136 inzerátov v ponuke
Apartmán | 93 m²
Luxusný horský apartmán pár krokov od svahu | Jasná – Demänovská dolina Vysoká návratnosť • TO
420,000 € 4516 €/m²
Apartmán | Demänovská dolina | 40.5 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci
290,000 € 7160 €/m²
Rodinný dom | 525 m²
Hľadáte miesto, kde sa spája čaro nádhernej liptovskej prírody s komfortom vidieckeho bývania?
Cena dohodou
2 izbový byt | Lúčky | 52.56 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom
269,000 € 5118 €/m²
1 izbový byt | Lúčky | 37.3 m²
Tam, kde sa horská energia stretáva s modernou architektúrou, vzniká Montis – exkluzívny projek
Cena dohodou
2 izbový byt | Belanská | 62 m²
Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe (kolaudácia 2024
159,500 € 2573 €/m²
Apartmán | Lúčky | 63.65 m²
Cena dohodou
Komerčná zóna | Revolučná | 628 m²
Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj zabezpečený pozemok nachádzajúci
129,000 € 205 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
285,000 € 165 €/m²
Záhrada | Žiarska | 352 m²
Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie alebo vlastnú úrodu ovocia a zeleniny? V lokalite Po
15,000 € 43 €/m²
1 izbový byt | Štúrova | 55.68 m²
Hľadáte štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra City Res
189,063 € 3396 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 155 m²
Túžite po bývaní, ktoré vybočuje z radu? Chcete vlastniť kúsok histórie pretvorený do moderného
Cena dohodou
3 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela Stodolu | 61.5 m²
Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša Ponúkame na predaj 3
Cena dohodou
Priestor pre výrobu | 480 m²
Jedinečná polyfunkčná budova v Liptovskom Mikuláši – jediná svojho druhu na trhu Realitná kanc
450,000 € 938 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 56 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka: ZRUBOVÁ CHATKA NA PREDAJ – IDEÁLNA NA REKREÁCIU Hľa
Cena dohodou
2 izbový byt | Palúčanská | 49.2 m²
Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. p
Cena dohodou
2 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela stodolu 1749/33 | 56 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovského
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Lúčky | 87 m²
Cena dohodou
Apartmán | 52 m²
Hľadáte zaujímavú investičnú ponuku v Demänovskej Doline? Ste vášnivý lyžiar či turista? Ak áno
285,000 € 5481 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Hľadáte chalupu na Liptove? Možno práve táto chalupa môže byť vaším vysnívaným miestom pre oddy
92,000 € 1150 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ondrejová | 1,648 m²
Hľadáte stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši? Máme pre vás riešenie! Exkluzívne iba v realitn
100 €/m2 100 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 6,300 m²
Investičná príležitosť – pozemok s projektom rekreačného rezortu, Liptovský Ján (Jánska dolina)
Cena dohodou
Administratívny objekt | Martinčekovej | 158 m²
Moderné kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša s panoramatickým výhľadom Hľadáte
Cena dohodou
3 izbový byt | 41.77 m²
Hľadáte nehnuteľnosť na Liptove, ktorá spája rodinné zážitky s rozumným podnikaním? Residenc
199,000 € 4764 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.