Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom na polosamote Starej Turej na predaj.

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 176 m²

Pôvodný dom na peknom veľkom pozemku ( 1,2 hektára) s obrovským potenciálom na kopaniciach v ka

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

159,000 € 903 €/m²

člen NARKS

Prírodný zdravý rodinný dom v obci Trenčianska Teplá na predaj

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 60 m²

Novostavba komfortnej zdravej nehnuteľnosti v štýle bungalovu vo veľkej spádovej obci Trenčians

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

125,000 € 2498 €/m²

člen NARKS

Veľký pekný dom v malebnej obci Nová Lehota na predaj

Reality Nová Lehota

Rodinný dom | 250 m²

Priestranný slnečný dvojpodlažný zachovalý dom priamo v centre malej veľmi známej obce Nová Leh

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Lehota

163,000 € 652 €/m²

člen NARKS

Ovocný sad s možnosťou výstavby s jedinečným výhľadom na Strážovské hory na predaj

Reality Zliechov

Záhrada | 1,298 m²

Ovocný sad (záhrada) s prístupom od obecnej komunikácie v obci Zliechov na predaj. Záhrada je s

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zliechov

33,000 € 25 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok s nádherným výhľadom v Bielych Karpatoch na predaj

Reality Horné Srnie

Lúka, pasienok | 14,367 m²

Mierne svahovitý slnečný pozemok s unikátnym výhľadom na všetky svetové strany a s prístupovou

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Srnie

187,000 € 13 €/m²

člen NARKS

Rekreačná trojpodlažná chata v nádhernom prostredí Strážovských vrchov na predaj

Reality Košecké Podhradie

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Čiastočne rekonštruovaná tehlová juhovýchodne orientovaná chata na rekreáciu, ale aj dlhodobejš

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košecké Podhradie

59,900 € 886 €/m²

člen NARKS

Chalupa na samote v Bielych Karpatoch na predaj

Reality Chocholná-Velčice

Chalupa, rekreačný domček | 95 m²

Dobová chalúpka v CHKO Biele Karpaty v katastri obce Chocholná Velčice situovaná na samote vzdi

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chocholná-Velčice

289,000 € 3042 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na stavbu chaty v malebnej dedinke Vydrná na predaj

Reality Vydrná

Pozemok pre rodinné domy | 396 m²

Stavebný slnečný pozemok s nádherným výhľadom na okolité lesy Javorníkov v malej netranzitnej o

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vydrná

18,900 € 48 €/m²

člen NARKS

Skvelá investičná príležitosť - 30 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 2,929 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 30 árov vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

270,000 € 92 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v blízkosti rybníka v obci Selice

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | 426 m²

Stavebný pozemok v obci Selice, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti rybníka – ideálny pre milo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Selice

18,000 € 42 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v pôvodnom stave na 7 árovom pozemku v Tvrdošovciach

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 110 m²

Tento rodinný dom z roku 1950 bol postavený z kombinácie pálenej a nepálenej tehly a nachádza s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

75,000 € 682 €/m²

člen NARKS

8 árový stavebný pozemok so starším rodinným domom vo vyhľadávanej časti Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 852 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky, nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávan

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

150,000 € 176 €/m²

člen NARKS

Apartmán s rozlohou 37 m2 na predaj pri stredisku Malinô Brdo ski bike park

Reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | 37 m²

Investičný apartmán vo Fatraparku 2 pozostáva z jednej obytnej miestnosti s kuchynským kútom, v

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

135,000 € 3649 €/m²

člen NARKS

Priestranný 6-izbový rodinný dom s krbom a okrasnou záhradou - Veľké Ripňany

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | 192 m²

Ponúkame na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 192 m², situovaný na sl

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

229,900 € 1197 €/m²

člen NARKS

Znížená cena - Rodinný 5-izbový dom v kľudnej časti obce Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 170 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom so zastavanou plochou cca100 m2, a s celko

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

185,000 € 1171 €/m²

člen NARKS

Budova na podnikanie alebo trvalé bývanie v obci Krušovce neďaleko Topoľčian

Reality Krušovce

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj komerčný objekt, ktorý sa nachádza v obci Krušovce vzdialenej 5 km od okresn

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krušovce

114,900 € 638 €/m²

člen NARKS

Dom na bývanie v obci Gemerská Panica

Reality Gemerská Panica

Rodinný dom | 120 m²

Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Gemerská Panica v okrese Rožňava. Je situovaný na rovin

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gemerská Panica

83,000 € 692 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne - rodinná vila s krásnou záhradou a priestorom pre celú rodinu – Kalinovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | 409 m²

Pokojné bývanie v priestrannej vile s veľkou záhradou? Táto nehnuteľnosť na okraji obce Kalinov

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kalinovo

259,000 € 633 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Jedinečné miesto s výhľadom, pokojom a potenciálom

Reality Krupina

Rodinný dom | 100 m²

Slnečný pozemok nad Krupinou nie je na predaj pre každého. Je to príležitosť pre človeka s vízi

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krupina

75,000 € 799 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne - Vytvorte si rodinný prístav - poctivý tehlový dom s dušou v obci Dobroč

Reality Dobroč

Chalupa, rekreačný domček | 130 m²

Túžite vymeniť mestský ruch za detský smiech v záhrade, vôňu ovocných stromov a rannú kávu na p

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobroč

89,000 € 685 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok v srdci prírody pri Hornom Tisovníku

Reality Horný Tisovník

Pozemok pre rodinné domy | 7,748 m²

Hľadáte miesto, kde budete mať pokoj, čerstvý vzduch a prírodu doslova za dverami? Tento priest

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horný Tisovník

24,000 € 3 €/m²

člen NARKS

Banícky dom pri jazere Bansky Studenec, Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | 100 m²

Pôvodne kamenný banícky dom je umiestnený na slnečnej, južne orientovanej strane obecnej cesty,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

70,000 € 700 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v kľudnej časti podunajskej obce Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

Pripravený stavebný pozemok neďaleko Dunaja na bývanie, rekreáciu alebo podnikateľské využitie

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

29,990 € 43 €/m²

člen NARKS

Nehnuteľnosť na rekonštrukciu alebo stavebný pozemok – Kunešov, Kremnické vrchy

Reality Kunešov

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v malebnej obci Kunešov, takmer v geografickom strede Európy. N

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kunešov

56,000 € 300 €/m²

člen NARKS