RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

Toto je naša misia.
Tvoríme budúcnosť kúpy a predaja nehnuteľností, ktorá je o jednoduchej, rýchlej a dostupnej transakcii, poháňanej technológiami a dátami. Pri tomto procese sprevádzame našich klientov ako spoľahliví profesionáli, ktorí ich chápu a podporujú tak, aby minimalizovali ich stres a maximalizovali hodnotu ich životnej investície.

- Ing. Martin Čapo, riaditeľ kancelárie RIEŠIME BÝVANIE

Prečítať viac

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Topoľčany

Stummerova 6 95501 Topoľčany Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Trnava

Hlavná 25 91701 Trnava Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

Riešime bývanie - Košice

Werferova 1 04011 Košice-Juh Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

REBBID

Sv. Martina 84/15 01306 Terchová Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Nitra

Svätoplukovo námestie 1 94901 Nitra Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE (155  inzerátov)

Svätoplukova 30 82108 Bratislava-Ružinov Slovensko

RIEŠIME BÝVANIE

RIEŠIME BÝVANIE - Žilina

Hollého 5 01001 Žilina Slovensko

224 inzerátov v ponuke

Pozemky s potenciálom v Jablonovom, okres Malacky

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | 640 m²

Pozemok s potenciálom v Jablonovom – 640 m² Predstavujeme vám pozemok, ktorý spája praktickosť

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Jablonové

80,000 € 125 €/m²

PREDAJ - starší RD a priestranný pozemok na hlavnom ťahu Nitra – Nové Zámky!

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj starší RD na pozemku o výmere 1 885 m² v obci Ivanka pri Nitre, ktorý ponúka ideálnu

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

189,000 € 1718 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok + hrubá stavba, Modra, Harmónia

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Harmónia | 907 m²

Stavebný pozemok má výmeru 907 m2 a je určený na výstavbu rekreačnej budovy. Je situovaný v int

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modra

269,900 € 298 €/m²

POSLEDNÝ STAVEBNÝ POZEMOK + STAVEBNÁ DOKUMENTÁCIA V CENE

Reality Skalica

Rekreačný pozemok | Zlatnícka dolina | 903 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 903 m² v atraktívnej rekreačnej oblasti Zlatnícka

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Skalica

83,000 € 92 €/m²

POSLEDNÝ STAVEBNÝ POZEMOK + STAVEBNÁ DOKUMENTÁCIA V CENE

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Zlatnícka dolina | 903 m²

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Skalica

83,000 € 92 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom neďaleko centra Dubnice

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Palárikova | 1,008 m²

Pozemok o výmere 1008 m² je situovaný v atraktívnej časti Dubnice nad Váhom, len na skok od cen

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

153,000 € 152 €/m²

BEZ PROVÍZIE RK PARKOVACIE STÁTIE - BA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Martina Granca | 15 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži v novostavbe na ulici Martina Granca,

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: 1-IZB. BYT - BA, NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 38 m²

Moderný 1-izbový byt v projekte Tri Veže čaká na svojho nájomníka. Byt ponúka komfortné bývanie

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka