Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

ZNÍŽENÁ CENA - Snívate o Dvojgeneračnom Dome? Prepojte Moderný Komfort s Vidiekom v Srdci Podpoľania

Reality Korytárky

Rodinný dom | 230 m²

Hľadáte priestranný dom (2421 m² pozemok) pre veľkú, či dokonca dvojgeneračnú rodinu, ktorá sní

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Korytárky

130,000 € 608 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE - Rodinná farma na dosah: Obrovský pozemok a dom s novou strechou pri Brezničke

Reality Breznička

Rodinný dom | 250 m²

Uniknite z mesta a realizujte sen o vlastnom hospodárstve v srdci prírody. K tomu ponúkame tent

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Breznička

189,000 € 756 €/m²

člen NARKS

Chata pri Striebornom jazere v Senci – ideálne miesto na oddych aj celoročné bývanie

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Útulná chata na predaj v pokojnom prostredí len približne 200 metrov od Strieborného jazera v S

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

160,000 € 2667 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v extraviláne obce Dolné Plachtince

Reality Dolné Plachtince

Pozemok pre rodinné domy | 400 m²

Stavebný pozemok v extraviláne obce Dolné Plachtince v celkovej výmere 400 m2. Nachádza sa na t

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Plachtince

18,000 € 45 €/m²

člen NARKS

Váš nový domov alebo chalupa s priestrannou záhradou v Stožku

Reality Stožok

Rodinný dom | 60 m²

Objavte pokoj a autentickú atmosféru Podpoľania v obci Stožok. Ponúkame na predaj kamenný dom n

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stožok

129,000 € 2150 €/m²

člen NARKS

Chalupa v čarovnom prostredí lazov pri Hornom Tisovníku.

Reality Horný Tisovník

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame útulnú chalupu v krásnom a tichom prostredí polosamoty. Leží v skupinke niektorých pre

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horný Tisovník

135,000 € 1227 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

CENA DOHODOU Menší domček v príjemnom prostredí obce Šiatorská Bukovinka

Reality Šiatorská Bukovinka

Rodinný dom | 50 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj menší rodinný dom s veľkou záhradou v tichej

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šiatorská Bukovinka

Cena dohodou

člen NARKS

Dom/chalupa v príjemnom prostredí Korytárok

Reality Korytárky

Rodinný dom | 95 m²

Hľadáte miesto kam by ste mohli ujsť od starostí všedných dní? Útulná chalupa/dom v príjemnom p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Korytárky

69,800 € 735 €/m²

člen NARKS

Útulná chata na romantickom mieste, Banská Štiavnica – Horná Roveň

Reality Štiavnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame Vám príjemnú murovanú chatu v atraktívnej lokalite Hornej Rovne, len päť minút jazdy o

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štiavnické Bane

169,000 € 2414 €/m²

člen NARKS

Únik z mesta do ticha prírody – bývanie s atmosférou vidieka

Reality Suché Brezovo

Rodinný dom | 140 m²

Pokojné bývanie v rázovitom vidieckom prostredí, kde máte prírodu doslova na dosah? Všetko spĺň

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suché Brezovo

160,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Čiastočne zrekonštruovaný domček na kraji horskej dedinky Ratkovské Bystré

Reality Ratkovské Bystré

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj dom na okraji obce Ratkovské Bystré. Dom má predsieň, dve izby, kuchyňu, kúpeľňu a šp

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ratkovské Bystré

79,000 € 988 €/m²

člen NARKS

Pôvodný rozostavaný dom na širokom pozemku v kľudnej uličke v obci Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte kľudné miesto pre svoje bývanie alebo chalupárčenie? Tento rozostavaný dom môže byť mie

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gbelce

58,990 € 590 €/m²

člen NARKS

Starý dom s dušou – čaká na nový život v jednej z najkrajších ulíc Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 150 m²

Čas sa na ňom síce podpísal, no v základoch tohto domčeka z 30. rokov stále bije poctivé srdce

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

177,000 € 1180 €/m²

člen NARKS

Udržiavaná drevená chatka s pekným pozemkom v blízkosti sútoku Dunaja a Hrona na okraji Štúrova

Reality Štúrovo

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Hľadáte únik z mesta, kde vás namiesto budíka bude prebúdzať špliechanie vody a spev vtákov? V

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štúrovo

49,990 € 2000 €/m²

člen NARKS

Malá chalúpka pod hrádzou – Zemné

Reality Zemné

Rodinný dom | 60 m²

Predám vidiecku chalúpku v tichej časti obce Zemné, pri rieke Váh. Domček má 2 izby, kuchyňu, k

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemné

25,000 € 417 €/m²

člen NARKS

Cena dohodou !!!! Súbor nehnuteľností určených na revitalizáciu Pohorelá -Nízke Tatry

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 160 m²

Cena dohodou. Na predaj: Súbor nehnuteľností v rázovitej obci Pohorelá – ideálne miesto na chal

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

10 € 538 €/m²

člen NARKS

Jedna z posledných !!! Zachovalá drevenica s pekným pozemkom a hospodárskou budovou na dobrom mieste Šumiac.

Reality Šumiac

Historický objekt | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení viacerých majiteľov ponúkam na predaj peknú zachovanú omietnutú drevenic

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Šumiac

59,000 € 738 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM S DIELŇOU A VEĽKÝM POTENCIÁLOM – HEĽPA NÍZKE TATRY

Reality Heľpa

Rodinný dom | 100 m²

RODINNÝ DOM S DIELŇOU A VEĽKÝM POTENCIÁLOM – HEĽPA Hľadáte spojenie bývania a podnikania v srdc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Heľpa

95,000 € 950 €/m²

člen NARKS

Štvorizbový rodinný dom s pekným pozemkom v pokojnej uličke v Tvrdošovciach

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 100 m²

Tento štvorizbový rodinný dom nachádzajúci sa v kľudnej časti obce Tvrdošovce je situovaný na v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

115,000 € 1150 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok na čarovnom mieste polosamota Hronec 1.

Reality Hronec

Pozemok pre rodinné domy | 5,267 m²

Výnimočný pozemok s panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry – Hronec ​Hľadáte miesto, kde sa ran

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronec

220,000 € 42 €/m²

člen NARKS

Tradičná drevenica pripravená pre chalupárov, na pozemku s krásnymi výhľadmi

Reality Pribiš

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Dvojizbová drevenica s novou čiernou strechou, po rekonštrukcii. Nehnuteľnosť je vhodná pre cha

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pribiš

109,000 € 2250 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Areál dvoch chalúp pod lesom, veľký pozemok, kľudná lokalita, strategická poloha - Liptov

Reality Bukovina

Rodinný dom | 100 m²

V malej obci Bukovina blízko Liptovskej Mary sa nachádzajú dve nehnuteľnosti na priestrannom po

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bukovina

499,900 € 4999 €/m²

člen NARKS

Chata pri lese v krásnom prostredí s výhľadom na Tribečské pohorie v obci Podhorany, 950m2 pozemok

Reality Podhorany

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Chatka, ktorá okúzli krásnym prostredím Tribečských lesov čaká na nového majiteľa. Nachádza sa

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhorany

47,000 € 940 €/m²

člen NARKS

Priestranný 12 árový pozemok na polosamote neďaleko Šale

Reality Jatov

Záhrada | 1,205 m²

Na predaj priestranný pozemok v krásnom prostredí polosamoty, ideálny pre tých, ktorý hľadajú p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

44,000 € 37 €/m²

člen NARKS