136 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | Lazisko | 126 m²
Chata má byť oddych, nie záväzok. Realitná kancelária Residence vám exkluzívne ponúka 7 moderný
299,000 € 2373 €/m²
2 izbový byt | Športová ulica | 79 m²
2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM a GARÁŽOU – LIPTOVSKÝ PETER Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť
149,000 € 1886 €/m²
2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 57 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj moderný apartmán v novšom projekte na ulici
167,000 € 2930 €/m²
Administratívny objekt | Mostová 2 | 13 m²
Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na prenájom komerčné priestory na Mostovej ulici, pr
175 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 4. apríla | 50 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v atraktívnej lokali
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pavla Vilikovského | 57 m²
Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovského
840 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 80 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE ponúkame na predaj apartmán v prestížnom hoteli
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 2,152 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v štádiu hrubej s
350,000 € 163 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
NOVÁ CENA: Výnimočná chata v lesnom prostredí Liptovského Jána – ideálna kombinácia súkromia,
178,000 € 2543 €/m²
2 izbový byt | Námestie mieru | 34 m²
Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v úplnom centre Lipto
700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Námestie mieru 4805/3 | 36 m²
Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša
700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Námestie Osloboditeľov | 50 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor v histori
400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 525 m²
Hľadáte miesto, kde sa spája čaro nádhernej liptovskej prírody s komfortom vidieckeho bývania?
Cena dohodou
2 izbový byt | Lúčky | 52.56 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom
269,000 € 5118 €/m²
Komerčná zóna | Revolučná | 628 m²
Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj zabezpečený pozemok nachádzajúci
129,000 € 205 €/m²
1 izbový byt | Lúčky | 37.3 m²
Tam, kde sa horská energia stretáva s modernou architektúrou, vzniká Montis – exkluzívny projek
Cena dohodou
2 izbový byt | Belanská | 62 m²
Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe (kolaudácia 2024
159,500 € 2573 €/m²
Apartmán | Lúčky | 63.65 m²
Cena dohodou
Apartmán | Demänovská dolina | 40.5 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci
290,000 € 7160 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
285,000 € 165 €/m²
Apartmán | 93 m²
Luxusný horský apartmán pár krokov od svahu | Jasná – Demänovská dolina Vysoká návratnosť • TO
420,000 € 4516 €/m²
3 izbový byt | Prekážka | 67 m²
Príležitosť na bývanie aj investíciu v Liptovskom Hrádku: 3-izbový byt s výhľadom na Tatry Rea
139,000 € 2075 €/m²
Administratívny objekt | 53 m²
Na prenájom kancelárske priestory v krásnej budove neďaleko centra mesta Realitná kancelária R
265 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Cesta k nemocnici | 6,703 m²
Ponúkame na predaj lukratívny ucelený pozemok v širšom centre krajského mesta Banská Bystrica,
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.