Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

Poschodový dom na samote pod lesom 1,3ha- Marhaň

Reality Marhaň

Rodinný dom | 180 m²

Výnimočné miesto s rodinným domom sa nachádza na rozľahlom viac ako 1,3 hektárovom pozemku v Ba

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Marhaň

134,000 € 809 €/m²

člen NARKS

Rodinný mobilný domček v Pribete – skvelé miesto na oddych, rekreáciu aj víkendy s deťmi

Reality Pribeta

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Hľadáte miesto, kde môžete s rodinou tráviť víkendy, prázdniny či letné dni? V obci Pribeta mám

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pribeta

59,990 € 1714 €/m²

člen NARKS

Pozemok za potokom - 17á, Lukavica

Reality Lukavica

Záhrada | 1,698 m²

Prístup k pozemku je priamo z hlavnej cesty cez drevenú lávku. Spodná časť je rovinatá a násled

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lukavica

20,400 € 12 €/m²

člen NARKS

Vila z 50-tych rokov na predaj , Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj polovicu rodinnej vily takmer v centre Malaciek v tichej slepej ulici, s par

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malacky

295,000 € 2458 €/m²

člen NARKS

Chata s peknou, udržiavanou záhradou v ZO Opendáky, okr. Senica na predaj, len u nás.

Reality Senica

Chalupa, rekreačný domček | 18 m²

Záhradkárska chatka so súpisným číslom, s udržiavaným pozemkom 432 m2, v obľúbenej záhradkárske

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

42,000 € 2333 €/m²

člen NARKS

VÄČŠÍ POZEMOK S VÝHĽADOM NAD OBCOU ZÁSKALIE PRI POVAŽSKEJ BYSTRICI NA PREDAJ

Reality Záskalie

Lúka, pasienok | 3,607 m²

Väčší pozemok v prírodnom prostredí s nádhernými výhľadmi nad obcou Záskalie pri Považskej Byst

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Záskalie

97,389 € 27 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok nad obcou Kolárovice

Reality Kolárovice

Záhrada | 781 m²

Rekreačný pozemok nad obcou Kolárovice. Ideálny na relax a oddych od mesta, včelárčenie, či dro

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovice

12,000 € 15 €/m²

člen NARKS

Pozemok pri Bardejove - Kľušov - 25árov

Reality Kľušov

Záhrada | 2,486 m²

Pozemok je zo spodnej časti rovinatý s prístupom priamo z asfaltovej cesty (možnosť postaviť ga

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kľušov

64,000 € 26 €/m²

člen NARKS

Pozemok 10 minút od Stropkova - 20árov

Reality Makovce

Záhrada | 2,025 m²

Prístup k pozemku je po novej asfaltovej ceste. Nachádza sa v bočnej uličke o rozmeroch 13-17 x

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Makovce

18,700 € 9 €/m²

člen NARKS

Väčší rekreačný pozemok pod lesom s krásnym výhľadom nad obcou Jasenica

Reality Jasenica

Lúka, pasienok | 4,188 m²

Väčší rekreačný pozemok pod lesom s krásnym výhľadom nad obcou Jasenica. Pozemok o rozlohe 4188

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jasenica

29,316 € 7 €/m²

člen NARKS

Krasny slnečný pozemok s vyhladom, Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

Rekreačný pozemok | 10,100 m²

Veľký slnečný pozemok s výhľadom sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier a je vhodný na stavbu chat

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Lehota

79,900 € 8 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinného domu na podnikateľské účely v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 250 m²

Tento poschodový rodinný dom z roku 1970 prechádza celkovou rekonštrukciou. Nachádza sa na hlav

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

88,000 € 352 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Tajov – ideálna príležitosť na investíciu či rekreačné bývanie

Reality Tajov

Rodinný dom | 80 m²

Hľadáš miesto, kam sa môžeš vracať, keď prídeš domov na Slovensko, alebo investíciu s potenciál

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tajov

189,000 € 2488 €/m²

člen NARKS

Marhuľový sad na rozľahlom pozemku s možnosťou výstavby rodinného domu v obci Branovo

Reality Branovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,645 m²

Pozemok vo veľkosti 2645 m2 sa nachádza v kľudnej ulici neďaleko centra obce. Jeho šírka je cca

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Branovo

125,000 € 47 €/m²

člen NARKS

Vidiecky rodinný dom 2v1 s potenciálom, Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 98 m²

Hľadáte domov s atmosférou vidieka, no stále v rámci mesta, navyše s investičným potenciálom? T

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malacky

198,000 € 2020 €/m²

člen NARKS

Pozemok s výhľadom aj na chatu

Reality Banská Bystrica

Lúka, pasienok | 1,970 m²

Pozemok sa nachádza na kopci s krásnym výhľadom na Nízke Tatry nad obcou Valaská. K pozemku je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

25,000 € 13 €/m²

člen NARKS

Dve susediace záhrady –12 árov v Stupave, s potenciálom na rekreáciu aj výstavbu

Reality Stupava

Záhrada | 1,199 m²

Ponúkame na predaj dve susediace záhrady s celkovou výmerou 1 199 m² v meste Stupava, v lokalit

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

150,000 € 125 €/m²

člen NARKS

Rozostavná chata v Stupave, pre odvážneho investora

Reality Stupava

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rozostavanú chatu so súpisným číslom v Stupave. Hľadáte miesto, k

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stupava

68,000 € 756 €/m²

člen NARKS

Zachovalý bývalý mlyn na väčšom pozemku v obci Modrovka na predaj

Reality Modrovka

Rodinný dom | 420 m²

Starý udržiavaný mlyn( budova je bývalý mlyn najstarší v okolí Trnavy má viac ako 200 rokov ,na

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modrovka

125,000 € 298 €/m²

člen NARKS

Chata na polosamote v horách Podjavorníkov blízko lyžiarského strediska nad obcou Papradno na predaj

Reality Papradno

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Chata na polosamote v horách Podjavorníkov nad obcou Papradno. Pozostáva z dvoch nadzemných pod

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Papradno

49,600 € 551 €/m²

člen NARKS

5-izbová chata na polosamote v krásnom horskom prostredí v obci Veľké Rovné na predaj

Reality Veľké Rovné

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

So súhlasom majiteľa, vo výhradnom zastúpení, predáme priestrannú, 5-izbovú chatu, ktorá sa nac

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Rovné

42,000 € 42000 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažná chata s nádherným výhľadom pri obci Látkovce na predaj

Reality Uhrovec

Chalupa, rekreačný domček | 170 m²

Novostavba kvalitnej priestorovo veľkorysej slnečnej nehnuteľnosti s veľkou terasou a výhľadom

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Uhrovec

279,000 € 1641 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažná polyfunkčná budova s bytmi, kanceláriou a pizzeriou v obci Horná Streda na predaj

Reality Horná Streda

Rodinný dom | 405 m²

Kvalitná tehlová zateplená multifunkčná budova s vlastným parkoviskom pre 40 vozidiel v katastr

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horná Streda

390,000 € 963 €/m²

člen NARKS

Neobyčajný veľký dom v obklopení Strážovských vrchov na predaj

Reality Kšinná

Rodinný dom | 330 m²

Veľká prevažne kamenná budova bývalej školy s krásnou viac ako 100 ročnou Lipou na pozemku v ma

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kšinná

169,000 € 512 €/m²

člen NARKS