TUreality s.r.o.

Bratislava II

Kvačalova 4 821 08 529320

125 inzerátov v ponuke

Exkluzívna vila pre tých,ktorí chcú viac než len bývanie.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 550 m²

TU reality ponúkajú na predaj: Exkluzívna 8-izbová vila na Kolibe s panoramatickým výhľadom na

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,475,000 € 2682 €/m²

Pripravujeme.Predaj novostavby v Bratislave III.Nové Mesto TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na 10. poschodí obľ

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

296,990 € 4950 €/m²

TUreality ponúka na predaj funkčnú priemyselnú halu s pozemkom, Závdoná ul., 319m2.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priestor pre sklad | 319 m²

TUreality ponúka na predaj funkčnú priemyselnú halu s priľahlým pozemkom v industriálnom areáli

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

579,000 € 1815 €/m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v priemyselnom areáli s potenciálom výstavby polyfunkcie, Závodná ul., 2458m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priemyselná zóna | 1,338 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj pozemok v rámci funkčného priemyselného areálu na Závodne

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

590,000 € 441 €/m²

TUreality ponúka Ubytovňu v priemyselnom areáli, Závodná ul., novostavba, parking, 269m2.

TUreality ponúka na predaj ubytovňu na Závodnej ulici v Bratislave vo funkčnom industriálnom ar

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

535,000 € 1989 €/m²