80 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | Dešná | 2,000 m²
190267 Vo veľmi peknej lokalite obce predáme pozemok schválený v územnom pláne obce na výstavbu
25,000 € 13 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,229 m²
959169 V blízkosti lyžiarskeho strediska Oščadnica - Veľká Rača predáme rekreačný pozemok o cel
59,900 € 49 €/m²
Výrobný objekt | 290 m²
VAŠE REALITY-realitná kancelária ponúka na predaj komerčnú budovu s veľkou škálou využitia. -p
125,000 € 431 €/m²
Výrobný objekt | 1,105 m²
VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s úžitkovou plochou 1105 m2. Hala stojí na po
500,000 € 452 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Pripravujeme na exkluzívny predaj rodinný dom vo vyhľadávanej tichej lokalite v Dubnci nad Váho
220,000 € 880 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 830 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária vám ponúka na predaj pekný, veľký, rovinatý pozemok na stavb
77,900 € 94 €/m²
Garáž | Štvrť SNP | 21 m²
Ponúkame na predaj garáž v Trenčianskych Tepliciach v Kameňolome. Výmera garáže je 21m2, je v n
21,900 € 1043 €/m²
3 izbový byt | Štvrť SNP | 69 m²
PRIPRAVUJEME PRE VÁS - útulný 3 izbový byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice na sídlisku Št
119,900 € 1738 €/m²
Rodinný dom | Soblahovská | 130 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v dobrom stave nachá
225,000 € 1731 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 500 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie. Výmera pozemku je 500m2. Na p
46,990 € 94 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 394 m²
Ponúkame na predaj pekný pozemok pravidelného štvorcového tvaru v centre Dubnice nad Váhom o vý
150,000 € 381 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rodinný dom s
235,000 € 1306 €/m²
Rekreačný pozemok | 3,611 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 3
54,000 € 15 €/m²
Záhrada | 470 m²
190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina
29,900 € 64 €/m²
2 izbový byt | Horné Motešice | 60 m²
Ponúkame na predaj priestranný , svetlý, 2 izbový byt s výmerou 60m2, nachádzajúci sa na 2. po
104,999 € 1750 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Sady pod Dedovcom | 350 m²
Ponúkame na predaj peknú záhradku s chatkou v záhradkárskej osade Žliabok vo vyhľadávanom kúpeľ
Cena dohodou
Vidiecky dom | 130 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný vzhľadom na príjemnú lokalitu aj ako rekreačná nehnuteľno
149,900 € 1153 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
UNIKÁTNA MOŽNOSŤ V HLOHOVCI – ŠULEKOVO! 4-IZBOVÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU NA VLASTNÚ VÍZIU! VAŠE R
98,500 € 821 €/m²
Záhradná chatka | 42 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária . Predáva v exkluzívnom zastúpení majiteľa záhradnú chatku
37,900 € 902 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
V obci Červený Kameň predáme dvojpodlažný, samostatne stojaci rodinný dom s úžitkovou plochou 1
39,500 € 395 €/m²
Orná pôda | 174,245 m²
2710 Výborná investičná príležitosť v obci Dežerice, okr. Bánovce nad Bebravou - poľnohospodárs
2.2 €/m2 2 €/m2
Rekreačný pozemok | 1,229 m²
59,900 € 49 €/m²
Záhrada | Sady pod Dedovcom | 474 m²
Ponúkame na predaj peknú, slnečnú záhradu v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice v lokalite Sady
17,990 € 38 €/m²
Skladový objekt | Za kanálovým mostom | 350 m²
190469 V priemyselnej zóne mesta Ilava, 800 metrov od diaľničného privádzača ponúkame na prenáj
850 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.