131 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Drevný trh | 52.24 m²
Vyberte si bývanie v srdci Košíc a zažite komfort mestského života. Realitná kancelária TOBI R
320,000 € 6126 €/m²
Rodinný dom | 280 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Komárovce, kt
398,000 € 1421 €/m²
2 izbový byt | Tomášikova | 61 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt na Tomášikovej ulici v mestsk
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 472 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívne stavebné pozemky v obľúbenej loka
169,000 € 358 €/m²
3 izbový byt | Borievková | 90 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj výnimočný 3 izbový byt s priestrannou teraso
349,990 € 3889 €/m²
Lúka, pasienok | Mlynky | 4,105 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok v obci Mlynky,
219,000 € 53 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Moldava nad Bodvou | 2,384 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 2 384 m², nachádz
64,900 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,691 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavb
105,000 € 62 €/m²
3 izbový byt | 82.89 m²
Rezidencia Slavia ponúka dokonalú kombináciu výbornej dostupnosti, kvalitnej infraštruktúry a b
345,000 € 4162 €/m²
Obchodné priestory | 0 m²
Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám ponúka na prenájom obchodné priestory v OD Dargov, Ko
5.5 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Cédrová | 84.23 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom luxusný 3 izbový byt v Košiciach, v novost
1,250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rumanova | 44.29 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe, v atraktívnej lok
234,000 € 5283 €/m²
Mezonet | Masarykova | 196 m²
Exkluzívny mezonet v srdci Košíc – výnimočný priestor pre náročných. Realitná kancelária TOBI
539,900 € 2755 €/m²
Objekt pre obchod | 0 m²
Realitná kancelária TOBI Real hľadá pre klienta vhodný objekt na prevádzkovanie materskej školy
Cena dohodou
3 izbový byt | 65.23 m²
Nestrácajte čas na ceste za zážitkami, keď na vás tie najkrajšie momenty čakajú niekoľko krokov
388,788 € 5960 €/m²
4 izbový byt | Masarykova | 196 m²
539,900 € 2755 €/m²
Iný stavebný pozemok | 1,154 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Fintice,
64,990 € 56 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Buzica | 941 m²
Realitná kancelária Tobi Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Buzica s rozlohou 94
44,900 € 48 €/m²
2 izbový byt | 49.82 m²
177,000 € 3553 €/m²
Záhrada | 391 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúkame na predaj záhradu v kľudnej záhradkárskej lokalite o
29,990 € 77 €/m²
Obchodné priestory | 0 m²
Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom nadčasové priestory v ko
13 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 2,200 m²
Predaj pozemku v lone prírody so skvelým výhľadom na Slanské vrchy Tomáš Székely a realitná ka
29,990 € 14 €/m²
3 izbový byt | 77.5 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Ďurkov – jedinečné miesto
225,000 € 2903 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 1 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj výnimočný rodinný dom situovaný v srdci male
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.