RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

Toto je naša misia.
Tvoríme budúcnosť kúpy a predaja nehnuteľností, ktorá je o jednoduchej, rýchlej a dostupnej transakcii, poháňanej technológiami a dátami. Pri tomto procese sprevádzame našich klientov ako spoľahliví profesionáli, ktorí ich chápu a podporujú tak, aby minimalizovali ich stres a maximalizovali hodnotu ich životnej investície.

- Ing. Martin Čapo, riaditeľ kancelárie RIEŠIME BÝVANIE

Prečítať viac

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Topoľčany

Stummerova 6 95501 Topoľčany Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Trnava

Hlavná 25 91701 Trnava Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Košice

Werferova 1 04011 Košice-Juh Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

REBBID

Sv. Martina 84/15 01306 Terchová Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Nitra

Svätoplukovo námestie 1 94901 Nitra Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE (155  inzerátov)

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Žilina

Hollého 5 01001 Žilina Slovensko

224 inzerátov v ponuke

Priestranný dom s prístavbou v super lokalite v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Kapitána Jaroša | 436 m²

Možno to tak na prvý pohľad nevyzerá, ale tento dom nemusí slúžiť len na bývanie. Pri troche fa

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

749,000 € 1718 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5-izb. RD v Penati Golf Resort (Možnosť odpočtu DPH)

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 151 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://riesimebyvanie.sk/property/5-izb-rd-sajdikove-humence/ Moderný 5

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Do prenájmu NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY v pripravovanom projekte - OBCHODNÉ CENTRUM NIŽNÁ

Reality Nižná

Objekt pre obchod | Družstevná | 150 m²

Kvalitné obchodné priestory v projekte OC Nižná sa budú nachádzať v obci Nižná okres Tvrdošín

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na prenájom Nižná

Info v RK

Prenájom obchodných priestorov v centre Dolného Kubína

Reality Dolný Kubín

Obchodné priestory | Hviezdoslavovo námestie | 139 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v zrekonštruovanej historickej budove priamo na Hviezdo

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Dolný Kubín

1,026 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Autentický 4-izbový byt s potenciálom, Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Rozmarínová | 134 m²

Veľkometrážny 134 m² byt v bytovke z medzivojnového obdobia na Rozmarínovej ulici v Trenčíne sa

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Trenčín

260,000 € 1940 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dvojgeneračný dom s obrovským pozemkom v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Kapitána Jaroša | 436 m²

Existujú nehnuteľnosti, ktoré si nekupujete len kvôli počtu izieb, ale kvôli pocitu, ktorý vo v

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

749,000 € 1718 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Malebná prémiová usadlosť Podjavorie

Reality Pliešovce

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 119 m²

Existujú miesta, ktoré si vás nájdu samy. Keď prejdete poslednú zákrutu lesnej cesty a pred va

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pliešovce

299,000 € 2513 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kamenný dom s plným komfortom Podjavorie

Reality Pliešovce

Vidiecky dom | Nezadaná | 119 m²

Luxus ticha a poctivého kameňa je originálne spojenie, ktoré nenájdete len tak hocikde. Hľadáte

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

299,000 € 2513 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Útulný zrekonštruovaný dom Kováčová

Reality Kováčová

Rodinný dom | Plánočkova | 119 m²

Zabudnite na ranný hluk dopravy a hľadanie parkovacieho miesta. Tento dom stojí tam, kde cesta

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kováčová

249,000 € 2092 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderná budova v centre Trenčína: 2 polyfunkcie a 2 veľké byty s výhľadom na hrad

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Hviezdoslavova | 348 m²

Nehnuteľnosť na Hviezdoslavovej 8A predstavuje v historickom jadre Trenčína výnimočnú technickú

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

4-IZB. RD – DRAHŇOV

Reality Drahňov

Rodinný dom | Nezadaná | 96 m²

Dom, ktorý ponúka viac priestoru, než sa na prvý pohľad zdá. V obci Drahňov (okres Michalovce)

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Drahňov

80,000 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok s platným stavebným povolením Zvolen

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 1,073 m²

Zvolenčania hovoria: "Za života na Sarvaške, po smrti v nebi!" A určite vedia prečo. Ak aj vy c

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Zvolen

209,000 € 195 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dizajnový 5-izbový dom v príjemnej lokalite Píniovej Aleji pri Záhorskej Bystrici

Predaj exkluzívneho 5-izbového rodinného domu pri golfovom ihrisku v Píniovej Aleji (okres Mala

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

790,000 € 3674 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dizajnový 5-izbový dom v Píniovej Aleji

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Píniová Alej | 215.4 m²

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

790,000 € 3668 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dizajnový 5-izbový dom v Píniovej Aleji

Reality Malacky

Rodinný dom | Píniová Alej | 215 m²

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Malacky

790,000 € 3674 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investičný developerský pozemok

Reality Borovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 17,123 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj investičný pozemok v obci Borovce, len pár kilometrov od mesta Pie

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Borovce

1,027,380 € 60 €/m²

Priestranný 4-izbový dom Veľká Ves nad Ipľom

Reality Veľká Ves nad Ipľom

Rodinný dom | Veľká Ves nad Ipľom | 146 m²

Priestranný 4-izbový dom s garážou v obci Veľká Ves nad Ipľom vás očarí svojim potenciálom a pr

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Veľká Ves nad Ipľom

62,000 € 425 €/m²

Priestranný dom na bývanie aj podnikanie Hontianske Tesáre

Reality Hontianske Tesáre

Rodinný dom | Nezadaná | 196 m²

Priestranný dom s výborným umiestnením na hlavnom ťahu len 5 km od Dudiniec. Ponúka variabilné

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Hontianske Tesáre

111,000 € 566 €/m²

Multifunkčný podnikateľský areál s okamžitým výnosom

Reality Piešťany

Objekt pre obchod | Mlynská | 455 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj funkčný obchodno-prevádzkový areál v atraktívnej časti Piešťan na

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

810,000 € 1780 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Parkovacie miesto na predaj, ZIPAVA, Stupava

Reality Stupava

Garáž | Okružná | 12 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie v Stupave pri projekte Zipava na Okružnej ulici v blízkost

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Stupava

9,500 € 792 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK - BUZICA, KS

Reality Buzica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 531 m²

V obci Buzica, vzdialenej len 20 minút od Košíc s rýchlym napojením na diaľnicu a v tesnej blíz

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Buzica

48,000 € 90 €/m²

Unikátna nehnuteľnosť z 18. storočia v malebnej obci Sobotište - v ponuke s novou cenou

Reality Sobotište

Vidiecky dom | Nezadaná | 271 m²

Unikátna nehnuteľnosť z 18. storočia v malebnej obci Sobotište na rozsiahlom pozemku 2 789 m² s

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Sobotište

297,000 € 1096 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok pre bytovú výstavbu v centre Bánoviec nad Bebravou, k Nemocnici

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre bytovú výstavbu | K Nemocnici | 3,280 m²

Pozemok 3 280 m² v centre Bánoviec n/B s platným určením na bytovú výstavbu – ulica K nemocnici

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

170,000 € 52 €/m²

VEĽMI PEKNÝ VIACGENERAČNÝ RD, kompletne zariadený

Reality Nemčice

Rodinný dom | 160 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný rodinný dom na Školskej ulici. Obec NEMČICE sa nachád

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Nemčice

225,000 € 1406 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka