16 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 100.7 m²
NA PREDAJ – NOVOSTAVBA 3× 4-izbový radový rodinný dom (kolaudované ako byty) Malý Slavkov – ok
309,000 € 3069 €/m²
Apartmán | Egypt
Realitná kancelária Visual real ponúka na predaj 2 izbový apartmán v Egypte. Výmera apartmánu
95,000 € 1033 €/m²
Rodinný dom | 137.1 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj rozostavaný 4 izb
195,000 € 1422 €/m²
Orná pôda | 816 m²
Na predaj Investičný pozemok v mestskej časti Krásna, Košice IV. Doprajte si chvíle pokoja v zá
81,600 € 100 €/m²
Apartmánový dom | 800 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj developerský proj
285,000 € 356 €/m²
3 izbový byt | 85.7 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL ponúka na predaj 3 izbový byt 85,7 m2 + terasa + predzáhradka.
110,000 € 1284 €/m²
Skladový objekt | 0 m²
Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj sklad (prekládka pre železnice) pri
295,000 €
Výrobný objekt | 1,598 m²
Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj 2 haly s pozemkami v meste Trebišov
750,000 € 469 €/m²
2 izbový byt | 44.05 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj útulný a kompletn
167,000 € 3791 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj rodinný dom s veľ
90,000 € 938 €/m²
Výrobný objekt | 0 m²
Realitná kancelária Visual Real Košice Vám ponúka na predaj colný sklad s výrobnými priestormi.
1,980,000 €
3 izbový byt | 82.8 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL ponúka na predaj 3 izbový byt 82,8 m2 + predzáhradka. Obec Somo
91,080 € 1100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 11,005 m²
Realitná kancelária Visual real vám ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko nových pozemko
36 €/m2 36 €/m2
Rodinný dom | 121.3 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL ponúka na predaj 4 izbový byt 121,3 m2 + terasa. Obec Somotor,
133,430 € 1100 €/m²
Rodinný dom | 100.7 m²
309,000 € 3069 €/m²
2 izbový byt | 40 m²
Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj útulný 1,5-izbový
196,000 € 4900 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.