Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

Samota/Farma Slovenské Ďarmoty

Reality Slovenské Ďarmoty

Farmárska usadlosť | 61 m²

Zhruba v strede pozemku sa nachádza rodinný dom. Pred domom je otvorená terasa. Do obytnej čast

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

750,000 € 12295 €/m²

člen NARKS

Pôvodný banícky dom s rozľahlým pozemkom – Banská Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj pôvodný banícky dom v obci Banská Hodruša, situovaný na výnimočne rozľahlom a slnečno

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

89,000 € 742 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v Hronskom Beňadiku – ideálny na bývanie aj chalupu

Reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hronský Beňadik v okrese Žarnovica, ktorý sa nachádza v a

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

110,000 € 688 €/m²

člen NARKS

Jedinečný pôvodný banícky dom v Banskej Hodruši

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj je jedinečný banícky dom v Hodruši-Hámroch, situovaný priamo v historickom centre Ban

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

110,000 € 733 €/m²

člen NARKS

SAMOTA PRI MALOM DUNAJI LEN 7 KM OD KOLÁROVA – POZEMOK, AKÝ SA OBJAVÍ RAZ ZA ČAS

Reality Kolárovo

Pozemok pre rodinné domy | 4,224 m²

Na trhu je veľa pozemkov… ale skutočná samota v prírode, bez susedov, s vlastným súpisným číslo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovo

44,900 € 11 €/m²

člen NARKS

Dom v pôvodnom stave v centre mesta, Spišská Stará Ves

Reality Spišská Stará Ves

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj je tento pôvodný tehlový dom v samotnom centre Spišskej Starej Vsi. Je situovaný na r

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Spišská Stará Ves

186,900 € 1699 €/m²

člen NARKS

Súkromná oáza pokoja na dosah mesta – záhrada s mobilným domom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 42 m²

Hľadáte miesto, kde si dopestujete vlastnú zeleninu, ovocie a zároveň si užijete pokoj a relax

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

105,000 € 3095 €/m²

člen NARKS

Pozemok 768 m2 pre 2 domy, pôvodný RD 59 m2 na rekonštrukciu a evidovaná stavba ďalšieho domu so súpis.č.

Reality Malacky

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj široký pozemok nepravidelného tvaru, na ktorom stále stojí jeden z dvoch pôv

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malacky

209,000 € 2491 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok s výhľadmi na Sitno – Štiavnické Bane, Banská Štiavnica

Reality Štiavnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 1226 m², nachádzajúci sa v obci Štiavnické Bane.

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

115,000 € 94 €/m²

člen NARKS

Chatky na priestrannom pozemku pri rieke Nitra – útulné miesto s čarom prírody v Úľanoch nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Chalupa, rekreačný domček | 21 m²

Radi trávite čas v prírode, pestujete vlastné ovocie, zeleninu alebo ste vášnivý rybár? Potom j

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

38,000 € 1810 €/m²

člen NARKS

Pozemok s plánovanou výstavbou- Marhaň

Reality Marhaň

Orná pôda | 1,769 m²

Rozľahlý rovinatý pozemok sa nachádza na okraji obce Marhaň. Na tomto mieste je plánovaná výsta

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marhaň

25,000 € 14 €/m²

člen NARKS

Pozemok za potokom - 17á, Lukavica

Reality Lukavica

Záhrada | 1,698 m²

Prístup k pozemku je priamo z hlavnej cesty cez drevenú lávku. Spodná časť je rovinatá a násled

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lukavica

20,400 € 12 €/m²

člen NARKS

Chata s peknou, udržiavanou záhradou v ZO Opendáky, okr. Senica na predaj, len u nás.

Reality Senica

Chalupa, rekreačný domček | 18 m²

Záhradkárska chatka so súpisným číslom, s udržiavaným pozemkom 432 m2, v obľúbenej záhradkárske

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

42,000 € 2333 €/m²

člen NARKS

Poschodový dom na samote pod lesom 1,3ha- Marhaň

Reality Marhaň

Rodinný dom | 180 m²

Výnimočné miesto s rodinným domom sa nachádza na rozľahlom viac ako 1,3 hektárovom pozemku v Ba

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Marhaň

134,000 € 809 €/m²

člen NARKS

Rodinný mobilný domček v Pribete – skvelé miesto na oddych, rekreáciu aj víkendy s deťmi

Reality Pribeta

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Hľadáte miesto, kde môžete s rodinou tráviť víkendy, prázdniny či letné dni? V obci Pribeta mám

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pribeta

59,990 € 1714 €/m²

člen NARKS

Vila z 50-tych rokov na predaj , Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj polovicu rodinnej vily takmer v centre Malaciek v tichej slepej ulici, s par

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malacky

295,000 € 2458 €/m²

člen NARKS

VÄČŠÍ POZEMOK S VÝHĽADOM NAD OBCOU ZÁSKALIE PRI POVAŽSKEJ BYSTRICI NA PREDAJ

Reality Záskalie

Lúka, pasienok | 3,607 m²

Väčší pozemok v prírodnom prostredí s nádhernými výhľadmi nad obcou Záskalie pri Považskej Byst

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Záskalie

97,389 € 27 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok nad obcou Kolárovice

Reality Kolárovice

Záhrada | 781 m²

Rekreačný pozemok nad obcou Kolárovice. Ideálny na relax a oddych od mesta, včelárčenie, či dro

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovice

12,000 € 15 €/m²

člen NARKS

Pozemok pri Bardejove - Kľušov - 25árov

Reality Kľušov

Záhrada | 2,486 m²

Pozemok je zo spodnej časti rovinatý s prístupom priamo z asfaltovej cesty (možnosť postaviť ga

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kľušov

64,000 € 26 €/m²

člen NARKS

Pozemok 10 minút od Stropkova - 20árov

Reality Makovce

Záhrada | 2,025 m²

Prístup k pozemku je po novej asfaltovej ceste. Nachádza sa v bočnej uličke o rozmeroch 13-17 x

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Makovce

18,700 € 9 €/m²

člen NARKS

Krasny slnečný pozemok s vyhladom, Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

Rekreačný pozemok | 10,100 m²

Veľký slnečný pozemok s výhľadom sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier a je vhodný na stavbu chat

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Lehota

79,900 € 8 €/m²

člen NARKS

Väčší rekreačný pozemok pod lesom s krásnym výhľadom nad obcou Jasenica

Reality Jasenica

Lúka, pasienok | 4,188 m²

Väčší rekreačný pozemok pod lesom s krásnym výhľadom nad obcou Jasenica. Pozemok o rozlohe 4188

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jasenica

29,316 € 7 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinného domu na podnikateľské účely v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 250 m²

Tento poschodový rodinný dom z roku 1970 prechádza celkovou rekonštrukciou. Nachádza sa na hlav

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

88,000 € 352 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Tajov – ideálna príležitosť na investíciu či rekreačné bývanie

Reality Tajov

Rodinný dom | 80 m²

Hľadáš miesto, kam sa môžeš vracať, keď prídeš domov na Slovensko, alebo investíciu s potenciál

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tajov

189,000 € 2488 €/m²

člen NARKS