VAŠE REALITY s.r.o.

Trenčín

1. mája 11 911 01 Trenčín

80 inzerátov v ponuke

Rodinný dom, Vršatské Podhradie, okres Ilava

Reality Vršatské Podhradie

Rodinný dom | 140 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom vo Vršatskom Podhradí ktoré sa

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vršatské Podhradie

165,000 € 1179 €/m²

4 izbový moderný bungalov Trenčianske Jastrabie - prenájom

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | 130 m²

Pripravujeme pre Vás na prenájom nový moderný 4 izbový bungalov s garážou v Trenčianskom Jastra

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Trenčianske Jastrabie

2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predáme rodinný dom - Košecké Rovné, pozemok 284 m2

Reality Zliechov

Rodinný dom | Košecké Rovné | 52 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - v obci Košecké Rovné predáme menší, celopodpivničený rodin

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Zliechov

33,900 € 652 €/m²

Predáme stavebný pozemok Lysá pod Makytou, 2000 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Dešná | 2,000 m²

190267 Vo veľmi peknej lokalite obce predáme pozemok schválený v územnom pláne obce na výstavbu

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

25,000 € 13 €/m²

Na predaj pozemok Orná pôda Dežerice 85000 m2

Reality Dežerice

Orná pôda | 85,000 m²

2698 V katastrálnom území obce Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou predáme v extraviláne pozem

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dežerice

2.25 €/m2 2 €/m2

Predám rekreačný stavebný pozemok Dubnica nad Váhom, 470 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Záhrada | 470 m²

190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

29,900 € 64 €/m²

Predám Stavebný pozemok Čelkova Lehota, 6155 m2

Reality Čelkova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 6,155 m²

190489 V krásnom prostredí obce Čelkova Lehota predáme mierne svahovitý pozemok - parcela KN C

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Čelkova Lehota

19 €/m2 19 €/m2

Na predaj pozemok Košecké Podhradie, 1022 m2

Reality Košecké Podhradie

Rekreačný pozemok | 1,022 m²

189678 Ponúkame Vám na predaj pozemok s krásnym výhľadom v obci Malé Košecké Podhradie o rozloh

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košecké Podhradie

15 €/m2 15 €/m2

Na prenájom Skladové priestory Ilava, 350 m2

Reality Ilava

Skladový objekt | Za kanálovým mostom | 350 m²

190469 V priemyselnej zóne mesta Ilava, 800 metrov od diaľničného privádzača ponúkame na prenáj

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Ilava

850 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok Lysá pod Makytou, Dešná, 4466 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | 4,466 m²

2743 V krásnej lokalite obce Lysá pod Makytou, časť Dešná, predáme veľmi pekný, mierne svahovit

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

49,700 € 11 €/m²

Exkluzívny investičný pozemok Trenčianske Teplice, 1244m2

Reality Trenčianske Teplice

Komerčná zóna | Hurbanova | 1,244 m²

*Exkluzívna investičná príležitosť v srdci kúpeľného mesta *. Ponúkame na predaj

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

269,900 € 217 €/m²

Rodinný Dom pod Tatrami, Važec, pozemok 681 m2

Reality Važec

Rodinný dom | Široká | 200 m²

953058 Vo veľmi peknej lokalite pod Tatrami predáme zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Važec

265,000 € 1325 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

2510 Vo výbornej lokalite mesta v blízkosti školy a škôlky predáme priestranný 3 izbový byt s ú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²

Rodinný dom (chalupa) na veľkom pozemku, Krivosúd - Bodovka

Reality Krivosúd-Bodovka

Rodinný dom | Krivosúd - Bodovka | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný vzhľadom na príjemnú lokalitu aj ako rekreačná nehnuteľno

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Krivosúd-Bodovka

149,900 € 1363 €/m²

5 izbový rodinný dom Horné Kočkovce

Reality Púchov

Rodinný dom | Novonosická | 200 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v zastúpení majiteľa, na predaj 5 izbový rodinný

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Pozemok na predaj 2330m2 Lednické Rovné

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,330 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na pr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

46 €/m2 46 €/m2

Prenájom garsónka , Pod Hájom , Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garsónka | Pod Hájom | 28 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom exk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj murovaná záhradná Chata Ilava, pozemok 385 m2

Reality Ilava

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

2735 V krásnej záhradkárskej osade mesta Ilava - Ďuriháj predáme trojpodlažnú murovanú chatu, s

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ilava

46,000 € 1533 €/m²

Predám Stavebný pozemok Horná Poruba, 2179 m2, šírka 13 metrov

Reality Horná Poruba

Pozemok pre rodinné domy | 2,179 m²

2711 V zastavanom území obce predáme pozemok schválený v územnom pláne na výstavbu rodinného do

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Horná Poruba

55,000 € 25 €/m²

Na predaj Stavebný Pozemok Pravenec, 2314 m2

Reality Pravenec

Pozemok pre rodinné domy | 2,314 m²

2716 V krásnom tichom prostredí obce Pravenec predáme rovinatý pozemok, v územnom pláne určený

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

72 €/m2 72 €/m2

Komerčný pozemok 1651 m2, Hurbanova , Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Komerčná zóna | Hurbanova | 1,651 m²

Investičná príležitosť - lukratívny, stavebný pozemok o výmere 1651 m2 v kúpeľnom meste Trenčia

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

305,000 € 185 €/m²

Na predaj pozemok Nemšová - Ľuborča, 1127 m2

Reality Nemšová

Záhrada | 1,127 m²

189844 V blízkosti lesa predáme pozemok Trvalý trávny porast o celkovej rozlohe 1127 m2. Prístu

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

16.5 €/m2 17 €/m2

Investičná príležitosť* Na predaj Pozemok Považská Bystrica - 10000 m2

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | 10,000 m²

189421 V okrese Považská Bystrica, kataster Klieština predáme krásny pozemok ohraničený malým p

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

11 €/m2 11 €/m2

Na predaj väčší 2 izbový byt, Trenčianske Teplice, 57 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | SNP | 57 m²

Ponúkame na predaj pekný byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, na sídlisku SNP s krásny výh

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

123,900 € 2174 €/m²