RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

Toto je naša misia.
Tvoríme budúcnosť kúpy a predaja nehnuteľností, ktorá je o jednoduchej, rýchlej a dostupnej transakcii, poháňanej technológiami a dátami. Pri tomto procese sprevádzame našich klientov ako spoľahliví profesionáli, ktorí ich chápu a podporujú tak, aby minimalizovali ich stres a maximalizovali hodnotu ich životnej investície.

- Ing. Martin Čapo, riaditeľ kancelárie RIEŠIME BÝVANIE

Prečítať viac

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Košice

Werferova 1 04011 Košice-Juh Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

REBBID

Sv. Martina 84/15 01306 Terchová Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Topoľčany

Stummerova 6 95501 Topoľčany Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Trnava

Hlavná 25 91701 Trnava Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE (155  inzerátov)

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Nitra

Svätoplukovo námestie 1 94901 Nitra Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Žilina

Hollého 5 01001 Žilina Slovensko

224 inzerátov v ponuke

PREDANÉ Luxusná chata na Domaši-Dobrá

Reality Kvakovce

Chata, drevenica, zrub | Nábrežná | 178 m²

Úspešne dobojované :-). Predaj nádhernej luxusnej chaty na Domaši trval síce takmer rok ale nak

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kvakovce

Info v RK

Stavebný pozemok v obci Ľubica na predaj

Reality Ľubica

Pozemok pre rodinné domy | 577 m²

Rovinatý, slnečný pozemok bez susedov s výmerou 577 m² (cca 13 × 44 m) je ideálnym základom pre

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Ľubica

58 €/m2 58 €/m2

NOVINKA: Samostatne stojaci 4i RD s terasou na slnečnom pozemku

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Veterná | 91.9 m²

Spoznajte dom a jeho výhľady už teraz vďaka našej 3D virtuálnej obhliadke: https://my.matterpor

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

379,000 € 4124 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KVALITNÝ RODINNÝ DOM, BA II - PB, Odeská ul., 6 STÁTÍ, 8 izieb

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Odeská | 340 m²

Na predaj je veľkorysý trojpodlažný rodinný dom situovaný na tichom mieste v zastavanej časti n

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

699,500 € 2057 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok s projektom na 2 bytové jednotky - všetky siete vrátane optiky

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Úžiny | 478 m²

Stavebný pozemok na konci slepej ulice v zastavanej časti Rače patrí dnes medzi vzácne príležit

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,000 € 542 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

slnečný stavebný pozemok so všetkými IS

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Krajinská | 865 m²

Tento rovinatý stavebný pozemok určený na výstavbu rod. domu disponuje štedrou výmerou 865 m².

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1 € 0 €/m²

Rozsiahly pozemkový komplex pri tichej osade Turá Lúka, priestor pre vlastný svet mimo civilizácie

Reality Myjava

Orná pôda | Nezadaná | 38,337 m²

Takmer pätnásť a pol hektára vo výlučnom vlastníctve (1/1), s dvoma prístupovými cestami a elek

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Myjava

230,000 € 6 €/m²

2izb. byt s parkovaním a pivnicou - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (lokalita Chorvátsky Grob - Čierna Voda) NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štand

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

235,000 € 3561 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štandarde, s veľkým bal

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

235,000 € 3561 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 115 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pri cyklotrase Viac inf

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izb. byt v Ružinove - bez susedov nad hlavou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 66 m²

Hľadáte byt v tehlovom bytovom dome s atmosférou, ktorú dnes už len tak nenájdete? Možno ste ho

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,800 € 3921 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reprezentatívne kancelárske priestory s dušou, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Rozmarínová | 134 m²

Štyri miestnosti, 134 m², prvé poschodie mestskej vily z roku 1939, Rozmarínova ulica v širšom

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Priestory na predaj Trenčín

260,000 € 1940 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4 izb. byt s parkovaním bez problémov

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Javornícka | 82 m²

Konečne bývanie, aké ste pre svoju rodinu hľadali! 4 nepriechodné izby, priestranná slnečná lod

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

250,000 € 3049 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DOM a POZEMOK – Blatná na Ostrove

Reality Blatná na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Hľadáte unikátne bývanie v historickom dome alebo príležitosť pre developerský projekt? V tomto

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Blatná na Ostrove

419,000 € 3990 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÝ DOM, SENEC - Vrabčia, DVOJGARÁŽ, samostatne stojaci RD

Reality Senec

Rodinný dom | Vrabčia | 231 m²

Ponúkame na predaj modernú, tehlovú novostavbu samostatne stojaceho dvojpodlažného 5-izbového r

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Senec

630,000 € 2727 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok v srdci Bielych Karpát – pre chatku aj rodinný dom, Zubák

Reality Zubák

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 700 m²

V Zubáku pri Púchove sú voľné posledné 3 stavebné pozemky z celkového projektu ôsmich parciel.

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

11,000 € 16 €/m²

Moderné, 3-izb. mezonety v radových domoch, Dojč

Reality Dojč

3 izbový byt | Nezadaná | 77 m²

Novostavby mezonetov v radových domoch v Dojči s rýchlym prístupom na hlavný ťah Senica – Kúty

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dojč

159,900 € 2077 €/m²

Reprezentatívny, 6-izb. rodinný dom s wellness a dvoma bytmi, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Budovateľská | 317 m²

Jeden dom, v ktorom pod jednou strechou pohodlne môžu žiť dve rodiny — každá s vlastnou kuchyňo

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Trenčín

490,000 € 1546 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZB. BYT - BA, STARÉ MESTO, GUNDULIČOVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gunduličova | 97 m²

Veľkorysý 2-izbový byt s potenciálom jednoduchej prerábky na 3-izbový byt v historickom centre

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,999 € 3196 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor 253 m² na prenájom - Tvrdošín

Reality Tvrdošín

Obchodné priestory | Vojtaššákova | 253 m²

Ak hľadáte reprezentatívny priestor pre svoje podnikanie na Orave, ktorý spája výbornú dostupno

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Tvrdošín

850 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný a skladovací priestor, priestor pre fitness, či reštauráciu v obci Rabča

Reality Rabča

Obchodné priestory | Hlavná | 400 m²

Budova (bývalá pekáreň) situovaná popri frekventovanej hlavnej ceste v obci Rabča so skvelým pr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Priestory na prenájom Rabča

5.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nehnuteľnosť s viacerými možnosťami využitia-RD, Lúčnica nad Žitavou, NR

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Nezadaná | 650 m²

Nie každá nehnuteľnosť má len jedno využitie. Táto ich ponúka hneď niekoľko. V Lúčnici nad Žit

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

269,000 € 414 €/m²

Zabehnutý rodinný penzión Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,054 m²

Investícia s výhľadom na hory a zaručenou návratnosťou - to je zabehnutý rodinný penzión v Lipt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Liptovské Revúce

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

2 348 m² v zastavanom území – priestor na jeden veľký dom alebo niekoľko menších, Čachtice

Reality Čachtice

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 2,348 m²

Dve parcely s celkovou výmerou 2 348 m² v zastavanom území obce Čachtice, územným plánom zarade

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Čachtice

160,000 € 68 €/m²