Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

Na predaj dva domy na investíciu vo Vidieckom rezorte Štyri stodoly na Myjavských kopaniciach

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame na predaj práve sa realizujúci projekt „ Vidiecky rezort Štyri stodoly“, raj na Myjavs

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

člen NARKS

Drevenička v centre krásnej obce Papradno na predaj

Reality Papradno

Rodinný dom | 55 m²

Útulná zrekonštruovaná menšia drevenička na menšom pozemku v centre rázovitej obce Papradno na

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Papradno

69,900 € 1362 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok nad obcou Vydrná na predaj

Reality Vydrná

Pozemok pre rodinné domy | 798 m²

Slnečný stavebný dvojpozemok na stavbu chaty s unikátnymi výhľadmi v obkolesení hôr majestátnyc

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vydrná

33,900 € 42 €/m²

člen NARKS

Chalupa s pokojnou a príjemnou atmosférou kúsok od Nitry

Reality Nové Sady

Rodinný dom | 90 m²

Predstavujem Vám chalupu, ktorá je predovšetkým o emócii a bola dlhé roky milovaným útočiskom.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

89,900 € 999 €/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaný vidiecky dom s veľkorysým pozemkom v obci Svodín

Reality Svodín

Rodinný dom | 140 m²

Hľadáte kľudné miesto na chalupu, rodinné sídlo pre vidiecke bývanie alebo priestor, kde môžete

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svodín

148,000 € 1057 €/m²

člen NARKS

Novostavba štvorizbového rodinného domu s garážou v radovej zástavbe v Šuranoch

Reality Šurany

Rodinný dom | 125 m²

Hľadáte moderné bývanie pre vašu rodinu v tichej lokalite s krásnym výhľadom na prírodu? Táto n

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurany

289,000 € 1880 €/m²

člen NARKS

Zachovalý okamžite použiteľný domček s dvoma bytovými jednotkami Závadka nad Hronom.

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj ako domáci horehronský maklér predmetnú nehnuteľnosť.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

110,000 € 917 €/m²

člen NARKS

Kanadský zrub pod lesom neďaleko Košíc

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | 55 m²

Zrub s výhľadom na les ideálny pre klienta, ktorý hľadá prírodný relax z prvej ruky, sa nachádz

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

150,000 € 2043 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Chata na slnečnom mieste nad Bradanom

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | 104 m²

Murovaná chata, postavená v roku 2000 sa nachádza v peknej lokalite rekreačnej oblasti vodnej n

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

149,000 € 1433 €/m²

člen NARKS

Banícky dom vhodný na chalupu v obci Smolník

Reality Smolník

Rodinný dom | 130 m²

Starý banícky dom v pôvodnom stave sa nachádza v pokojnej časti obce Smolník na svahovitom poze

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolník

81 € 1 €/m²

člen NARKS

Dom v lone prírody v Budínskych lazoch

Reality Budiná

Rodinný dom | 125 m²

Pokoj, súkromie a miesto, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa seba. Tento zachovalý dom s či

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budiná

78,000 € 624 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v srdci Záježovských lazov

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 180 m²

Dom nachádzajúci sa v malebnom prostredí lazov Zaježová, v jednej z najvyhľadávanejších prírodn

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

289,900 € 1611 €/m²

člen NARKS

Pôvodná gángová chalupa blízko sútoku Ipľa a Dunaja v centre malebnej obci Chľaba

Reality Chľaba

Rodinný dom | 120 m²

V srdci malebnej dedinky Chľaba sa nachádza historický kamenný dom, ktorého pôvod potvrdzuje pô

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chľaba

48,990 € 408 €/m²

člen NARKS

Zachovalá drevenica v pôvodnom stave, Rudinská

Reality Rudinská

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Drevenica na predaj stojí v osade na konci kysuckej obce Rudinská. Postavená bola v roku 1945,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rudinská

79,900 € 1332 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Zákopčie, Kysuce

Reality Zákopčie

Rodinný dom | 70 m²

Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu sa nachádza v pokojnej časti kysuckej obce Zákopčie. Leží n

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zákopčie

59,500 € 850 €/m²

člen NARKS

Vymením dom s veľkou záhradou v obci Mýtna za 2 i byt v Lučenci

Reality Mýtna

Rodinný dom | 220 m²

Vymením priestranný rodinný dom v obci Mýtna s kompletnou občianskou vybavenosťou a rýchlym nap

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýtna

159,990 € 727 €/m²

člen NARKS

Útulná chata v tichom lesíku pri obci Olešná

Reality Olešná

Chalupa, rekreačný domček | 57 m²

Táto príjemná chata sa nachádza v pokojnej časti obce Olešná, obklopená zeleňou a šumom potoka,

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Olešná

75,000 € 1316 €/m²

člen NARKS

Pozemok, ktorý vám zarobí

Reality Šiatorská Bukovinka

Pozemok pre rodinné domy | 2,154 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokojná príroda s dravým biznis potenciálom? V Šiatorskej Bukovink

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šiatorská Bukovinka

29,000 € 13 €/m²

člen NARKS

Čiastočne zrekonštruovaný dom na takmer 2000 m2 pozemku na okraji obce Moča

Reality Moča

Rodinný dom | 80 m²

Tento očarujúci dvojizbový gángový dom predstavuje ideálne útočisko pre každého, kto hľadá aute

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moča

86,000 € 1075 €/m²

člen NARKS

Banícky domček s dušou – slnečné útočisko v srdci Štiavnických vrchov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 70 m²

Predávame romantické miesto na bývanie alebo víkendové chalupárčenie v malebnom prostredí mesta

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

77,000 € 1100 €/m²

člen NARKS

Dvojdom pod lesom s baníckou atmosférou, centrum obce

Reality Vyhne

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný, celoročne obývateľný dvojdom v obci Vyhne, situovaný len pár min

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyhne

129,000 € 992 €/m²

člen NARKS

Rozsiahly pozemok na výstavbu v okrajovej časti Divína

Reality Divín

Lúka, pasienok | 29,795 m²

Len u nás nájdete - rozsiahly pozemok určený na výstavbu. Pozemok je mierne svahovitý s pekným

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Divín

11 € 0 €/m²

člen NARKS

Výnimočný dom s investičným potenciálom v top lokalite. Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s výrazným potenciálom na bývanie, rekreáciu alebo investíciu? Tento rodin

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

333,000 € 2220 €/m²

člen NARKS

Priestranný slnečný pozemok s veľkým potenciálom

Reality Tomášovce

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv? Alebo zvažujete inves

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

129,000 € 645 €/m²

člen NARKS