VAŠE REALITY s.r.o.

Trenčín

1. mája 11 911 01 Trenčín

80 inzerátov v ponuke

Na predaj Chata Horná Breznica, pozemok 5084 m2

Reality Horná Breznica

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

189971 V krásnom prostredí nad obcou Horná Breznica predáme úplne novú drevenú chatku, postaven

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Breznica

79,900 € 1141 €/m²

3 izbový byt Trenčín - Kubrá 77m2, balkón

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pred poľom | 77 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 77m2 vo vyhľadávanej lokalite Trenčín - Kubrá, u

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

153,900 € 1999 €/m²

2 - izbový byt Trenčianske Teplice 47m2 + balkón

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²

EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj atraktívny 2 - izbový byt v srdci kúpeľného mesta Trenčianske

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

114,900 € 2445 €/m²

2 izbový luxusný byt v centre (ORION),Dubnica nad Váhom.57 m2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice slovenskej | 57 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 2 izbového b

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

155,000 € 2719 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA*** Podnikateľský objekt Pravenec, pozemok 1968 m2

Reality Pravenec

Objekt pre obchod | 1,968 m²

V peknom tichom prostredí obce Pravenec, iba 10 kilometrov od okresného mesta Prievidza predáme

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Pravenec

412,000 € 209 €/m²

Predám Stavebný pozemok Čereňany, 845 m2

Reality Čereňany

Pozemok pre rodinné domy | Čereňany | 845 m²

943403 V peknom tichom prostredí obce Čereňany predáme slnečný Stavebný pozemok o rozlohe 845 m

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Čereňany

54,550 € 65 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Pravenec, 772 m2

Reality Pravenec

Pozemok pre rodinné domy | 772 m²

Vo veľmi peknej lokalite obce Pravenec predáme pozemok v územnom pláne schválený na výstavbu ro

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

73.5 €/m2 74 €/m2

Predám 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

Vo výbornej lokalite mesta v blízkosti školy a škôlky predáme priastranný 3 izbový byt s úžitko

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²