Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

Lyžiarske stredisko Skiland Stará Myjava, okr. Myjava na predaj

Reality Stará Myjava

Objekt pre obchod | 1 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame zabehnuté lyžiarske stredisko Skiland Stará Myjava, ktoré l

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Stará Myjava

299,000 € 299000 €/m²

člen NARKS

Murovaný dom v peknom prostredí- Malá Poľana

Reality Malá Poľana

Rodinný dom | 90 m²

Murovaný rodinný dom obklopený zeleňou sa nachádza v tichej a príjemnej lokalite na okraji obce

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malá Poľana

58,000 € 644 €/m²

člen NARKS

Pozemok nad Myjavou, s pekným výhľadom, 40 árov na predaj, len u nás

Reality Myjava

Lúka, pasienok | 3,960 m²

Pozemok s výmerou 3 960 m2, s pekným výhľadom na mesto Myjava, na predaj, exkluzívne len u nás.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

22,000 € 6 €/m²

člen NARKS

Pozemok v Smilne na bočnej ceste - 12árov

Reality Smilno

Orná pôda | 1,199 m²

Rovinatý pozemok sa nachádza na okraji obce v intraviláne. Prístup je po spevnenej obecnej cest

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Smilno

41,000 € 34 €/m²

člen NARKS

Dom v štýle moderného industriálneho loftu, Banská Bystrica (Sásová)

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 240 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vyčnieva z davu a ponúka širokú škálu monetizácie? Tento unikátny o

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

147,000 € 613 €/m²

člen NARKS

Investičná Príležitosť s Panoramatickým Výhľadom na Donovaloch

Reality Donovaly

Rodinný dom | 120 m²

Dom sa nachádza na Donovaloch, v srdci lyžiarskeho strediska, s jedinečným celoročným potenciál

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Donovaly

349,000 € 2908 €/m²

člen NARKS

Veľkolepý vyše 1,1 Ha pozemku s krásnym výhľadom za malebnou obcou Radava

Reality Radava

Orná pôda | 11,510 m²

Radava je malebná slovenská dolniacka obec ležiaca na pohľadnom západnom úbočí Hronskej pahorka

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Radava

180,000 € 16 €/m²

člen NARKS

Pozemok pri potoku v lese, Nízke Tatry

Reality Banská Bystrica

Lúka, pasienok | 820 m²

Pozemok sa nachádza pod cestou medzi obcami Valaská a Bystrá pri potoku v lese. V blízkosti je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

25,000 € 30 €/m²

člen NARKS

Váš rodinný apartmán na Donovaloch: Luxus a zážitky priamo pod oknami

Reality Donovaly

3 izbový byt | 80 m²

Doprajte svojej rodine prestížny 3-izbový apartmán v ikonickom komplexe Residence. Tento priest

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

240,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok pri potoku aj s časťou lesa, Ľubietová

Reality Ľubietová

Lúka, pasienok | 6,837 m²

Pozemok v rekreačnej oblasti v Ľubietovej sa nachádza priamo pod lesom s prístupom po obecnej a

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ľubietová

54,000 € 8 €/m²

člen NARKS

Útulne zrekonštruovaný dom na krásnom slnečnom pozemku s vinicou v obci Podhájska

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Tento poschodový viničný dom so suterénom sa nachádza na vinohrade v katastri obce Podhájska -

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

299,000 € 3738 €/m²

člen NARKS

Pôvodná chalupa s atmosférou starých čias – Veľká Fatra, Turecká

Reality Turecká

Rodinný dom | 120 m²

V tichej horskej obci Turecká, obklopenej lesmi Veľkej Fatry, ponúkame pôvodnú chalupu s pravou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turecká

135,000 € 1125 €/m²

člen NARKS

Záhrada s chatkou v Lamači – Bratislava, Zlatá hora

Reality Bratislava-Lamač

Chalupa, rekreačný domček | 14 m²

Ponúkame na predaj záhradu v osobnom vlastníctve v záhradkárskej oblasti Zlatá hora v Bratislav

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Lamač

95,000 € 6786 €/m²

člen NARKS

Pozemok v krásnej horskej prírode – ideálny na chatu

Reality Strelníky

Lúka, pasienok | 580 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 580 m² nachádzajúci sa v extraviláne, na severnom ú

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Strelníky

42,500 € 73 €/m²

člen NARKS

SKVELÁ CENA ! Exkluzívne - Dom/ chalupa na samote v objatí krásnej prírody budínskych lazov

Reality Budiná

Rodinný dom | 75 m²

Túžite po mieste, kde čas plynie pomalšie, ticho lesa objíma každý váš deň a všetky starosti zo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budiná

119,900 € 1945 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Podkrovná chata v objatí lesa

Reality Vígľašská Huta-Kalinka

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Hľadáte únik od každodenných starostí, ticho a blízkosť prírody? Táto ponuka je potom ako stvor

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vígľašská Huta-Kalinka

159,999 € 1778 €/m²

člen NARKS

Váš nový domov s dušou gazdovstva: Pokoj, súkromie a vlastná záhrada pri Detve

Reality Detva

Rodinný dom | 170 m²

Hľadáte miesto, kde vaša rodina nájde skutočný domov, pokoj a priestor na vlastné hospodárenie?

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

189,900 € 1117 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - exkluzívne - Vybudujte si domov podľa vlastných predstáv

Reality Divín

Rodinný dom | 140 m²

Zabudnite na nudné novostavby. V Divíne na vás čaká príležitosť vytvoriť si domov s dušou, pres

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

79,000 € 564 €/m²

člen NARKS

Pozemok s pôvodným domom na výstavbu rodinného domu v podunajskej obci Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 1,499 m²

Hľadáte pozemok s inžinierskymi sieťami na výstavbu domu v blízkosti Dunaja? Tento takmer 1500

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

59,990 € 40 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom a inžinierskymi sieťami v obci Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 777 m²

Hľadáte pozemok s inžinierskymi sieťami na výstavbu domu alebo rekreačnej chaty neďaleko Dunaja

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

38,990 € 50 €/m²

člen NARKS

Krásna chalupa v srdci malebnej dedinky Baďan, Banská Štiavnica.

Reality Baďan

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne Vám ponúkame veľkú chalupu v dobrom stave v pokojnej roľníckej obci Baďan, len 30 mi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Baďan

75,000 € 750 €/m²

člen NARKS

Kúpa chalupy samota polosamota Klenovec

Reality Klenovec

Vidiecky dom | 0 m²

Hľadám pre klientov dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Prípadne pozemok na

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Klenovec

Cena dohodou

člen NARKS

NOVÁ CENA ! Rozsiahla vidiecka usadlosť s 9,5 hektármi na polosamote pri Senohrade

Reality Senohrad

Rodinný dom | 110 m²

Výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí snívajú o vlastnom ranči, gazdovstve či agroturistike. Je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senohrad

249,000 € 2173 €/m²

člen NARKS

Útulná drevenička blízko lyžiarskeho vleku Kokava-Línia. Super cena

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj útulná drevenička v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Drevenička má na prízemí kuchyňu

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

69,000 € 929 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka