Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

Kompletne zrekonštruovaná drevenička na polosamote pri Jánošíkovej skrýši

Reality Drábsko

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná chalúpka na polosamote pri Jánošíkovej skrýši v horách medz

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drábsko

179,000 € 2238 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny pozemok s potenciálom pri hlavnej ceste E66 v obci Hokovce, len pár minút od kúpeľného mesta Dudince

Reality Hokovce

Pozemok pre rodinné domy | 7,176 m²

K dispozícii je rozsiahly pozemok s rozlohou 7176 m2, ktorý sa nachádza v strategickej polohe p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hokovce

115,000 € 16 €/m²

člen NARKS

Pôvodná vínna pivnička na Modranskom viničnom vŕšku

Reality Modrany

Farmárska usadlosť | 16 m²

Pôvodná pivnička sa nachádza na rovinatom pozemku s rozlohou vyše 1000 m2 na viničnom vŕšku v k

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modrany

14,990 € 937 €/m²

člen NARKS

Rozľahlá vidiecka usadlosť – 4,54 ha pozemku iba 12 km od Komárna

Reality Vrbová nad Váhom

Rodinný dom | 420 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú usadlosť neďaleko Komárna, situovanú medzi obcami Kava a Vrbová na

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vrbová nad Váhom

230,000 € 548 €/m²

člen NARKS

Štvorizbový byt, blízko centra mesta Šahy

Reality Šahy

4 izbový byt | 71 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4 izbový byt v Šahách, na sídlisku „Tabány“. Byt sa

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šahy

76,000 € 1070 €/m²

člen NARKS

Zachovalý okamžite použiteľný domček s dvoma bytovými jednotkami Závadka nad Hronom.

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj ako domáci horehronský maklér predmetnú nehnuteľnosť.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

110,000 € 917 €/m²

člen NARKS

Novostavba štvorizbového rodinného domu s garážou v radovej zástavbe v Šuranoch

Reality Šurany

Rodinný dom | 125 m²

Hľadáte moderné bývanie pre vašu rodinu v tichej lokalite s krásnym výhľadom na prírodu? Táto n

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurany

289,000 € 1880 €/m²

člen NARKS

Vidiecky domček s krásnym 11 árovým pozemkom len pár km od Nových Zámkov

Reality Bánov

Rodinný dom | 100 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rodinný dom v obci Bánov, situovaný v pokojne

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bánov

129,000 € 1290 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Dom na výnimočnom pozemku o rozlohe 15975m2 s prekrásnym výhľadom

Reality Jedľové Kostoľany

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte bývanie na polosamote s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu ? S možnosťou využitia poz

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jedľové Kostoľany

135,000 € 1549 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný pozemok so starším rodinným domom v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok o výmere 2 300 m² s ideálnymi rozmermi 19 × 122 m nachádzajúci

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

100,000 € 1073 €/m²

člen NARKS

Máte na predaj dom/chalupu v obci Výčapy - Opatovce a v okolí ?

Reality Výčapy-Opatovce

Rodinný dom | 0 m²

Máte na predaj chalupu, dom ? Možno práve Vaša nehnuteľnosť čaká na nového majiteľa, ktorý ju b

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Výčapy-Opatovce

Cena dohodou

člen NARKS

Kanadský zrub pod lesom neďaleko Košíc

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | 55 m²

Zrub s výhľadom na les ideálny pre klienta, ktorý hľadá prírodný relax z prvej ruky, sa nachádz

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

150,000 € 2043 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Chata s funkčnou vinicou nad obcou Hrušov

Reality Hrušov

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

Chata sa nachádza vo vinárskej lokalite nad obcou Hrušov v okrese Rožňava pod svahmi krasovej S

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrušov

40,000 € 956 €/m²

člen NARKS

Vinica s chatkou pri obci Hrhov

Reality Hrhov

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Vinica sa nachádza v katastri obce Hrhov na svahoch krasovej planiny Horný vrch v Slovenskom kr

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrhov

30,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

Chata na slnečnom mieste nad Bradanom

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | 104 m²

Murovaná chata, postavená v roku 2000 sa nachádza v peknej lokalite rekreačnej oblasti vodnej n

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

149,000 € 1433 €/m²

člen NARKS

Dom na rekonštrukciu v obci Žarnov

Reality Žarnov

Rodinný dom | 90 m²

Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Žarnov v Bodvianskej pahorkatine. Je situovaný na menšo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žarnov

38,000 € 422 €/m²

člen NARKS

Útulná chalupa v malebnom prostredí Podpoľania

Reality Korytárky

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Ponúkame na predaj útulnú chalupu nad obcou Korytárky. Chalupa je podkrovná a leží na rovinatom

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Korytárky

194,000 € 2425 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bývalý penzión so samostatným apartmánom blízko lesa a Dunaja v rekreačnej oblasti Kováčovské kopce v obci Chľaba

Reality Chľaba

Rodinný dom | 530 m²

Hľadáte zaujímavé miesto pre svoje podnikanie blízko prírody a termálov alebo hľadáte dlhodobé

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chľaba

149,990 € 283 €/m²

člen NARKS

Rovinatý 10 árový pozemok na výstavbu rodinného domu alebo chaty na okraji obce Moča

Reality Moča

Záhrada | 1,125 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu rodinného domu, kde si vychutnáte maximálne súkromie a kľud? T

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

29,990 € 27 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne - Rodinný dom so strategickou polohou a nekonečnými možnosťami podnikania

Reality Šiatorská Bukovinka

Rodinný dom | 111 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním priamo na hranici s Maďarskom? Tento zateplený

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šiatorská Bukovinka

69,900 € 630 €/m²

člen NARKS

Vymeňte mestský hluk za ticho Bystričky: Domček s dušou a potenciálom

Reality Ozdín

Rodinný dom | 90 m²

Únik z mestského chaosu do oázy ticha a kľudu. Tento útulný domček v malebnej dedinke Bystrička

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ozdín

38,000 € 422 €/m²

člen NARKS

Poschodová chatka s vinohradom v malebnej dedinke Modrany

Reality Modrany

Farmárska usadlosť | 45 m²

Hľadáte miesto na únik do prírody? Táto zachovalá chatka s vinohradom sa nachádza na viničnom v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modrany

27,990 € 622 €/m²

člen NARKS

Pôvodný 3 izbový dom so začatou rekonštrukciou na menšom pozemku vo vinárskej obci Bátorové Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Tento pôvodný 3 izbový dom so začatou rekonštrukciu sa nachádza v kľudnej časti obce Bátorové K

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bátorove Kosihy

39,990 € 400 €/m²

člen NARKS

Pozemok v tichej slepej uličke v obci Semerovo

Reality Semerovo

Záhrada | 713 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 713 m², nachádzajúci sa v obci Semerovo, na konci tichej sl

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Semerovo

23,000 € 32 €/m²

člen NARKS