Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

Rodinný dom v obci Zákopčie, Kysuce

Reality Zákopčie

Rodinný dom | 70 m²

Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu sa nachádza v pokojnej časti kysuckej obce Zákopčie. Leží n

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zákopčie

59,500 € 850 €/m²

člen NARKS

Útulná chata v tichom lesíku pri obci Olešná

Reality Olešná

Chalupa, rekreačný domček | 57 m²

Táto príjemná chata sa nachádza v pokojnej časti obce Olešná, obklopená zeleňou a šumom potoka,

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Olešná

75,000 € 1316 €/m²

člen NARKS

Pozemok, ktorý vám zarobí

Reality Šiatorská Bukovinka

Pozemok pre rodinné domy | 2,154 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokojná príroda s dravým biznis potenciálom? V Šiatorskej Bukovink

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šiatorská Bukovinka

29,000 € 13 €/m²

člen NARKS

Pôvodný zemiansky dom na rozľahlom pozemku na okraji kúpeľného mesta Štúrovo

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 170 m²

Hľadáte jedinečnú nehnuteľnosť pre Vaše bývanie alebo podnikanie? Tento majestátny panský dom z

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

289,990 € 1706 €/m²

člen NARKS

Rozsiahly pozemok na výstavbu v okrajovej časti Divína

Reality Divín

Lúka, pasienok | 29,795 m²

Len u nás nájdete - rozsiahly pozemok určený na výstavbu. Pozemok je mierne svahovitý s pekným

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Divín

11 € 0 €/m²

člen NARKS

Priestranný slnečný pozemok s veľkým potenciálom

Reality Tomášovce

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv? Alebo zvažujete inves

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

129,000 € 645 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaná chalupa na polosamote blízko lyžiarskeho vleku

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj zrekonštruovaná chalupa na polosamote blízko rekreačnej oblasti Kokava - Línia. Chalu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

169,000 € 2113 €/m²

člen NARKS

Romantická chalupa pri potoku v Kokave nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj pekná a prakticky riešená novostavba chalupy. Do chalupy cez predsieň prejdeme do pri

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

239,000 € 1992 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Domček v obci České Brezovo

Reality České Brezovo

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj posledný domček na spoločnom dvore. Dom má na prízemí 1 izbičku, kúpeľňu, kuchyňu. Na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

29,000 € 363 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Kunešov - v tichej lokalite Kremnických vrchov

Reality Kunešov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej obci Kunešov, situovanej v tichej časti Kremnických v

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kunešov

87,000 € 580 €/m²

člen NARKS

Pôvodný vidiecky dom s veľkým pozemkom v kľudnej časti obce Moča

Reality Moča

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

V tichej uličke podunajskej vinárskej obce Moča sa nachádza nehnuteľnosť, ktorej najväčšou pred

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moča

38,000 € 380 €/m²

člen NARKS

22ha usadlosť na polosamote, okres Rimavská sobota

Reality Uzovská Panica

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj usadlosť na polosamote v obci Uzovská Panica. Usadlosť leží na 22ha pozemku, 19ha je

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Uzovská Panica

499,000 € 4158 €/m²

člen NARKS

Pozemok 1 776 m² vo viničnej oblasti obce Hronský Beňadik

Reality Hronský Beňadik

Iný poľnohosp. pozemok | 1,776 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 1 776 m², ktorý sa nachádza vo viničnej časti obc

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

14,990 € 8 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pozemky pri vodnej nádrži blízko Banskej Štiavnice

Reality Žibritov

Orná pôda | 3,168 m²

Ponúkame na predaj krásne pozemky hneď vedľa vodnej nádrže pri Žibritove. Pozemky sú situované

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žibritov

100,000 € 32 €/m²

člen NARKS

7-izbová drevenica s pekným pozemkom

Reality Podbiel

Rodinný dom | 200 m²

Výnimočnosťou tejto nehnuteľnosť je, že je súčasťou pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podbiel

259,000 € 1295 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rozsiahla vinica s historickou chatou v Slovenskom krase

Reality Hrušov

Farmárska usadlosť | 150 m²

Rozsiahla, funkčná, takmer hektárová vinica sa nachádza medzi vinicami na úpätí Silickej planin

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrušov

145,000 € 1067 €/m²

člen NARKS

Dom plus externý pozemok s bazénom v obci Rudná

Reality Rudná

Rodinný dom | 110 m²

Útulný z veľkej časti zrekonštruovaný dom sa nachádza v tichej časti obce Rudná, neďaleko okres

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rudná

190,000 € 1727 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom v gemerskej obci Bretka

Reality Bretka

Rodinný dom | 150 m²

Dom sa nachádza na začiatku neveľkej, avšak historickej obce Bretka, nad ktorou je turistom zná

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bretka

65,000 € 433 €/m²

člen NARKS

Banícky dom vhodný na chalupu v obci Smolník

Reality Smolník

Rodinný dom | 130 m²

Starý banícky dom v pôvodnom stave sa nachádza v pokojnej časti obce Smolník na svahovitom poze

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolník

81 € 1 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v srdci Záježovských lazov

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 180 m²

Dom nachádzajúci sa v malebnom prostredí lazov Zaježová, v jednej z najvyhľadávanejších prírodn

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

289,900 € 1611 €/m²

člen NARKS

Gazdovský sen na dosah – kamenný dom s 3,4 ha na polosamote pri Pliešovciach

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 125 m²

Gazdovský sen na dosah – kamenný dom s 3,4 ha na polosamote pri Pliešovciach Predstavte si: ran

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

229,000 € 1912 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pôvodná gángová chalupa blízko sútoku Ipľa a Dunaja v centre malebnej obci Chľaba

Reality Chľaba

Rodinný dom | 120 m²

V srdci malebnej dedinky Chľaba sa nachádza historický kamenný dom, ktorého pôvod potvrdzuje pô

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chľaba

48,990 € 408 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chata blízko jazera na okraji obce Virt

Reality Virt

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Túžite po mieste, kde sa ranná káva spája s vôňou viníc a popoludňajší relax s hladinou blízkeh

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Virt

38,000 € 475 €/m²

člen NARKS

Vymením dom s veľkou záhradou v obci Mýtna za 2 i byt v Lučenci

Reality Mýtna

Rodinný dom | 220 m²

Vymením priestranný rodinný dom v obci Mýtna s kompletnou občianskou vybavenosťou a rýchlym nap

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýtna

159,990 € 727 €/m²

člen NARKS