Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

NOVÁ CENA ! Pôvodný gazdovský dvor v srdci Záježovej – pokoj, príroda a jedinečný potenciál

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 80 m²

Máte sen o bývaní či rekreácii uprostred prírody, kde čas plynie pomalšie a vzduch vonia po les

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

219,900 € 2875 €/m²

člen NARKS

Bývanie s vôňou fíg a moruší na dosah od zámku Halič

Reality Lupoč

Rodinný dom | 270 m²

Hľadáte únik z mestského ruchu do náručia prírody, no vyžadujete kvalitu a moderný štandard? Po

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lupoč

255,000 € 944 €/m²

člen NARKS

Vaša vlastná oáza na lazoch: Pozemok s dušou a krásnym výhľadom

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 22,654 m²

Výnimočný pozemok s celkovou výmerou 22 654 m² , ktorý v sebe spája súkromie divokej prírody a

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

99,000 € 4 €/m²

člen NARKS

Pôvodná kúria na rozľahlom pozemku na okraji kúpeľného mesta Štúrovo

Reality Štúrovo

Objekt pre obchod | 170 m²

Hľadáte jedinečnú nehnuteľnosť pre Vaše bývanie alebo podnikanie? Tento majestátny panský dom z

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Štúrovo

289,990 € 1682 €/m²

člen NARKS

Krásna chata na romantickom mieste – Jánova Lehota

Reality Janova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Hľadáte bezpečné a pokojné miesto pre rodinu v prírode so súkromím a výbornou dostupnosťou služ

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Janova Lehota

258,000 € 1290 €/m²

člen NARKS

Kúpa chalupy, domu obec Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Prípadne pozemok na

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Detvianska Huta

Cena dohodou

člen NARKS

Kúpa chaty Látky

Reality Látky

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Hľadám pre klientov chatu, chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Prípadne pozemok na

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Látky

Cena dohodou

člen NARKS

Cena dohodou!!! Útulná rodinná nehnuteľnosť s dvoma bytovými jednotkami na okamžité užívanie Telgárt.

Reality Telgárt

Rodinný dom | 160 m²

Ako domáci horehronský realitný obchodník ponúkam na predaj v zastúpení majiteľov predmetnú neh

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Telgárt

10 € 0 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s 20 árovým pozemkom na polosamote pri Šuranoch

Reality Šurany

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa na polosamote, len 5 km od mesta Šurany. Dom sto

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurany

175,000 € 972 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Útulná chalupa v prekrásnom prostredí lazov

Reality Dobroč

Rodinný dom | 160 m²

EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v krásnom prostredí lazov s panoramatick

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobroč

249,000 € 1556 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rozľahlý pozemok s historickým domom na okraji Štúrova - investičná príležitosť

Reality Štúrovo

Záhrada | 2,860 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš ďalší developerský projekt alebo unikátny investičný zámer? Rozľ

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

289,990 € 101 €/m²

člen NARKS

Chata blízko vleku Kokava-Línia + ďalší stavebný pozemok.

Reality Kokava nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Exkluzívne na predaj chata v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Chata má na prízemí kuchyňu, obýv

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokava nad Rimavicou

100,000 € 900 €/m²

člen NARKS

Cena dohodou!!! Multifunkčná budova so zabehnutou reštauráciou s terasou a obchodom v centre obce Pohorelá

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 480 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj ako domáci realitný obchodník túto predmetnú

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

10 € 0 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY V NOVÝCH ZÁMKOCH – NOVÁ LUKRATÍVNA ŠTVRŤ

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 737 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať v novej, prestížnej lokalite v Nových Zámkoch. V

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

153,663 € 208 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom na pozemku s rozlohou 4780m2 v obci Šurianky

Reality Šurianky

Rodinný dom | 180 m²

Tradičný vidiecky dom s gánkom v pôvodnom stave situovaný v obci Šurianky, ktorý túži po niekom

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurianky

299,000 € 1667 €/m²

člen NARKS

Ranná káva nad oblakmi v chate s veľkým pozemok v obci Zázrivá

Reality Zázrivá

Rodinný dom | 50 m²

Na predaj miesto, kde sa ráno budíte na východ slnka s pohľadom na panorámu hôr Malej Fatry. Ne

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

166,000 € 3320 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Praktický dom na peknom pozemku, vhodný na bývanie, alebo na rekreačné využitie

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | 110 m²

Na prvý pohľad sa zdá, že sa pozeráte na veľký, tmavý a starý dom. Ale opak je pravdou. Dom je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

136,000 € 1236 €/m²

člen NARKS

Domček v pôvodnom stave blízko rybníka len 15 km od Nových Zámkov

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 70 m²

Menší rodinný dom postavený na veľkom pozemku o výmere 1700 m² sa nachádza v tichej lokalite v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

73,000 € 1043 €/m²

člen NARKS

Poschodový dvojgeneračný dom so suterénom a veľkou záhradou v tichej ulici, pozemok 1207m2

Reality Ludanice

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte dom pre veľkú rodinu alebo dom, ktorý spojíte s podnikaním? Možno ste ho práve našli. P

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ludanice

175,000 € 875 €/m²

člen NARKS

Chata v Nízkych Tatrách, blízko lokálneho lyžiarskeho vleku, len na skok do Liptovského Mikuláša, s vodou a elektrinou

Reality Závažná Poruba

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Chata pri ktorej nemusíte robiť kompromisy. Nehnuteľnosť v Nízkych Tatrách ktorá ponúka paradox

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závažná Poruba

139,000 € 1986 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom na krásnom rovinatom pozemku v obci Horné Lefantovce

Reality Horné Lefantovce

Rodinný dom | 80 m²

Vidiecky dom na krásnom rovinatom pozemku sa nachádza pri Nitre v obci Horné Lefantovce. Tichá

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Lefantovce

75,000 € 938 €/m²

člen NARKS

Vidiecka dvojpodlažná chalupa v katastri obce Lubina na predaj-rezervované

Reality Lubina

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj romantická útulná chalúpka v bočnej ulici kopaničiarskej časti Miškech dedinka vzdial

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lubina

79,600 € 531 €/m²

člen NARKS

Chalúpka na lazoch v obci Valaská Belá na predaj

Reality Valaská Belá

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

Pôvodná dvojpodlažná zachovalá chalupa priamo v horách v kopaničiarskej časti Agnušinci v katas

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valaská Belá

46,900 € 552 €/m²

člen NARKS

Väčší stavebný pozemok v tichom horskom prostredí pod horou nad obcou Brvnište

Reality Brvnište

Pozemok pre rodinné domy | 3,763 m²

Väčší pozemok na stavbu rodinných domov ( nové UPI z 05.02.2025) v tichom horskom prostredí nad

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brvnište

67,734 € 18 €/m²

člen NARKS