Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Pôvodný vidiecky dom v kľudnej časti podunajskej obci Moča

Reality Moča

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Pôvodný vidiecky domček sa nachádza v kľudnej uličke v podunajskej vinárskej dedinke Moča. Bol

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moča

19,990 € 200 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok v kľudnej časti obce Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Záhrada | 2,216 m²

Hľadáte rozľahlý pozemok na výstavbu rodinného domu, na umiestnenie mobilného domu alebo na rek

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

38,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Rozostavaný rodinný dom s veľkým pozemkom v podunajskej obci Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte dom s rozľahlým pozemkom na hospodárenie alebo investičné účely? Tento rozostavaný rodi

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kravany nad Dunajom

99,990 € 667 €/m²

člen NARKS

Útulná usadlosť vhodná na okamžité bývanie alebo rekreáciu v obci Dolný Badín

Reality Dolný Badín

Chalupa, rekreačný domček | 265 m²

Usadlosť sa rozprestiera na kopci nad dedinou, takže poskytuje nádherný výhľad na celú obec a o

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Badín

68,000 € 302 €/m²

člen NARKS

Pozemok s pôvodnou pivnicou na viničnom vŕšku v obci Modrany

Reality Modrany

Záhrada | 1,054 m²

Tento rovinatý pozemok s rozlohou vyše 1000 m2 sa nachádza na viničnom vŕšku v katastri obce Mo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modrany

15,000 € 14 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom – Dolný Badín

Reality Dolný Badín

Rodinný dom | 275 m²

Priestranný rodinný dom na pokojnom mieste s veľkým pozemkom a praktickým zázemím pre každodenn

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolný Badín

115,000 € 418 €/m²

člen NARKS

Nová nižšia cena!!! Kompaktný domček-chalupa na okamžité užívanie Heľpa

Reality Heľpa

Rodinný dom | 100 m²

Ako domáci horehronský maklér ponúkam v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj tento šikovný

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Heľpa

126,000 € 1300 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok na čarovnom mieste polosamota Hronec 2.

Reality Hronec

Orná pôda | 4,715 m²

Výnimočný pozemok s panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry – Hronec ​Hľadáte miesto, kde sa ran

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronec

195,000 € 41 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný dom v pokojnej časti Kolárova – ideálny pre viacgeneračné bývanie, podnikanie či investíciu!

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 230 m²

Hľadáte bývanie v tichom prostredí s veľkým pozemkom a množstvom možností? Tento poschodový rod

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

199,000 € 865 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok v obci Dobrohošť, vhodný pre výstavbu 1 alebo 2 rodinných domov

Reality Dobrohošť

Pozemok pre rodinné domy | 1,377 m²

Pozemok sa nachádza na začiatku obce s výborným prístupom, pričom pri pozemku sú všetky IS okre

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dobrohošť

90,000 € 65 €/m²

člen NARKS

Priestranný dom pri Svidníku - Ladomírová

Reality Ladomirová

Rodinný dom | 180 m²

Rodinný dom v Ladomirovej bol postavený v 50-tých rokoch. Pozostáva z kuchyne, obývačky, spálne

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ladomirová

139,800 € 777 €/m²

člen NARKS

Pozemok s výhľadom na Stropkov- Baňa

Reality Baňa

Lúka, pasienok | 1,249 m²

Pozemok s dobrou polohou na okraji obce nad Stropkovom má celkovú výmeru viac ako 12 árov. Je m

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Baňa

24,900 € 20 €/m²

člen NARKS

Chatka s rozsiahlou záhradou v lone prírody pri mlynskom náhone v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Táto murovaná chatka sa nachádza v krásnom a tichom prírodnom prostredí za Štrandom pri Mlynsko

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

47,000 € 940 €/m²

člen NARKS

Dom na pokojné bývanie, 24árov - Svidnička

Reality Svidnička

Rodinný dom | 110 m²

Rodinný dom v obci Svidnička, je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pokojné miesto na bývanie aleb

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svidnička

85,000 € 773 €/m²

člen NARKS

Investičná príležitosť - Predaj pozemku v centre mesta Galanta

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 1,670 m²

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1670 m², situovaný v centre mesta Galan

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

355,000 € 213 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom nad obcou Jasenica pri Považskej Bystrici

Reality Jasenica

Lúka, pasienok | 824 m²

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom nad obcou Jasenica pri Považskej Bystrici. Mierne svahovitý

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jasenica

59,990 € 73 €/m²

člen NARKS

Starý sedliacky dom s veľkým pozemkom v Kolte – ideálna príležitosť na chalupu, rekonštrukciu alebo novostavbu!

Reality Kolta

Rodinný dom | 60 m²

Hľadáte miesto, kde by ste si mohli splniť sen o vlastnej chalupe alebo novom domove s veľkou z

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolta

39,990 € 667 €/m²

člen NARKS

Dvojgeneračný 5 izbový rodinný dom v tichej uličke v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 160 m²

Tento priestranný poschodový dom s garážou sa nachádza v kľudnej uličke v Kolárove. Je postaven

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

125,000 € 781 €/m²

člen NARKS

Dom s dušou a priestorom pre život aj tvorbu — len 15 minút od Banskej Bystrice, Poniky

Reality Poniky

Rodinný dom | 350 m²

V tichej slepej uličke v obci Poniky, len 15 minút od Banskej Bystrice, sa nachádza dom s atmos

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poniky

149,000 € 426 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok so starším rodinným domom v obci Martovce

Reality Martovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,522 m²

Tento slnečný rovinatý pozemok sa nachádza v kľudnej časti Martoviec. Rozprestiera sa na rozloh

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martovce

33,990 € 22 €/m²

člen NARKS

Priestranný stavebný pozemok s krásnym ovocným sadom v obci Branovo

Reality Branovo

Záhrada | 2,492 m²

Tento rozsiahli pozemok s veľkosťou 2492 m2 sa nachádza v tichej uličke v obci Branovo. Je to r

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Branovo

118,000 € 47 €/m²

člen NARKS

Záhrada s krásnym výhľadom, ktorá čaká na vaše sny, Stupava

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Hľadáte miesto, kde by ste mohli tráviť víkendy s rodinou či priateľmi, alebo pokojné zázemie v

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

66,000 € 2063 €/m²

člen NARKS

Záhrada s murovanou chatou a bazénom pri Stupave, okres Malacky

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Ponúkame na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s murovanou chatkou vo vyhľadávanej lokalite O

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

96,000 € 2969 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ Zrekonštruovaná chata v Malých Karpatoch, Borinka, Košariská

Reality Lozorno

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

V srdci Malých Karpát, v pokojnej lokalite Košariská pri Borinke, ponúkame na predaj zrekonštru

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lozorno

156,000 € 3120 €/m²

člen NARKS