m²
Základné informácie: • Lokalita: Žarnovická Huta, mesto Žarnovica • Typ nehnuteľnosti: rodinný
69,900 € 999 €/m²
3 izbový byt | Allendeho | 66 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3-izbový byt v Poprade časť Matejovce na sídlisku Allende
148,000 € 2242 €/m²
Rodinný dom | Železná | 242 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie. Dom je priestranný a nachádza
529,999 € 2190 €/m²
Rodinný dom | Veľká Ida | 111 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v tichej okrajovej časti obce Veľká ida
189,999 € 1712 €/m²
Rodinný dom | Opiná | 234 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj podpivničený 4 izbový rodinný dom s 2 garážami v obci Opiná.
130,000 € 556 €/m²
Rodinný dom | Šulekovská | 308.19 m²
Na predaj rodinný dom v Seredi vhodný na rekonštrukciu. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Sereď *
149,900 € 486 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 570 m²
• Pozemok č2 na predaj • 570 m2 • Veľká Ida ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida Účel vy
42,000 € 74 €/m²
3 izbový byt | Prednádražie | 67 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * dispozícia: 3 izbový byt * čiastočná rekonštrukcia * podlažie: 4 z 13 * úžit
159,999 € 2388 €/m²
Rodinný dom | Matejovce | 100 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, o
195,000 € 1950 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 1,200 m²
Ponúkame na predaj krásny a slnečný pozemok situovaný v tichom a dynamicky sa rozvíjajúcom pros
120 €/m2 120 €/m2
2 izbový byt | Smetanova | 47 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový byt, prízemie Úžitková plocha: bytu je 47 m2. Orientáci
133,000 € 2830 €/m²
2 izbový byt | Lidická | 50 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt bez balkóna v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Ma
114,000 € 2280 €/m²
Rodinný dom | Holumnica | 107 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Holumnica,
97,000 € 907 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Moravany nad Váhom | 418 m²
VŠEOBECNE: Lokalita: Moravany nad Váhom Účel využitia: stavebný pozemok Sklon pozemku: rovina
67,716 € 162 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rákoczi Ferenc Utca 2
Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť aj pre dve generácie, alebo hosťovský dom. 12 ročná m
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Kolónia | 176 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné a nadštandardné bývanie. Dom
454,900 € 2585 €/m²
2 izbový byt | Školská | 67 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľmi pekne dispozične riešený 2-izbový byt o celkove
71,900 € 1073 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 79 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE Lokalita: Hriadky Typ nehnuteľnosti: 3-izbový rodinný dom Úžitková plocha:
1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Luník II | 62 m²
Moderná rekonštrukcia priestranného priestoru v tichej časti obchodného centra Luník II. Pr
1,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Zaježová | 2,477 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok vo výmere 2477m2 na Zaježovej, obec Pliešovce
12,850 € 5 €/m²
Komerčná zóna | Maďarsko | Encs
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: lokalita: mesto ENCS veľkosť pozemku: 33.729 m2 účel využitia podľa územného
35 €/m2 35 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 792 m²
• Pozemok č.3 na predaj • 792 m2 • Veľká Ida ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida Účel v
45,000 € 57 €/m²
Rodinný dom | Hornoulická | 165 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Bojnice, pôvodný stav * veľkosť pozemku: 817 m2 * zastavaná plocha
289,800 € 1756 €/m²
3 izbový byt | Sídlisko 1. mája | 74 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Vranov nad Topľou Ulica: Sídlisko 1.Mája, blok F Predmet: 3 izbov
109,900 € 1485 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.