RESIDENCE realitná kancelária

TP real estate s.r.o.

Ulica 1. mája 26 03101 Liptovský Mikuláš
Residence dnes patrí medzi jednu z najvýznamnejších a nasjtabilnejších realitných spoločností špecializovaných na rezidenčné a investičné nehnuteľnosti v regióne Liptova. Náš profesionálny tím poskytuje kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností od roku 2010.

Spoločnosť Residence poskytuje svoje služby individuálnym kupujúcim, súkromným a inštitucionálnym investorom, developerom.

Silné zázemie spoločnosti Residence a detailná znalosť realitného trhu v regióne podložená viacročnými skúsenosťami umožňujú našim realitným odborníkom kvalitne Vám poradiť vo všetkých transakciách a manažmente na trhu s nehnuteľnosťami – od akvizícií a predaja pozemkov až po projekty rekonštrukcií budov, od individuálneho bývania až po komerčné nehnuteľnosti a developerské rezidenčné projekty.

Našou filozofiou je komplexnosť a prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové, hypotekárne poradenstvo. To všetko v kombinácii s profesionalitou a skúsenosťami našich maklérov , ktorá je základný predpokladom úspešného obchodu.

Veľmi radi Vás privítame v sídle spoločnosti na Ulici 1 mája 26 Liptovskom Mikuláši.
Prečítať viac

136 inzerátov v ponuke

JELŠE Lazisko | Luxusné rekreačné domy s kompletným servisom

Reality Lazisko

Chalupa, rekreačný domček | Lazisko | 126 m²

Chata má byť oddych, nie záväzok. Realitná kancelária Residence vám exkluzívne ponúka 7 moderný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lazisko

299,000 € 2373 €/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM a GARÁŽOU – LIPTOVSKÝ PETER

Reality Liptovský Peter

2 izbový byt | Športová ulica | 79 m²

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM a GARÁŽOU – LIPTOVSKÝ PETER Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Peter

149,000 € 1886 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2 izbový apartmán s terasou a nízkymi nákladmi v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 57 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj moderný apartmán v novšom projekte na ulici

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

167,000 € 2930 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelárie a obchodný priestor na prenájom – Mostová, Ružomberok

Reality Ružomberok

Administratívny objekt | Mostová 2 | 13 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na prenájom komerčné priestory na Mostovej ulici, pr

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Ružomberok

175 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Atraktívny smart byt na prenájom, Nábrežie, 2-izbový, Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 4. apríla | 50 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v atraktívnej lokali

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Pavla Vilikovského | 57 m²

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovského

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

840 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Horský luxus - 2-izbový apartmán v hoteli Damian Jasná priamo pri zjazdovke

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | 80 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE ponúkame na predaj apartmán v prestížnom hoteli

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena na vyžiadanie

Exkluzívna ponuka | Hrubá stavba + veľký pozemok 2 152 m²

Reality Žiar

Rodinný dom | 2,152 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v štádiu hrubej s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žiar

350,000 € 163 €/m²

NOVÁ CENA: Drevenica uprostred lesa– pokoj v Liptovskom Jáne

Reality Liptovský Ján

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

NOVÁ CENA: Výnimočná chata v lesnom prostredí Liptovského Jána – ideálna kombinácia súkromia,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

178,000 € 2543 €/m²

2 - izbový byt na prenájom v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Námestie mieru | 34 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v úplnom centre Lipto

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Nový 2-izbový byt na prenájom v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Námestie mieru 4805/3 | 36 m²

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor v reprezentatívnej budove na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | Námestie Osloboditeľov | 50 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor v histori

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinná usadlosť pri Váhu – domov, ktorý má dušu… aj potenciál!

Reality Ivachnová

Rodinný dom | 525 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája čaro nádhernej liptovskej prírody s komfortom vidieckeho bývania?

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ivachnová

Cena dohodou

Luxusný horský dvojspálňový apartmán s parkovacím státím v lyžiarskom stredisku Jasná

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Lúčky | 52.56 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

269,000 € 5118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v priemyselnej zóne na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Revolučná | 628 m²

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj zabezpečený pozemok nachádzajúci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

129,000 € 205 €/m²

Moderné horské štúdio v Jasnej v rezorte Montis

Reality Demänovská Dolina

1 izbový byt | Lúčky | 37.3 m²

Tam, kde sa horská energia stretáva s modernou architektúrou, vzniká Montis – exkluzívny projek

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Dvojizbový kompletne zariadený byt /apartmán v novostavbe v L.Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Belanská | 62 m²

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe (kolaudácia 2024

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

159,500 € 2573 €/m²

Horský apartmán v projekte Montis

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Lúčky | 63.65 m²

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Apartmán s nádherným výhľadom na predaj Demänovská Dolina

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Demänovská dolina | 40.5 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

290,000 € 7160 €/m²

Stavebný pozemok na predaj Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

285,000 € 165 €/m²

Veľký 3 izbový apartmán na predaj, Jasná - Demänovská dolina

Luxusný horský apartmán pár krokov od svahu | Jasná – Demänovská dolina Vysoká návratnosť • TO

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

420,000 € 4516 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v Liptovskom Hrádku na predaj

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Prekážka | 67 m²

Príležitosť na bývanie aj investíciu v Liptovskom Hrádku: 3-izbový byt s výhľadom na Tatry Rea

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

139,000 € 2075 €/m²

Veľká kancelária so zázemím v historickej budove na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | 53 m²

Na prenájom kancelárske priestory v krásnej budove neďaleko centra mesta Realitná kancelária R

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

265 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Investičný pozemok pre polyfunkčnú výstavbu, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Cesta k nemocnici | 6,703 m²

Ponúkame na predaj lukratívny ucelený pozemok v širšom centre krajského mesta Banská Bystrica,

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie