Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava-Ružinov Slovensko

348 inzerátov v ponuke

Útulný 3 izbový RD na predaj • 15 km od Košíc • Ploské Ortáše

Reality Ploské

Rodinný dom | Ortáše | 145 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2 podlažný rodinný dom, kde drevo a dizajnové prvky dreva vyt

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ploské

290,000 € 2000 €/m²

Pozemok so stavebným povolením na výstavbu 144 bytov v meste ENCS - Maďarsko, 30 minút od mesta Košice.

Reality Encs

Pozemok pre bytovú výstavbu | Maďarsko | Encs

Stavebný pozemok so stavebným povolením na výstavbu bytového domu ENCSLIGET LAKÓPARK v meste EN

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Encs

75 €/m2 75 €/m2

Na prenájom veľký 3 izbový byt • Borovicový háj • Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 80 m²

Na prenájom priestranný 3 izbový byt vo výmere 80 m2 + 17m2 terasa. VOĽNÝ IHNEĎ. Výhody to

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,250 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Priestranný 1i byt na predaj • Ostravská ulica • Juh Železníky •

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Ostravská | 32 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj príjemný a priestranný 1 izbový byt na obľúbenom mieste pri O

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

149,999 € 4687 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj drevenú chatku so záhradkou v tichom prostredí záhradkárskej oblasti Sečovce- Stašov .

Reality Sečovce

Chalupa, rekreačný domček | Stašov | 21 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Sečovce , 2 km od Sečoviec, 35 km od Košíc Prístupová cesta pre auta Vla

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sečovce

21,500 € 1024 €/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom 2.-izbový byt s balkónom v Poprade časť Západ ul. 29. Augusta

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 52 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom 2.-izbový byt s balkónom v Poprade časť Západ ul. 29. Au

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj stavebné pozemky v obci Rozhanovce, Košice - okolie.

Reality Rozhanovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Rozhanovce | 554 m²

Základné údaje: Lokalita : obec Rozhanovce Účel využitia : výstavba rodinného domu Sklon poz

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

114,900 € 207 €/m²

Ponúkam Vám na prenájom zrekonštruované priestory vhodné ako obchodné, kancelárske a aj zdravotnícke, na Levočskej ulici s dvoma parkovacími miestami.

Reality Prešov

Obchodné priestory | Levočská | 145 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Stav: Kompletná Rekonštrukcia (zahŕňa elektrinu, kúrenie, podlahy, podhľady, okn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

Cena dohodou

Pozemok s ovocnými stromami na predaj • 670m2

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 670 m²

• Pozemok č.1 s ovocnými stromami na predaj • 670m2 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

45,999 € 69 €/m²

Na predaj dva domy, jeden výnimočný životný priestor, pozemok 1659 m2, Štúrova ulica, Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | Štúrova | 445 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá sa len tak ľahko nenájde. Nie je to len dom - sú to dva p

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Skalica

385,000 € 865 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výhľadom na prírodu pokojnej obce Vyšný Kazimír

Reality Vyšný Kazimír

Pozemok pre rodinné domy | Vyšný Kazimír | 1,892 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výhľadom na prírodu pokojnej obce Vyšný Kazimír ZÁKL

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kazimír

23,000 € 12 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou – Sídlisko Lúčna, Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko Lúčna | 76 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, pokojnú lokalitu a výbornú dostupnosť? Ponúkame na preda

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

109,000 € 1434 €/m²

Priemyselný pozemok 2 500 m2 na Budovateľskej ul., Vranov n. T. na predaj

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre reklamu | Budovateľská | 2,500 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s vynikajúcou logistickou polohou priamo v obľúbenej priemy

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

Cena na vyžiadanie

Ponúkane na prenájom priestranný obchodno-skladový priestor na Budovateľskej ulici vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Budovateľská | 170 m²

Ponúkane na prenájom priestranný obchodno-skladový priestor na Budovateľskej ulici vo Vranove n

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Vranov nad Topľou

Cena na vyžiadanie

Ponúkane na prenájom multifunkčný obchodno-administratívny priestor vo Vranove nad Topľou.

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Budovateľská | 147 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Vranov nad Topľou

Cena na vyžiadanie

Atraktívny stavebný pozemok 500m2 na Dlhej ulici, Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dlhá | 500 m²

Atraktívny stavebný pozemok 500m2 na Dlhej ulici, Vranov nad Topľou Ponúkame na predaj lukr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

65,520 € 131 €/m²

Stavebný pozemok na Dlhej ulici vo Vranove nad Topľou, pri Kauflande

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dlhá | 1,590 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Dlhá ulica, Vranov nad Topľou • Účel využitia: výstavba bytových do

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

199,000 € 125 €/m²

Predaj poľnohospodárskej pôdy a lesov v okrese Vranov nad Topľou

Reality Banské

Orná pôda | Vranov nad Topľou | 11,326 m²

Ponúkam na predaj pozemky (ornú pôdu a lesné pozemky) v katastrálnych územiach Banské, Sačurov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banské

Cena na vyžiadanie

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu na súkromnej ulici v obci Ruskov.

Reality Ruskov

Rodinný dom | 105.84 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu na súkromnej ulici v obci

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ruskov

299,990 € 2834 €/m²

Ponúkam Vám na predaj stavebný pozemok v obci Hrašovík, ktorý je umiestnený v zastavanej časti s asfaltovou prístupovou cestou.

Reality Hrašovík

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hrašovík | 695 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Hrašovík – obec vzdialená 8km od Košíc Vybudovaná asfaltová cesta s osvet

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrašovík

119,990 € 173 €/m²

Rodinný dom, novostavba, predaj, Vajkovce, Košice - okolie

Reality Vajkovce

Rodinný dom | Vajkovce | 75 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v obci Vajkovce, vzdialenej len pár min

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

229,990 € 3067 €/m²

Priestranný obchodný priestor v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | T.G. Masaryka | 85 m²

Ponúkame na prenájom priestranný nebytový – obchodný priestor na hlavnej ulici - T.G Masaryka

Publikované: 30.10.2019 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Výhradne ponúkame na predaj priestranný rozostavaný multifunkčný objekt (pôvodne RD) v pokojnej lokalite, v obci Chmelnica

Reality Chmeľnica

Hotel, penzión, ubytovňa | Chmeľnica | 353 m²

Základné údaje: Lokalita: Obec Chmelnica Veľkosť pozemku: 797 m2, rovinatý Zastavaná plocha obj

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Chmeľnica

330,000 € 935 €/m²

Rozsiahly 3ha stavebný pozemok v Lučenci

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Lučenec | 30,078 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Lučenec Pozemok má investičný potenciál a výbornú polohu. POPIS

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

30 €/m2 30 €/m2