TOBI Real Košice s.r.o.

TOBI Real Košice s.r.o.

Námestie osloboditeľov 3B 04001 Košice-Juh Slovensko

TOBI Real Košice s.r.o.

Tobi Real s. r. o (131  inzerátov)

Námestie osloboditeľov 3B 04001 Košice

131 inzerátov v ponuke

Apartmán so slnečnou terasou, Mijas

Reality Košice-Sever

Apartmán | 99 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný apartmán v malebnej lokalite Mijas na pobreží Costa del Sol (p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

295,000 € 2980 €/m²

člen NARKS

Apartmán s výhľadmi, Calahonda

Ponúkame Vám na predaj štýlový zrekonštruovaný apartmán v obľúbenej lokalite Calahonda na pobre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

349,500 € 4211 €/m²

člen NARKS

Apartmán v San Luis, Torravieja

Ponúkame Vám na predaj apartmán na hornom podlaží bungalovu v pokojnej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

123,000 € 2321 €/m²

člen NARKS

Apartmán v rezidenčnom komplexe Viñamar

Reality Košice-Sever

Apartmán | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný apartmán v obľúbenom rezidenčnom komplexe Viñamar 6 v lokalite La

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

165,000 € 4125 €/m²

člen NARKS

Samostatná vila v Catral, Alicante

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojacu vilu v pokojnej lokalite Catral (Alicante), ktorá pon

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

389,000 € 2329 €/m²

člen NARKS

Apartmán s veľkou rezidenciou, Torrevieja

Reality Košice-Sever

Apartmán | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný a svetlý apartmán v obľúbenej lokalite Aguas Nuevas v meste Torre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

139,500 € 2364 €/m²

člen NARKS

Apartmán v pokojnej rezidencii, Aguas Nuevas

Ponúkame Vám na predaj apartmán v pokojnej rezidenčnej lokalite Aguas Nuevas v meste Torrevieja

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,900 € 2929 €/m²

člen NARKS

Radový dom v Torrevieja

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Ponúkame Vám na predaj útulný radový dom v meste Torrevieja, nachádzajúci sa v obľúbenej urbani

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

118,000 € 2744 €/m²

člen NARKS

Štúdio vo Vinamar La Mata

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame Vám na predaj útulné štúdio v obľúbenom rezidenčnom komplexe Viñamar V v lokalite La M

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

108,000 € 3600 €/m²

člen NARKS

Apartmán v Torravieja pri pláži Cura

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame Vám na predaj priestranný apartmán v obľúbenej lokalite Playa del Cura v meste Torrevi

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

142,000 € 2290 €/m²

člen NARKS

Penthouse v zelenej rezidencii, Aguas Nuevas

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame Vám na predaj štýlový penthouse v obľúbenej lokalite Aguas Nuevas v meste Torrevieja.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

209,900 € 3042 €/m²

člen NARKS

Apartmán v rezidenčnom komplexe Small Oasis, Manilva

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame Vám na predaj elegantný apartmán v obľúbenom rezidenčnom komplexe Small Oasis v lokali

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

305,000 € 4692 €/m²

člen NARKS

Óleo, Fuengirola, Costa del Sol

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame vám exkluzívne apartmány v projekte Óleo, ktorý sa nachádza v prestížnej časti Carvaja

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

224,250 € 224250 €/m²

člen NARKS

Radový dom v Bahía de las Rocas

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame Vám na predaj moderný radový dom v atraktívnej lokalite Bahía de las Rocas v meste Man

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

465,000 € 3185 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt s terasou - Prešov, ul. Baštová

Reality Prešov

2 izbový byt | Baštová | 60.99 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený 2 izbový byt v

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

209,000 € 3427 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt priamo v centre - Košice, Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 80 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Hlavnej ulici v Košiciach.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

329,000 € 4113 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Garáž v uzavretom komplexe Rezidencia Gabriele, Moldava Nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Garáž | 17.4 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj garáž v uzavretom komplexe Rezidencia Gabrie

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Moldava nad Bodvou

25,000 € 1437 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelárske priestory na Jantárovej ul.

Reality Košice-Západ

Administratívny objekt | Jantárová | 22 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 22 m², vhodn

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Západ

295 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory, Regus Cassovar Bussines centrum

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Žriedlová | 5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v komplexe Regus Cas

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

239 €/mesiac 48 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v záhradkárskej lokalite Vyšné Opátske v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Včelárska paseka | 710 m²

Bývanie aj oddych na jednom mieste – záhrada s možnosťou na celoročné bývanie. Realitná kancel

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

49,999 € 70 €/m²

člen NARKS

2 izbový bytv novostavbe, Košice - ul. Šoltésovej

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Šoltésovej | 58 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Le Lys D´or, kto

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

3 izbový byt s predzáhradkou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 57.42 m²

Nestrácajte čas na ceste za zážitkami, keď na vás tie najkrajšie momenty čakajú niekoľko krokov

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

384,343 € 6694 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelárie s pozemkom, Košice - Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Obchodné priestory | 109 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom atraktívny showroom / kancelársky priestor

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

2,399 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

člen NARKS

3 izbový byt, Košice - Dargovských hrdinov, Ovručská ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Ovručská | 80 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Košiciach na sídlisku Dargovs

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2374 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka