Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Krásna farma s vidieckym domom v Rastislaviciach – priestranný 60 árový pozemok, výborná príležitosť na bývanie aj investíciu

Reality Rastislavice

Rodinný dom | 200 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj jedinečnú vidiecku usadlosť v obci Rastislavi

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rastislavice

225,000 € 1125 €/m²

člen NARKS

Hľadám dom/chatu, pozemok na samote, polosamote alebo v blízkosti lesa v okolí Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám dom/chalupu na polosamote, samote alebo v blízkosti lesa s pozemkom pre našich vážnych z

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám dom, chatu, chalupu v obci Jelenec a okolí

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Hľadám pre našich záujemcov domy, chalupy a chaty, kde si budú môcť vychutnať pokoj, prírodu a

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Jelenec

Cena dohodou

člen NARKS

Trojpodlažný penzión so samostatným apartmánom blízko lesa a Dunaja v rekreačnej oblasti Kováčovské kopce v obci Chľaba

Reality Chľaba

Objekt pre obchod | 530 m²

Hľadáte zaujímavé miesto pre svoje podnikanie blízko prírody a termálov alebo hľadáte dlhodobé

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Chľaba

149,990 € 302 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA - Gazdovský dvor v príjemnom prostredí polosamoty

Reality Zemiansky Vrbovok

Rodinný dom | 320 m²

Exkluzívne - bývalé gazdovstvo na polosamote pri obci Zemiansky Vrbovok tvoria 3 stavby – hlavn

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemiansky Vrbovok

119,000 € 372 €/m²

člen NARKS

Viničná chatka blízko lesa na rozľahlom pozemku v obci Nána neďaleko Štúrova

Reality Nána

Chalupa, rekreačný domček | 39 m²

Hľadáte chatu pri lese ako útočisko od mestského ruchu a radi záhradkárčite, alebo plánujete in

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nána

58,000 € 1487 €/m²

člen NARKS

SKVELÁ CENA! Útulná chalúpka v romantickom prostredí Podpoľania

Reality Podkriváň

Rodinný dom | 110 m²

Útulnú chalupa v romantickom prostredí lesa a potôčika v katastri obce Podkriváň. Chalupa leží

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podkriváň

115,000 € 1227 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Kamenná chalupa na lazoch pri Ábelovej – miesto, kde má ticho svoj vlastný príbeh

Reality Ábelová

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívna ponuka : - čarovná kamenná chalupa na lazoch pri Ábelovej v časti Nedelište. - Zreko

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ábelová

229,900 € 2599 €/m²

člen NARKS

Tradičná zrekonštruovaná drevenica na okraji obce Nesluša.

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | 78 m²

Krásna tradičná kysucká drevenica po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza v chatovej oblasti na

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

95,000 € 1218 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vaša investícia na hlavnom ťahu

Reality Šiatorská Bukovinka

Rekreačný pozemok | 3,907 m²

Veľkorysý priestor, ktorý rastie na hodnote. V Šiatorskej Bukovinke ponúkame na predaj rozsiahl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šiatorská Bukovinka

29,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Útulná usadlosť vhodná na okamžité bývanie alebo rekreáciu v obci Dolný Badín

Reality Dolný Badín

Chalupa, rekreačný domček | 265 m²

Usadlosť sa rozprestiera na kopci nad dedinou, takže poskytuje nádherný výhľad na celú obec a o

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Badín

68,000 € 302 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok na samote neďaleko prírodnej rezervácie v obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Záhrada | 3,281 m²

Rozľahlý pozemok o rozlohe vyše 3000 m2 sa nachádza na polosamote blízko dedinky Nová Vieska a

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

38,990 € 12 €/m²

člen NARKS

Pozemok s pôvodnou pivnicou na viničnom vŕšku v obci Modrany

Reality Modrany

Záhrada | 1,054 m²

Tento rovinatý pozemok s rozlohou vyše 1000 m2 sa nachádza na viničnom vŕšku v katastri obce Mo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modrany

15,000 € 14 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom – Dolný Badín

Reality Dolný Badín

Rodinný dom | 275 m²

Priestranný rodinný dom na pokojnom mieste s veľkým pozemkom a praktickým zázemím pre každodenn

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolný Badín

115,000 € 418 €/m²

člen NARKS

Starý sedliacky dom s veľkým pozemkom v Kolte – ideálna príležitosť na chalupu, rekonštrukciu alebo novostavbu!

Reality Kolta

Rodinný dom | 60 m²

Hľadáte miesto, kde by ste si mohli splniť sen o vlastnej chalupe alebo novom domove s veľkou z

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolta

39,990 € 667 €/m²

člen NARKS

Chatka s rozsiahlou záhradou v lone prírody pri mlynskom náhone v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Táto murovaná chatka sa nachádza v krásnom a tichom prírodnom prostredí za Štrandom pri Mlynsko

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

47,000 € 940 €/m²

člen NARKS

Dvojgeneračný 5 izbový rodinný dom v tichej uličke v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 160 m²

Tento priestranný poschodový dom s garážou sa nachádza v kľudnej uličke v Kolárove. Je postaven

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

125,000 € 781 €/m²

člen NARKS

Investičná príležitosť - Predaj pozemku v centre mesta Galanta

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 1,670 m²

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1670 m², situovaný v centre mesta Galan

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

355,000 € 213 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom nad obcou Jasenica pri Považskej Bystrici

Reality Jasenica

Lúka, pasienok | 824 m²

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom nad obcou Jasenica pri Považskej Bystrici. Mierne svahovitý

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jasenica

59,990 € 73 €/m²

člen NARKS

Priestranný stavebný pozemok s krásnym ovocným sadom v obci Branovo

Reality Branovo

Záhrada | 2,492 m²

Tento rozsiahli pozemok s veľkosťou 2492 m2 sa nachádza v tichej uličke v obci Branovo. Je to r

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Branovo

118,000 € 47 €/m²

člen NARKS

Dom s dušou a priestorom pre život aj tvorbu — len 15 minút od Banskej Bystrice, Poniky

Reality Poniky

Rodinný dom | 350 m²

V tichej slepej uličke v obci Poniky, len 15 minút od Banskej Bystrice, sa nachádza dom s atmos

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poniky

149,000 € 426 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok so starším rodinným domom v obci Martovce

Reality Martovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,522 m²

Tento slnečný rovinatý pozemok sa nachádza v kľudnej časti Martoviec. Rozprestiera sa na rozloh

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martovce

33,990 € 22 €/m²

člen NARKS

Záhrada s krásnym výhľadom, ktorá čaká na vaše sny, Stupava

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Hľadáte miesto, kde by ste mohli tráviť víkendy s rodinou či priateľmi, alebo pokojné zázemie v

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

66,000 € 2063 €/m²

člen NARKS

Poschodový rodinný dom s garážou v centre Tvrdošoviec

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 270 m²

Hľadáte rodinný dom v centre obce, ktorý ponúka priestor, súkromie aj potenciál? Chcete bývať v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

145,000 € 537 €/m²

člen NARKS