VRK REAL PLUS, s.r.o.

VRK REAL PLUS, s.r.o.

Hutnícka 22 04001 Košice Slovensko

Sme realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1997. Svojim klientom ponúkame seriózne jednanie, profesionalitu, individuálny prístup a dlhodobé skúsenosti. Orientujeme sa na oblasť Východného Slovenska, hlavne na Košice a Košický kraj. U nás nemusíte čakať na kupujúceho. Ako jedna z mála realitných kancelárií v Košiciach sa okrem sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností špecializujeme na odkupovanie nehnuteľností. Ponúkame možnosť priameho odkupu ako nezadlžených, tak aj zadlžených nehnuteľností, ktorých predaj sa stáva pre mnohých neriešiteľnou záležitosťou. Dlhy na nájomnom, záložné práva v prospech bánk aj nebankových inštitúcií, exekúcie, dražobné spoločnosti. To všetko pre nás nie je problém vyriešiť. Ľudí, ktorí sa ocitnú v takejto nezávideniahodnej situácii zastúpime pri jednaniach a zabezpečíme im bývanie. Po dohode vieme poskytnúť aj zálohu za nehnuteľnosť.

Prečítať viac

65 inzerátov v ponuke

3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, BUKOVECKÁ, KOŠICE-NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Bukovecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad jazerom, na Bukoveckej ul

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,000 € 2779 €/m²

Novinka
Novinka

1,5-IZBOVÝ APARTMÁN – REZIDENCIA MOYZESOVA, KOŠICE – STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 41 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 1,5-izbový apartmán v prestížnej Rezidencii Moyzesova, situovaný p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

189,000 € 4610 €/m²

Novinka
Novinka

2 IZBOVÝ BYT, POKROKU, KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Pokroku | 54 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ, sídlisko Teras

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

198,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

RODINNÝ DOM TYPU BUNGALOV, VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 148 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný rodinný dom typu bungalov v obci Valalik

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Valaliky

479,000 € 3236 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV, KOŠICE - JUH

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Južná Trieda | 200 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárske priestory s parkovacími miestami na Južnej tried

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

1,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZBOVÝ DOM TYPU "B", VIR, CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj 4-izbový dom typu "B" na atraktívnom ostrove Vir v Chorvátsku. Ostrov Vir

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Byty na predaj

275,000 € 3526 €/m²

POZEMOK, KOŠICE-JUH, MALÁ STANICA

Reality Košice-Juh

Rekreačný pozemok | Malá stanica | 893 m²

Máte radi zeleň a chýba vám kúsok prírody na relax či pestovanie vlastných plodín? Ponúkame vám

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 07.07.2025
Pozemky na predaj Košice-Juh

79,900 € 89 €/m²

APARTMÁN AMBER (A)

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Predstavujeme vám elegantný 1-izbový apartmán v projekte AMBER, ktorý ponúka dostatok priest

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

PRENÁJOM PRIESTOROV, SÍDLISKO III., PREŠOV

Reality Prešov

Iný objekt | Prešov | 800 m²

Ponúkame na prenájom priestor o rozlohe 800 m2 nachádzajúci sa na 1.poschodí, vhodný na gast

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 28.05.2024
Objekty na prenájom Prešov

2,300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Pozemok s výhľadom na Vysoké Tatry - Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Rekreačný pozemok | Horný Slavkov | 534 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Veľký Slavkov, časť Horný Slavkov,(v blízko

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 15.08.2024
Pozemky na predaj Veľký Slavkov

105,000 € 197 €/m²

PREDAJ POZEMKU - OBEC RUDNÁ

Reality Rudná

Pozemok pre rodinné domy | Rudná | 1,874 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok o rozlohe 1874 m² v obci Rudná. Pozemok je rovinat

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 13.08.2024
Pozemky na predaj Rudná

60,000 € 32 €/m²

4-IZBOVÝ DOM TYPU "A", VIR, CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj 4-izbový dom typu "A" na atraktívnom ostrove Vir v Chorvátsku. Ostrov Vir

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Byty na predaj

295,000 € 3642 €/m²

4-IZBOVÝ DOM TYPU "C", VIR, CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj 4-izbový dom typu "C" na atraktívnom ostrove Vir v Chorvátsku. Ostrov Vir

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Byty na predaj

275,000 € 3526 €/m²

POZEMKY NA PREDAJ – LUKORAN, OSTROV UGLJAN (CHORVÁTSKO)

Reality Chorvátsko

Rekreačný pozemok | Chorvátsko

Ponúkame na predaj pozemky v obci Lukoran, ktorá sa nachádza v Zadar

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 18.02.2025
Pozemky na predaj

210 €/m2 210 €/m2

APARTMÁN FLAVIA (A1)

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj moderný štúdiový apartmán v projekte FLAVIA, ktorý spája funkčnosť, dizaj

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

VILA V SUKOŠANE, CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj priestrannú vilu v Sukošane v Chorvátsku neďaleko Zadaru o rozlohe 170m2,

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 07.02.2024
Domy na predaj

1,650,000 € 9706 €/m²

Stavebný pozemok Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 512 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Košice - Krásna v novej zastavanej časti, pri

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 02.05.2024
Pozemky na predaj Košice-Krásna

280 €/m2 280 €/m2

Stavebný pozemok Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 1,189 m²

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 02.05.2024
Pozemky na predaj Košice-Krásna

280 €/m2 280 €/m2

2 IZBOVÝ BYT, ALŽBETINA, KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alžbetina | 70 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný 2-izbový byt priamo v historickom centre mes

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

285,000 € 4071 €/m²

CHATA S VEĽKÝM POZEMKOM, KOŠICE - ČERMEĽ

Reality Košice-Sever

Záhradná chatka | Nezadaná | 23 m²

Ponúkam na predaj rekreačnú chatu o výmere 23 m², ktorá sa nachádza v pokojnej a vyhľadávanej l

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

150,000 € 6522 €/m²

POZEMOK "B" s projektom apart.domu, VEĽKÁ LOMNICA

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Lomnica | 699 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok so stavebným povolením nachádzajúci sa

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

225,000 € 322 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM, PETRČANE časť ZADAR, CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Rodinný dom pri mori v Petrčane – luxusná nehnuteľnosť len 100 m od pláže! Predst

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 11.02.2025
Domy na predaj

480,000 € 2857 €/m²

4-IZBOVÝ DOM TYPU "D", VIR, CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj 4-izbový dom typu "D" na atraktívnom ostrove Vir v Chorvátsku. Ostrov Vir

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Byty na predaj

295,000 € 3642 €/m²

POZEMOK, DOBŠINÁ, OKR. ROŽŇAVA

Reality Dobšiná

Rekreačný pozemok | Dobšiná | 8,859 m²

Ponúkame na predaj pozemok v krásnom prostredí v Dobšinej, okres Rožňava. Tento slneč

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 14.02.2025
Pozemky na predaj Dobšiná

50,000 € 6 €/m²