Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

Domček v obci České Brezovo

Reality České Brezovo

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj posledný domček na spoločnom dvore. Dom má na prízemí 1 izbičku, kúpeľňu, kuchyňu. Na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

29,000 € 363 €/m²

člen NARKS

Priestranný pozemok v centre podunajskej vinárskej dedinky Moča

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | 1,863 m²

Tento priestranný vyše 1800 m2 pozemok sa nachádza v blízkosti centra podunajskej vinárskej ded

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

39,990 € 21 €/m²

člen NARKS

Polosamota s pekným výhľadom

Reality Utekáč

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj dom na polosamote nad obcou Utekáč. Z domu je pekný výhľad na okolie. Dom má

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Utekáč

65,000 € 458 €/m²

člen NARKS

22ha usadlosť na polosamote, okres Rimavská sobota

Reality Uzovská Panica

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj usadlosť na polosamote v obci Uzovská Panica. Usadlosť leží na 22ha pozemku, 19ha je

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Uzovská Panica

499,000 € 4158 €/m²

člen NARKS

Drevenička na polosamote Klenovec

Reality Klenovec

Rodinný dom | 60 m²

Na predaj drevenička na polosamote na klenovských lazoch. Drevenička má kuchyňu a jednu izbu. M

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Klenovec

69,000 € 1150 €/m²

člen NARKS

Pozemok 1 776 m² vo viničnej oblasti obce Hronský Beňadik

Reality Hronský Beňadik

Iný poľnohosp. pozemok | 1,776 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 1 776 m², ktorý sa nachádza vo viničnej časti obc

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

14,990 € 8 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pozemky pri vodnej nádrži blízko Banskej Štiavnice

Reality Žibritov

Orná pôda | 3,168 m²

Ponúkame na predaj krásne pozemky hneď vedľa vodnej nádrže pri Žibritove. Pozemky sú situované

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žibritov

100,000 € 32 €/m²

člen NARKS

Poschodová chatka s vinohradom v malebnej dedinke Modrany

Reality Modrany

Farmárska usadlosť | 45 m²

Hľadáte miesto na únik do prírody? Táto zachovalá chatka s vinohradom sa nachádza na viničnom v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modrany

27,990 € 622 €/m²

člen NARKS

Pôvodný 3 izbový dom so začatou rekonštrukciou na menšom pozemku vo vinárskej obci Bátorové Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Tento pôvodný 3 izbový dom so začatou rekonštrukciu sa nachádza v kľudnej časti obce Bátorové K

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bátorove Kosihy

39,990 € 400 €/m²

člen NARKS

Pôvodná vínna pivnička na Modranskom viničnom vŕšku

Reality Modrany

Farmárska usadlosť | 16 m²

Pôvodná pivnička sa nachádza na rovinatom pozemku s rozlohou vyše 1000 m2 na viničnom vŕšku v k

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modrany

14,990 € 937 €/m²

člen NARKS

Pozemok v tichej slepej uličke v obci Semerovo

Reality Semerovo

Záhrada | 713 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 713 m², nachádzajúci sa v obci Semerovo, na konci tichej sl

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Semerovo

23,000 € 32 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok 6806m2 so starým domom v kľudnej časti obce Gbelce

Reality Gbelce

Pozemok pre rodinné domy | 6,806 m²

Hľadáte skutočne veľkorysý priestor pre svoje podnikateľské zámery, farmárčenie alebo výstavbu

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gbelce

79,990 € 12 €/m²

člen NARKS

Les, ktorý má hodnotu aj o 30 rokov – 5,3Ha v jednom celku, Hrušov (okres Veľký Krtíš)

Reality Hrušov

Lesná pôda | 58,233 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame súvislý lesný pozemok o výmere 5,3 ha, ktorý predstavuje skuto

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

65,000 € 1 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Dom na výnimočnom pozemku o rozlohe 15975m2 s prekrásnym výhľadom

Reality Jedľové Kostoľany

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte bývanie na polosamote s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu ? S možnosťou využitia poz

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jedľové Kostoľany

135,000 € 1549 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky domček v obci Lukáčovce s pozemkom 658m2

Reality Lukáčovce

Rodinný dom | 70 m²

Domček v dedinke Lukáčovce pri Nitre v tichej uličke je pripravený nájsť nových majiteľov, ktor

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lukáčovce

62,000 € 1141 €/m²

člen NARKS

Priestranný pozemok so starším rodinným domom v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok o výmere 2 300 m² s ideálnymi rozmermi 19 × 122 m nachádzajúci

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

100,000 € 1073 €/m²

člen NARKS

Dom, chalupa, drevenica na predaj

Reality Liptovská Anna

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov dom na chalupu, alebo drevenicu v akomkoľvek stave. Ak ste vlastníkom nehnu

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Liptovská Anna

Cena dohodou

člen NARKS

Vidiecky domček s krásnym 11 árovým pozemkom len pár km od Nových Zámkov

Reality Bánov

Rodinný dom | 100 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rodinný dom v obci Bánov, situovaný v pokojne

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bánov

129,000 € 1290 €/m²

člen NARKS

7-izbová drevenica s pekným pozemkom

Reality Podbiel

Rodinný dom | 200 m²

Výnimočnosťou tejto nehnuteľnosť je, že je súčasťou pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podbiel

259,000 € 1295 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Chata s funkčnou vinicou nad obcou Hrušov

Reality Hrušov

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

Chata sa nachádza vo vinárskej lokalite nad obcou Hrušov v okrese Rožňava pod svahmi krasovej S

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrušov

40,000 € 956 €/m²

člen NARKS

Vinica s chatkou pri obci Hrhov

Reality Hrhov

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Vinica sa nachádza v katastri obce Hrhov na svahoch krasovej planiny Horný vrch v Slovenskom kr

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrhov

30,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

Dom na rekonštrukciu v obci Žarnov

Reality Žarnov

Rodinný dom | 90 m²

Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Žarnov v Bodvianskej pahorkatine. Je situovaný na menšo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žarnov

38,000 € 422 €/m²

člen NARKS

Dom plus externý pozemok s bazénom v obci Rudná

Reality Rudná

Rodinný dom | 110 m²

Útulný z veľkej časti zrekonštruovaný dom sa nachádza v tichej časti obce Rudná, neďaleko okres

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rudná

190,000 € 1727 €/m²

člen NARKS

Útulná chalupa v malebnom prostredí Podpoľania

Reality Korytárky

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Ponúkame na predaj útulnú chalupu nad obcou Korytárky. Chalupa je podkrovná a leží na rovinatom

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Korytárky

194,000 € 2425 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka