Toto je naša misia.
Tvoríme budúcnosť kúpy a predaja nehnuteľností, ktorá je o jednoduchej, rýchlej a dostupnej transakcii, poháňanej technológiami a dátami. Pri tomto procese sprevádzame našich klientov ako spoľahliví profesionáli, ktorí ich chápu a podporujú tak, aby minimalizovali ich stres a maximalizovali hodnotu ich životnej investície.
- Ing. Martin Čapo, riaditeľ kancelárie RIEŠIME BÝVANIE
224 inzerátov v ponuke
1 izbový byt | Ružinov | 40 m²
Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť
160,000 € 3750 €/m²
4 izbový byt | Ružinov | 80 m²
270,000 € 3125 €/m²
1 izbový byt | Staré Mesto | 40 m²
170,000 € 3750 €/m²
2 izbový byt | Ružinov | 55 m²
200,000 € 3636 €/m²
Garsónka | Nové Mesto | 30 m²
130,000 € 4000 €/m²
4 izbový byt | Nové Mesto | 80 m²
280,000 € 3125 €/m²
Garsónka | Karlova Ves | 30 m²
130,000 € 4333 €/m²
3 izbový byt | Staré Mesto | 70 m²
280,000 € 3571 €/m²
Rekreačný pozemok | Vyšné Matejkovo | 1,446 m²
Tam, kde líšky dávajú dobrú noc. Na samote, kde budete mať dostatok kľudu a pokoja na oddych.
110,000 € 76 €/m²
1 izbový byt | Petržalka | 40 m²
135,000 € 3250 €/m²
3 izbový byt | Nové Mesto | 70 m²
230,000 € 3286 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 747 m²
V malebnej obci Malý Čepčín, len 6 km od Turčianskych Teplíc nájdete 3 pozemky, ktoré už čoskor
26,500 € 35 €/m²
Rodinný dom | K. Braxatorisa | 260 m²
Dudince. Pokoj, priestor a nehnuteľnosť, ktorá má viac než jednu budúcnosť. Na pozemku s výmer
279,000 € 1073 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 561 m²
Na predaj ponúkame pozemok s výmerou 561 m² priamo pri hlavnej ceste v Lozorne. Najväčšou výhod
159,500 € 284 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Kúpeľná | 887 m²
Atraktívna podnikateľská príležitosť priamo v srdci Turčianskych Teplíc. Zabehnutý a úspešný pe
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 18 m²
Pozemok v obci Zubák je vedený ako stavebný, s prístupovou asfaltovou cestou, no momentálne bez
78,650 € 4369 €/m²
Rodinný dom | Červené Kopanice | 200 m²
V tichej a vyhľadávanej časti Trenčianskych Teplíc, na slnečnom svahu Červené Kopanice, sa nach
690,000 € 3450 €/m²
Obchodné priestory | 160 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely na Školsk
225,000 € 1406 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný rodinný dom na Školskej ulici. Obec NEMČICE sa nachád
225,000 € 1406 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 348 m²
Na Hviezdoslavovej ulici v historickom centre Trenčína sa objavila príležitosť, ktorá sa v take
Cena dohodou
Rodinný dom | Štúrova | 215 m²
Predaj exkluzívneho 5-izbového rodinného domu pri golfovom ihrisku v Píniovej Aleji (Plavecký Š
790,000 € 3674 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 45 m²
V Trenčianskych Miticiach (časť Kostolné Mitice) pri Trenčíne sa skrýva miesto, ktoré spája odd
25,000 € 556 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
Vila v Malinovej stojí na rozľahlom pozemku priamo pod lesom – od prvého kroku je jasné, že tu
690,000 € 2760 €/m²
Zmiešaná zóna | Vajanského námestie | 535 m²
Jeden z posledných nezastavaných pozemkov v centre Banskej Bystrice. Myslím, že lokalitu pre b
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.