249 inzerátov v ponuke
Záhrada | 1,127 m²
189844 V blízkosti lesa predáme pozemok Trvalý trávny porast o celkovej rozlohe 1127 m2. Prístu
16.5 €/m2 17 €/m2
2 izbový byt | SNP | 57 m²
Ponúkame na predaj pekný byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, na sídlisku SNP s krásny výh
123,900 € 2174 €/m²
Rekreačný pozemok | 10,000 m²
189421 V okrese Považská Bystrica, kataster Klieština predáme krásny pozemok ohraničený malým p
11 €/m2 11 €/m2
Rekreačný pozemok | Dešná | 3,700 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária - vo veľmi peknej lokalite obce Lysá pod Makytou, časť Dešná
5 €/m2 5 €/m2
Rodinný dom | 98.5 m²
189650 - Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom typu bung
229,900 € 2334 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,950 m²
190366 - Ponúkame Vám na predaj krásny, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 1950 m², situovaný
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Jablonská | 8,900 m²
190178 - Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny stavebný pozemok o rozlohe cca 8900 m2 na Jablonskej uli
900,000 € 101 €/m²
Rodinný dom | Moravská | 320 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-podlažný dom s úžitkovou plochou 320 m² a se
Cena dohodou
Garáž | Vrbovská cesta | 18 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú garáž v Piešťanoch na Vrbovskej ceste. Ide o priestrannú garáž s ú
36,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Novonosická | 200 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v zastúpení majiteľa, na predaj 5 izbový rodinný
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,330 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na pr
46 €/m2 46 €/m2
3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 74 m²
Číslo ponuky : 2731, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
129,900 € 1755 €/m²
Mezonet | Brnianska | 141 m²
Číslo ponuky : 2722, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
469,900 € 3333 €/m²
Rodinný dom | Štúrova | 63 m²
Číslo ponuky : 2693, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
79,900 € 1268 €/m²
Obchodné priestory | ulica neurčená | 150 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme obchodný priestor vhodný ako predajňa matracov a postelí s rozl
1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
1 izbový byt | 0 m²
Vlastníte 1-izbový byt v Partizánskom, ktorý predávate, alebo chcete predať? Pre nášho klienta
80,000 €
3 izbový byt | Rakúsko | Wiener Neustadt | Grazerstrasse
2605 - Ponúkam na predaj 3-izbovy byt s rozlohou 87m2. Byt je komplet zrekonštruovaný (2024-po
289,500 € 3328 €/m²
Administratívny objekt | Vrbovská cesta | 21 m²
2628 - Ponúkame Vám na prenájom administratívne a kancelárske priestory nachádzajúce sa v admin
130 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Vajanského | 70 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych veľkostiach a cenových kategóriách. Všetky
655 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 470 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Banka, na Moravanskej ulici, len pár m
250 €/m2 250 €/m2
Objekt pre obchod | Rybničná | 169 m²
Číslo ponuky : 1171, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
1,900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Reštaurácia | 100 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme do prenájmu obchodný priestor v Bratislave. Priestor by mal mať
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²
189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p
185,000 € 2670 €/m²
Rodinný dom | Horné ozorovce | 140 m²
ZNÍŽENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám- exkluzívne iba u nás -na predaj samostatne stojaci 3,5 izbový r
149,000 € 1064 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.