VAŠE REALITY s.r.o.

Trenčín

1. mája 11 911 01 Trenčín

80 inzerátov v ponuke

Predáme pozemok Lysá pod Makytou - Dešná, 3700 m2

Reality Lysá pod Makytou

Rekreačný pozemok | Dešná | 3,700 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - vo veľmi peknej lokalite obce Lysá pod Makytou, časť Dešná

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

5 €/m2 5 €/m2

Na predaj pozemok Košecké Podhradie, 1000 m2

Reality Košecké Podhradie

Rekreačný pozemok | Košecké Podhradie | 1,000 m²

189441 V krásnom prostredí obce Veľké Košecké Podhradie predáme pozemok široký 10 metrov vedený

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košecké Podhradie

18,900 € 19 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA Rodinný dom Topoľčany, pozemok 733 m2

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 215 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite v Topoľčanoch na Mojmírovej ul

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

349,900 € 1627 €/m²

Pozemok na výstavbu (rekreačný) Ilava (Iliav. dolina) - 4884, 9769 m2

Reality Ilava

Rekreačný pozemok | Iliavčanská dolina | 4,884 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení nášho klienta podielo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

25 €/m2 25 €/m2

Kancelárske a prevádzkové priestory- Dubnica nad Váhom (52 m2, 104 m2)

Reality Považská Bystrica

Administratívny objekt | 52 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám zaujímavé priestory na podnikanie, vhodné ako

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

490 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľký rekreačný pozemok s chatkou, Streženice (Púchov), 2400 m2

Reality Streženice

Rekreačný pozemok | 2,400 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok 2400 m2 so záhradnou

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

67,900 € 28 €/m²

Predám 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

Vo vyhľadávanej lokalite mesta na ulici SNP predáme priestranný 3 izbový byt s úžitkovou plocho

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²

pozemok 4770m2 v obci Dolný Lieskov

Reality Dolný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | 4,770 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na pr

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Lieskov

38 €/m2 38 €/m2

Na predaj ORNÁ Pôda Dežerice 85000 m2

Reality Dežerice

Orná pôda | 85,000 m²

2698 V katastrálnom území obce Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou predáme v extraviláne pozem

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dežerice

2.25 €/m2 2 €/m2

Chata pred dokončením na pozemku 770 m2, Horná Maríková

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nehnuteľnosti - 2 stavby, z toho jedna je chata pred ukončení

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

55,000 € 688 €/m²

Pozemok na rekreáciu - Dolná Súča - Polníky - 1326 m2

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | Polníky | 1,326 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária vám ponúka na predaj pozemok obdĺžnikového tvaru s pekným vý

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

27 €/m2 27 €/m2

3 izbový byt Dubnica nad Váhom 61m2 + balkón

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod hájom | 61 m²

Ponúkame na predaj útulný 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom v obľúbenej lokalite Pod hájom. Byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,900 € 2425 €/m²

Rekreačná 2 podlažná chata v obci Čavoj-Krpelance

Reality Čavoj

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária . Predáva v exkluzívnom zastúpení chalupu v krásnom prostred

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čavoj

55,900 € 559 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Terchová, Vrátna - 3425 m2

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Vrátna | 3,425 m²

Vo vyhľadávanej turistickej oblasti v obci Terchová, časť Vrátna dolina predáme veľmi pekný poz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

197,000 € 58 €/m²

Na predaj pozemok Lysá pod Makytou, Dešná, 2795 m2

Reality Lysá pod Makytou

Rekreačný pozemok | 2,795 m²

180704 V krásnej prírode na polosamote obce Lysá pod Makytou, časť Dešná, predáme rekreačný poz

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

5 €/m2 5 €/m2

Na predaj 1 izbový byt, Trenčianska Teplá, 36 m2

Reality Trenčianska Teplá

1 izbový byt | Trenčianska Teplá | 40 m²

Pripravujeme na exkluzívny predaj pekný, slnečný, 1 izbový byt na prvom poschodí bytového domu

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,900 € 2448 €/m²

Predám Stavebný pozemok Lysá pod Makytou, 2168 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 2,168 m²

952741 V obci Lysá pod Makytou predáme pozemok zaradený v územnom pláne na výstavbu rodinného d

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

24,950 € 12 €/m²

2 izbový byt na prenájom Centrum Dubnice nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 55 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom 2 iz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj Obchodný priestor Ilava, ul. Ružová, 30 m2

Reality Ilava

Objekt pre obchod | Ružová | 30 m²

Vo výbornej lokalite mesta Ilava, na ulici Ružová predáme zrekonštruovaný obchodný priestor o r

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Ilava

89,000 € 2967 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt Dubnica nad Váhom 45 m2

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Centrum | 45 m²

Na sídlisku Centrum 1 ponúkame na prenájom veľmi pekný, jednoizbový byt s úžitkovou plochou 45

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

499 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Luxusný 3 izbový mezonetový byt v UrbanParku (105 m2)-Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 165 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa , ponúka na predaj veľký

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

370,000 € 2242 €/m²

Záhrada 407 m2 s podpivničenou základovou doskou, Soblahov

Reality Soblahov

Rekreačný pozemok | 407 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemkok - záhradu v obci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Soblahov

19,900 € 49 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Nimnica, 700 m2

Reality Nimnica

Pozemok pre rodinné domy | Nimnica | 700 m²

189288 V peknej tichej lokalite obce predáme stavebný pozemok s krásnym výhľadom o rozlohe 700m

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

125 €/m2 125 €/m2

Na predaj Orná pôda Ladce, 1500 m2

Reality Ladce

Orná pôda | 1,500 m²

180262 V katastri obce Ladce predáme slnečný rovinatý pozemok, široký 20 metrov s celkovou výme

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Ladce

9,800 € 7 €/m²