136 inzerátov v ponuke
Kancelárie, administratívne priestory | Belopotockého | 20 m²
Nové kancelárske priestory v Liptovskom Mikuláši – miesto, kde sa vám bude pracovať s radosťou
370 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hony 363/8 | 45 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovská on
560 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Záhrada | 302 m²
Ponúkame na predaj slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa vo vyhľadávanej lokal
21,500 € 71 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Na predaj ponúkame investičný pozemok v obci Liptovský Trnovec, situovaný v atraktívnej lokali
50 €/m2
1 izbový byt | Demänovská dolina | 40.57 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence Vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci
300,000 € 7395 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Boca | 83 m²
Residence realitná kancelária ponúka na predaj pôvodnú drevenicu v obci Vyšná Boca, ktorá sa na
149,900 € 1806 €/m²
4 izbový byt | Palučanská 629 | 113 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj priestranný 4‑izbový mezonet s premyslenou dispo
285,000 € 2522 €/m²
3 izbový byt | Demänovská cesta 215 | 72 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 3-izbový byt v mestskej časti Liptovského
690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Demänovská 295/62 | 40 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom byt v rodinnom dome v mestskej časti Palúd
450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 376 m²
Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany. P
30,000 € 80 €/m²
4 izbový byt | 1. mája | 145 m²
Hľadáte efektívne riešenie pre svoje podnikanie aj súkromie? Realitná kancelária RESIDENCE ponú
295,000 € 2034 €/m²
Apartmán | 150 m²
Hľadáte najlepšie miesto na únik do hôr, v ktorom sa snúbi luxus, pohoda a príroda? Predstavuje
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Hliník | 8,962 m²
Túžite po jedinečnom pozemku, ktorý Vám bude každý závidieť? Chcete mať úžasné výhľady na Lipto
169,000 € 19 €/m²
Komerčná zóna | Žiarska | 2,084 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
89 €/m2 89 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Družstevná | 300 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom voľné priestory vhodné na sklad, výrobnú p
Cena dohodou
2 izbový byt | Chrenoviská | 45 m²
Hľadáte miestečko pre seba alebo investíciu, ktorá spája moderný mestský dizajn s okamžitým zis
189,000 € 4200 €/m²
Obchodné priestory | Garbiarska | 91 m²
Obchodné priestory na prenájom – Jasná Shopping City, Liptovský Mikuláš Hľadáte ideálne miesto
Cena dohodou
2 izbový byt | Palúčanská | 37.3 m²
Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 1. p
Cena dohodou
3 izbový byt | Štúrova | 83.7 m²
Vymeňte ranné zápchy a strácanie času rozvážaním detí za život, kde máte všetko na dosah ruky.
271,497 € 3244 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
Objavte spolu s realitnou kanceláriou RESIDENCE tento pôsobivý apartmán rozložený na troch podl
430,000 € 3413 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²
Realitná kancelára Residence Vám ponúka na predaj turistami vyhľadávaný hotel Koliba Gréta v Li
Cena dohodou
2 izbový byt | Štúrova | 39.37 m²
Vymeňte ranné zápchy a zdĺhavé presuny, kde máte všetko poruke. Objavte moderný 2-izbový byt v
173,274 € 4401 €/m²
3 izbový byt | Štúrova | 120.15 m²
Residence realitná kancelária ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový b
320,000 € 2663 €/m²
Apartmán | 175 m²
Jedinečný Penthouse priamo pri zjazdovke v najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku Jasná Ní
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.