TOBI Real Košice s.r.o.

TOBI Real Košice s.r.o.

Námestie osloboditeľov 3B 04001 Košice-Juh Slovensko

TOBI Real Košice s.r.o.

Tobi Real s. r. o (131  inzerátov)

Námestie osloboditeľov 3B 04001 Košice

131 inzerátov v ponuke

POSLEDNÝ VOĽNÝ 3 izbový byt v novostavbe Drevný trh

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Drevný trh | 52.24 m²

Vyberte si bývanie v srdci Košíc a zažite komfort mestského života. Realitná kancelária TOBI R

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

320,000 € 6126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, Komárovce

Reality Komárovce

Rodinný dom | 280 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Komárovce, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárovce

398,000 € 1421 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt so súkromným parkovaním, Tomášikova ul., Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tomášikova | 61 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt na Tomášikovej ulici v mestsk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky v Kavečanoch, Košice

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 472 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívne stavebné pozemky v obľúbenej loka

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

169,000 € 358 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt s terasou, ul. Borievková, Vyšné Opátske

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Borievková | 90 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj výnimočný 3 izbový byt s priestrannou teraso

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

349,990 € 3889 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok v obci Mlynky

Reality Mlynky

Lúka, pasienok | Mlynky | 4,105 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok v obci Mlynky,

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mlynky

219,000 € 53 €/m²

člen NARKS

Pozemok, Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Moldava nad Bodvou | 2,384 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 2 384 m², nachádz

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

64,900 € 27 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok - 17 árov, Nižná Kamenica

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | 1,691 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavb

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

105,000 € 62 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s balkónom, Rezidencia Slavia, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | 82.89 m²

Rezidencia Slavia ponúka dokonalú kombináciu výbornej dostupnosti, kvalitnej infraštruktúry a b

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

345,000 € 4162 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodné priestory v OD Dargov

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | 0 m²

Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám ponúka na prenájom obchodné priestory v OD Dargov, Ko

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

5.5 €/m2/mesiac

člen NARKS

3 izbový byt - Košice Panoráma, Cédrová ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Cédrová | 84.23 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom luxusný 3 izbový byt v Košiciach, v novost

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

1,250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

2 izbový byt v novostavbe - Košice - Staré Mesto, Rumanova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Rumanova | 44.29 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe, v atraktívnej lok

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,000 € 5283 €/m²

člen NARKS

5 izbový exkluzívny mezonet - Košice, Masaryková ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Mezonet | Masarykova | 196 m²

Exkluzívny mezonet v srdci Košíc – výnimočný priestor pre náročných. Realitná kancelária TOBI

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

539,900 € 2755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

HĽADÁME PRIESTORY PRE MATERSKÚ ŠKOLU V KOŠICIACH!

Reality Košice-Západ

Objekt pre obchod | 0 m²

Realitná kancelária TOBI Real hľadá pre klienta vhodný objekt na prevádzkovanie materskej školy

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

člen NARKS

3 izbový byt s loggiou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 65.23 m²

Nestrácajte čas na ceste za zážitkami, keď na vás tie najkrajšie momenty čakajú niekoľko krokov

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

388,788 € 5960 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5 izbový exkluzívny mezonet v centre Košíc na Masarykovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Masarykova | 196 m²

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

539,900 € 2755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v obci Fintice

Reality Fintice

Iný stavebný pozemok | 1,154 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Fintice,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

64,990 € 56 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok, Buzica

Reality Buzica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Buzica | 941 m²

Realitná kancelária Tobi Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Buzica s rozlohou 94

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Buzica

44,900 € 48 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt v novostavbe, Rezidencia Slavia Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 49.82 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

177,000 € 3553 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Záhrada, Vyšná Hutka

Reality Vyšná Hutka

Záhrada | 391 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúkame na predaj záhradu v kľudnej záhradkárskej lokalite o

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Hutka

29,990 € 77 €/m²

člen NARKS

HOLODOM Rodinný dom - Ďurkov, ul. Cintorínska

Reality Ďurkov

3 izbový byt | 77.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Ďurkov – jedinečné miesto

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ďurkov

225,000 € 2903 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom / Penzión v Čerhove

Reality Čerhov

Hotel, penzión, ubytovňa | 1 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj výnimočný rodinný dom situovaný v srdci male

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Čerhov

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Inovecká ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Inovecká | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na ulici Inovecká

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

280,000 € 5600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v novostavbe Nová Terasa, Košice - Západ, Súľovská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Súľovská | 81 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt v atraktívnej lokalite Košice

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS