VAŠE REALITY s.r.o.

Trenčín

1. mája 11 911 01 Trenčín

80 inzerátov v ponuke

Predáme stavebný pozemok Lysá pod Makytou, 2000 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Dešná | 2,000 m²

190267 Vo veľmi peknej lokalite obce predáme pozemok schválený v územnom pláne obce na výstavbu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

25,000 € 13 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj Pozemok Oščadnica, Veľká Rača 1229 m2

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | 1,229 m²

959169 V blízkosti lyžiarskeho strediska Oščadnica - Veľká Rača predáme rekreačný pozemok o cel

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

59,900 € 49 €/m²

Novinka
Novinka

Komerčná budova - Ilava - centrum mesta

Reality Ilava

Výrobný objekt | 290 m²

VAŠE REALITY-realitná kancelária ponúka na predaj komerčnú budovu s veľkou škálou využitia. -p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Ilava

125,000 € 431 €/m²

Novinka
Novinka

Výrobná hala v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | 1,105 m²

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s úžitkovou plochou 1105 m2. Hala stojí na po

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

500,000 € 452 €/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme na predaj RODINNÝ DOM v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 250 m²

Pripravujeme na exkluzívny predaj rodinný dom vo vyhľadávanej tichej lokalite v Dubnci nad Váho

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

220,000 € 880 €/m²

Pozemok pre rodinný dom - Krivosúd - Bodovka- 830 m2

Reality Krivosúd-Bodovka

Pozemok pre rodinné domy | 830 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária vám ponúka na predaj pekný, veľký, rovinatý pozemok na stavb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Krivosúd-Bodovka

77,900 € 94 €/m²

Garáž Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Garáž | Štvrť SNP | 21 m²

Ponúkame na predaj garáž v Trenčianskych Tepliciach v Kameňolome. Výmera garáže je 21m2, je v n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Teplice

21,900 € 1043 €/m²

3 izbový byt Trenčianske Teplice, 69m2, balkón, lodžia

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 69 m²

PRIPRAVUJEME PRE VÁS - útulný 3 izbový byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice na sídlisku Št

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

119,900 € 1738 €/m²

Rodinný dom v pôvodnom stave, Soblahov, pozemok 1558 m2

Reality Soblahov

Rodinný dom | Soblahovská | 130 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v dobrom stave nachá

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Soblahov

225,000 € 1731 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Jastrabie, 500 m2

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie. Výmera pozemku je 500m2. Na p

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

46,990 € 94 €/m²

Stavebný pozemok v centre, Dubnica nad Váhom, 394 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 394 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok pravidelného štvorcového tvaru v centre Dubnice nad Váhom o vý

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

150,000 € 381 €/m²

4 izbový dom na predaj v Prejta -Dubnica nad Váhom (1120 m²)

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 180 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rodinný dom s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

235,000 € 1306 €/m²

Veľký rekreačný pozemok v obci Zubák, 3611 m2

Reality Zubák

Rekreačný pozemok | 3,611 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 3

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

54,000 € 15 €/m²

Predám rekreačný stavebný pozemok Dubnica nad Váhom, 470 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Záhrada | 470 m²

190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

29,900 € 64 €/m²

2 izbový byt Motešice,60m2 + parkovacie miesto

Reality Motešice

2 izbový byt | Horné Motešice | 60 m²

Ponúkame na predaj priestranný , svetlý, 2 izbový byt s výmerou 60m2, nachádzajúci sa na 2. po

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Motešice

104,999 € 1750 €/m²

Záhrada v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Chalupa, rekreačný domček | Sady pod Dedovcom | 350 m²

Ponúkame na predaj peknú záhradku s chatkou v záhradkárskej osade Žliabok vo vyhľadávanom kúpeľ

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Romantická chalúpka na veľkom pozemku 2330 m2

Reality Krivosúd-Bodovka

Vidiecky dom | 130 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný vzhľadom na príjemnú lokalitu aj ako rekreačná nehnuteľno

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Krivosúd-Bodovka

149,900 € 1153 €/m²

Predaj 4 izbový rodinný dom Šulekovo

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 120 m²

UNIKÁTNA MOŽNOSŤ V HLOHOVCI – ŠULEKOVO! 4-IZBOVÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU NA VLASTNÚ VÍZIU! VAŠE R

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

98,500 € 821 €/m²

Chatka so záhradou - 758 m2 Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Záhradná chatka | 42 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária . Predáva v exkluzívnom zastúpení majiteľa záhradnú chatku

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

37,900 € 902 €/m²

Predám Rodinný dom Červený Kameň, pozemok 340 m2

Reality Červený Kameň

Rodinný dom | 100 m²

V obci Červený Kameň predáme dvojpodlažný, samostatne stojaci rodinný dom s úžitkovou plochou 1

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Červený Kameň

39,500 € 395 €/m²

Investičná príležitosť Orná pôda Dežerice 174245 m2

Reality Dežerice

Orná pôda | 174,245 m²

2710 Výborná investičná príležitosť v obci Dežerice, okr. Bánovce nad Bebravou - poľnohospodárs

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dežerice

2.2 €/m2 2 €/m2

Na predaj Pozemok Oščadnica, Veľká Rača 1229 m2

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | 1,229 m²

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

59,900 € 49 €/m²

Záhrada v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Záhrada | Sady pod Dedovcom | 474 m²

Ponúkame na predaj peknú, slnečnú záhradu v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice v lokalite Sady

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

17,990 € 38 €/m²

Na prenájom Skladové priestory Ilava, 350 m2

Reality Ilava

Skladový objekt | Za kanálovým mostom | 350 m²

190469 V priemyselnej zóne mesta Ilava, 800 metrov od diaľničného privádzača ponúkame na prenáj

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Ilava

850 €/mesiac 2 €/mesiac/m²